(Her Seferinde DayGame Mi Yapacağım?) Jan Steen - Wealth is Looking, or, in Luxury Look Out

Uzun Süreli İlişki İstiyorum Ama Olmuyor!

Geçen bir özel görüşmede başarısının farkında olmayan ve kendini başarısız gören bir arkadaşla konuştuk. Kişisel olduğu için birebir paylaşamıyorum ama bu bana ara ara sorular bir soru olduğu için üstüne yazayım istedim.

Devamlı daygame/nightgame yapıp, enerji harcayıp iyi kötü birilerini elde edip ardından aynı şeyleri tekrar tekrar yapma durumdan sıkılan kişilerle ilgili diyebiliriz.

Biliyorsun ben önceden de daygame yapıyordum. Estetik oldum. İnsanların bakışı iyileşti. Şu an uzun süreli ilişkim yok. Olsun da istiyorum ama en fazla kısa süreli oluyor.

-Günümüzde bunun için yapman gereken fedakarlık yüksek.

Dans klüplerine gidiyorum. Çünkü sosyal değilim. Çevremde veya gittiğim klüplerde eğitim sonras etkinlik olabiliyor ve bazı erkeklerde tipi bile yokken sosyal çevreden sevgili ediniyorlar, hatta çok rahat iletişim kuruyorlar, ortamı domine ediyorlar. Ben edinemiyorum. Toplulukta sessiz kalıyorum.

-Acaba feda ettikleri nedir? Daha önemlisi herkesin mizacı farklıdır. Bazıları topluluk içinde iyi konuşur, bazıları teketekte iyidir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Sen teketekte iyisin, topluluk içinde iyi olmak için de o oyunun kuralını öğrenmen ve pratik yapman gerekir.

Olsun çok başarısızım, oyunum kötü, ameliyat da oldum ama istediğim kadar başarılı değilim

-Oyun, sosyal beceri demektir ve bu, zamanla gelişir. Kaç yaşında red pill ile tanıştın?

29 yaşındaydım, 26 yaşımda tanıştım.

-Peki öncesiyle kıyasladığında başarın arttı mı azaldı mı?

Arttı, her sene iyileştim.

-Demek ki olayları bilişsel olarak çarpıtıp, faturayı devamlı kendine kesiyorsun. Oysaki bir ilişki 2 taraftan oluşur ve sen her şeyi kontrol edemezsin. Belki oyunun da iyi de olsa o kadın yine tepksisiz kalacaktı.

Evet olabilir.

-Incel olsan anlarım. Bu durumda hiçbir kadına ulaşımın olmazdı. Örneğin geçmiş konuşmamızda tipinde sorun buluyordun, ameliyat oldun ama öncesinde de daygame yapıyordun ve başarılıydın. Fiziğin de düzgün. Şimdi ise oyuna daha çok taktın. Kendini geliştirme isteğini anlıyorum fakat çok yoğun şekilde kendine acımasızlık yapar da hiçbir başarını görmezden gelmezsen yine ilerleyemezsin, çünkü zihin hiç ödül alamaz. Böyle zamanlarda başarılarını gerekirse yazarak, “bu kadınla yattım, yolda şunu çevirdim, daha geçen date’den şu kızla oldum” diye düşünmelisin. Evet sendeki her değişim puan kazandırır. Tipindeki iyileşme daha seksi bir erkek olmanı da sağlar ama temel problemi göremez ve başarısızlıklarına daha çok odaklanırsan sadece yeni başarısızlıklar yaratır ve negatif düşünürsün. Şu anda da yaptığın bu. Ne dersin?

Evet sanırım haklısın.

-Sence o erkekler sosyal çevrelerinden ne kaybederek kadınları elde ediyordur?

Geçen bir daygame’de yolda bir kızla tanıştım. Kızla konuşurken bir arkadaşının da yanına geleceğini öğrendim. O esnada çocuk aradı ve beni duyunca koşa koşa ter içinde geldi. Baya bozulmuş ve sinirli görünüyordu. Ertesi gün sorduğumda; o çocuğun arkadaşı olduğunu senelerdir İstanbul’dan kendisini arabayla alıp Bursa’da kahvaltı ettiklerini ve hiçbir şekilde sevişmediklerini anlattı. Ardından kızla seviştik.

-Yani net şekilde bir beta öder durumu diyebilir miyiz? İşte bu erkek olmayın. Sen kısa süreli ilişkiyi az maliyetle alan alfa olmuşsun fakat özendiğin şey beta öder tarafı olmuyor mu?

Öyle gibi. Böyle düşünmemiştim.

-İşte günümüzde uzun süreli ilişkileri çevreden yürütmen için sarf etmen gereken gereksiz emek bu. Sonunda ise alfa gelip, senden önce o kadınla yatıyor. Hangisini istersin? Gerçeği mi, yoksa yalanı mı? Burada temel stratejin kadın sana yatırım yapmadığı sürece yatırım yapmamak, daha önemlisi kırmızı alarmları olmayan bir kadın seçmek, belki o çocuğa sorsan, “çok temiz bir kız, yıllardır arkadaşız, kimseye kolay kolay kendini teslim etmez” diyecekti fakat seninle, yoldan tanıştığı adamla 1 gecede yattı. Doğru mudur?

Her Seferinde DayGame Mi Yapacağım?

Evet. O zaman doğru olanı mı yapıyorum? Peki hep daygame mi yapacağım? Yorucu oluyor.

-Evet doğru olanı olanı yapıyordun. Uygun kız çıkmadığı sürece bu stratejine devam etmelisin. Hep daygame yapmana gerek yok, tabak teorisi denilen bir yöntem var. Çevrende olabildiği kadar yatığın daygame/nightgame kızı tutup, onlardan uygun olanları zaman zaman yoklayacaksın. Bu kızlar eksildiğinde yerine yenisini koyacaksın. Her kadınla 1 kere cinsellik yaşayıp sonra geride bırakman gerekmiyor, tek yapman gereken onları arada ateşlemek. Bir süreden sonra öyle bir durum oluşacak ki onlar sen istemeden sana ulaşacak, hatta bazılarıyla yolunu ayırmak istediğin olacak. Bunu benzer deneyimlere sahip olduğum için net şekilde söyleyebilirim. Bu, bir düzene oturduğunda değiştirmek istemiyorsun ancak kırmızı hap lenslerine sahipsen bir yerde bunu değiştirmene değecek bir kadın seni ikna ederse değişiyorsun. Bu aşamaya gelmemişsin ve fark etmeden kötü bir ilişkiye sürüklenebilirsin.

Bir şey eklemek isterim, estetik olduktan sonra insanların dikkati arttı.

-Tabii ki artacak, buna hale etkisi diyoruz. Ayrıca senin de kendine özgüvenin arttı. Çünkü özgüven opsiyondan gelir. Kendine kattığın her yenilik veya eksik kapatma cinsel Pazar değerini arttırır. Statün ve paran vardı, fiziğin düzgündü, bence yüzünde problem yoktu ama yine de estetik yaptırdın fakat başta da söylediğim gibi bu sefer bir şekilde şemaların içinde “kendini suçlama, terk edilme, eksik hissetme” olduğu için “oyunum” kötü diye kendine acımasız olmaya başladın. Oyunu çözdüğünde, bu sefer de acaba tipim o kadar da iyi değil mi diye soracaksın. Ne olursa olsun bundan sonraki başarısızlıklarında bütün suçu kendine yükleme. Şunu her zaman hatırlamalısın. İletişim 2 taraflıdır ve her şeyi kontrol edemezsin. 

(Makaleyi oylamayı ihmal etmeyin, sponsorumuz olarak bize destek verebilirsiniz.)

5 27 votes
Makaleyi puanlamayı unutmayın.
Subscribe
Bildir
guest

64 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
TamamTamam
Ziyaretçi
TamamTamam
2022-06-29 10:48 PM

Bir kadının shit test yaptığını mı yoksa tamamen umursamayıp ilgisiz olduğunu mu nasıl ayırt ederiz?

freud
Ziyaretçi
freud
2022-07-02 11:10 PM

merhaba,kız arkadaşımla bir yıldır beraberiz.başlarda giyimi gayet yerindeydi fakat şimdi kısa boy elbiseler,dekolteli giysiler falan giymeye başladı.benim uyarılarıma da aldırış etmiyor. ben de ciddiye alınmadığım için sebebini söylemeden bir süre konuşmayı kesmek istedim.bu sefer de daha 7-8 saat geçmeden iletişimi kestiğim için tonlarca mesaj atıp ağlamaya başladı. borderline olduğu konusunda… Read more »

freud
Ziyaretçi
freud
2022-07-03 12:10 PM
Reply to  Karanlikruya

ultimatom vermek olmuyor mu bu?
red pill felsefesinde kadınları umursamayın,küçük kız çocuğuymuş gibi davranın deniliyor.peki biz kadınlara en doğru tepkiyi nasıl vereceğiz?

freud
Ziyaretçi
freud
2022-07-03 8:23 PM
Reply to  Karanlikruya

her ikaz ister istemez beraberinde pazarlığı da getiriyor.kadına dediğini yaptırman için kaybedeceği bir şey de sunman gerekiyor.
”şu davranışı sergileme,hoşlanmıyorum” demek kadının zihninde ne kadar bir etki yaratır ki?

sen benim bahsettiğim olaydaki erkek kişisi olsan kadına giyimine dikkat etmesi için nasıl uyarırdın?

Menstyle
Ziyaretçi
Menstyle
2022-07-06 2:47 PM

Selamlar yazı güzel, eskiden oyun öncesi nasıl olursa hep uzun ilişki adamıydım lise ve üniversite de bile bu durum böyleydi ve uzun ilişkilerimde genelde bu redpill’in bahsettiği erkeğine hayran kadın tipleri ile hep beraber oldum ama sonra oyun öğrendim ve işler tersine döndü şuan sevgili olamıyorum onun yerine herkesle flört… Read more »

spartacus
Ziyaretçi
spartacus
2022-07-08 9:46 PM

instagramdan tanıştığım kız bana evlenmeden öpüşmeyeceğini söyledi böyle diyince buluşmaktan vazgeçtim.acaba bu shit test miydi , orospu kalkanımıydı? ben eğlenen ustalıkla karşılık verdim ama baktım kız ciddi baya baya kapanmaktan , evlenmeden öpüşmenin yanlışlığından bahsediyor nextledim. doğru mu yaptım?

Bilemedik
Ziyaretçi
Bilemedik
2022-07-10 5:37 PM

Hocam bir kızla flört aşamasındayken iyi giderken bazen kız öyle salak saçma şeyler yapıyor, öyle küçük şeyleri büyütüyor ve canımı sıkıyor ki, bu ne yapıyor ya ne hali varsa görsün lanet olsun diyip salıyorum yani vazgeçiyorum ilerletmeye çabalamaya. Ve vazgeçerken de genelde hissettiklerimi düşündüklerimi söyleyip kendine iyi bak temalı bi… Read more »

Etiketler: