Resim: Lefebvre - Sebastiano del Piombo - Visitation (Terk Eden Kadını Geri Kazanmak)

Terk Eden Kadını Geri Kazanmak

Terk eden kadını geri kazanmak mümkün müdür? Belirtmem gerekir ki bu yazıda büyüyle eski sevgiliyi kazanma veya özel bir cümleyle kendinize tekrardan aşık etme önerileri bulamayacaksınız. Biten bir ilişkide taraflardan biri “kararlıysa” geri dönüş yoktur. Öncelikle bunu anlamanız gerekiyor ki bu saplantıdan kendinizi kurtarın. Size tersini satmaya çalışan kişiler sadece umut taciri olacak ve sizi dolandıracaktır.

Bir ilişki ancak ve ancak bitmeden önce kurtarılabilir ki onca hatayı bir kere de kolaylıkla telafi edemez ya da kişinin oturmuş kararları değiştirilemez. Unutmayın ki ilişkiler akışkan bir formatta ilerliyorsa sürdürülebilir niteliktedir. Onca yıl hata üstüne hata yapmışsınız, muhtaç görünmüşsünüz o saatten sonra kadının bilincine işleyen düşüncelerin değişmesi sizce mümkün müdür?

Temel düşünce şu olmalıdır: Onu geri kazanmaya çalışırken harcayacağınız süreci kendinizi geliştirerek veya başka birine yatırım yaparak harcarsanız daha huzurlu bir birey olursunuz. Bunu yapamaz ve kadının peşinden koşarsanız geriye baktığınızda sadece mutsuzluk görürsünüz. Daha acısı, o kadınla barışsanız dahi kısa süreli olacaktır. Yani 10 verip 2 geri alırsınız ve sonunda daha trajik bir son yaşarsınız. Tersini yaşayacağınızı düşünüyorsanız istinayı arıyorsunuz demektir ve bence piyangoda büyük ikramiye  çıkması daha yüksek olasılıktır.

Kadın nasıl düşünür?

Kadınlar dış olaylara kördür, şimdiki zamanda ve iç görüsel olarak kendilerini iyi hissedecek şekilde karar alırlar. Yani sizin ne düşündüğünüzün ya da mantıklı açıklamalarınızın bir önemi yoktur. Hele ki kadını kötü hissettiriyorsa daha da önemsizdir. Benzer şekilde sizin de hayvanlık yapmanız o derece önemsizdir. Kadın sizi seviyorsa hayvanlıklarınızı görmezden gelecektir ama sizden nefret ediyorsa, o hayvanlıklarınız x2 olarak değerlendirilecektir. Kadınların “çıkarcı” doğaya sahip olduğunu ve briffault kanunlarına uygun yaşadığını unutmayın. Özete bu sebepleri belki siz anlamlandıramayacaksınız fakat kadın duygusal dünyasında anlamlandıraraktır.

Çeşitli örnekler verelim

  1. Senaryo: Aldatan taraf sizsiniz, kadın çok üzüldü ve neden bunu yaptın, sizi terk etti dedi. Siz de duygusallaşarak içinizdeki romantiği açığa çıkartarak, onun duymak istedikleri budur diye özür dilediniz ve baamm. Yetmedi, kul köle oldunuz, çiçekler aldınız. Çünkü erkek mantıklı bir varlıktır. Bu yüzden sinirli, bunu yaparsam affeder diye düşünür fakat kadın matematiksel düşünmez ve bu yaptığınız onu kaybetmenize sebep olur. Çünkü kadının gözünde “güçsüz” olursunuz, hipergamiye göre denge bozulur ve kadının rasyonalleşme sürecinde siz ezik biri olursunuz. Oysa ki dengesiz güç kullanıp, sen bilirsin diyerek sert davranmanız, rekabet ortamı yaratmanız, duygusal dokunulmazlığını göstermeniz hatta güçlü-istenen biri olduğunuzu ispat ederek, onu terk etmeniz muhtemelen kadını duygusal olarak yıkacak ve sizi tekrardan elde etmye çalışmasına neden olacaktır. Unutmayın ki kadınlar güçsüz bir erkektense güçlü bir erkeğin haremine girmeyi tercih ederler. Kötü bir senaryo ama gerçek bu.
  2. Senaryo: Bazen de kadın sizden çok daha tutkulu başlar ilişkiye. Öyle ki siz onun gözünde büyüksünüzdür ama unutmayın ki sizin değeriniz “kendiniz” tarafından verilir fakat çoğu erkek bunu unutup kadının kendine verdiği değeri kabullenir. Bu şu demektir: O kadın sizden ilgisini çektiği anda siz büyük bir duygusal açlıkla yine “onay” beklersiniz. Onay olmadığı için kendinizi çok başarısız, çaresiz, yitmiş hissedersiniz. Bu kadının kendini geri çekmesinin 2 sebebi vardır ki en büyük sebebi sizin hatanızdır. Evet sizin! Çünkü gururu okşanan erkek kendi değerini kadına teslim ederek, sorumsuz, ilgisiz, umursamaz davranmaya başlar. Kadın en başta buna çekilir. İlgisiz olmanız onu delirtir fakat siz karşılık vermedikçe beyin bu strese yüksek kortizol seviyesine dayanamaz ve homotesis dediğimiz duruma geçer, yani kendini dengelemeye çalışır. Resmen kendine reset çeker ve ilgisi zamanla azalır. Bir süreden sonra terkedilirsiniz.
  3. Senaryo: Düzgün işleyen ilişkilerde de sorunlar olabilir. Zamanla söylenmeler başlar, kadın devamlı memnuniyetsizdir. Burada da sorun yine sizde erkekler. Muhtemelen aşırı kıskançlık gösteriyorsunuzdur. Kıskançlığın çoğunun da azının da sorun olacağını unutmayın! İş-güç derken kadının gözünde değeriniz azalmıştır. Hele ki çözümsüz dertlerinizi küçük bir çocuğun annesine anlatması gibi devamlı ona anlatıyorsanız, kadın başta empati yapmaya çalışsa da zamanla “bu adam bunları çözümleyemeyecek kadar zayıf, tek çaresi bana anlatmak” anksiyetesine kapılmaya başlar.

Sonuç

Terk eden kadını geri kazanmak mümkün mü? Kısa cevap: Hayır!

Kadının gözünde sorumluluk asla kendinde olmayacaktır. Yine girişte açıldığınız gibi duygusal olarak iyi hissetmeye programlanmış kadın doğası her şeyi rasyonelleştirir ve siz suçlu çıkarsınız. Unutmayın ki güçlü fakat dengeli davranan erkek hatalı bile olsa kabul edilir.

Kısacası dümen her durumda erkektedir. Şöyle düşünün o güven-sadakat harici 3 hata yapabilirse sizin 1 hata yapma hakkınız var.

Kadına geçmişi hatırlatarak, yani geçmişte yaptıklarınızla tekrardan bağ kuramazsınız. Çünkü şimdiki zamanda yaşar.

Bence dönen kadını da kabul etmeyin, hele ki sizden sonra başkasına dokunmuş kadın kendini teslim etmiş, sizinle seviştiği gibi sevişmiş, domaltıp beni becer demiş,  başkasına teslim olan kadınla tekrardan bir şey yaşamak ister misiniz? Diğer senaryoda ondan üst seviye erkek onu kabul etmemiş, bari ben eski sevgilime geri döneyim demiş? Rollo Tomasi ne der? Kadınlar romantik görünen realistlerdir. Ben gavat olmadığım için istemem ama sizi bilmem. Motivasyonunuz da her zaman “ben bu kadına muhtaç mıyım?” olmalıdır. Denizde çok balık var, tek balığı avlamak için uğraşmayın, tazesini yakalayın.

Peki her şey tamam da nasıl atlatacağız diyenleri diğer yazıma alalım: Ayrılık Acısının Sebepleri ve Kurtulma Yolları

4.3 18 votes
Makaleyi puanlamayı unutmayın.
Subscribe
Bildir
guest
77 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
demir
Ziyaretçi
demir
2020-05-10 1:27 AM

merhaba hipergami çeşitli şeylere göre değişemez mi bir kadın arkadaşım var ve sürekli düşük seviye erkekleri seçip duruyor tabi ilişki yürümüyor kız terk ediliyor etmiyorda.Düşük level dediğim sizin yazılarınızı okuyorum kıza göre düşük gelir cılız vücut ki kız sporcu sırnaşık tipler ve kadının yaşı 20 dayanamayıp sordum neden çıktın diye… Read more »

demir
Ziyaretçi
demir
2020-05-10 1:14 PM
Reply to  Karanlikruya

açıklamanız için teşekkür ederim.ama beta dediğim öyle kendi egoma yönelik değil çoçuk bildiğiniz yamuk çizgi bunu geçtim herşey için kıza yalvarıyordu ayrılma konusu açtı kız.Kız sevgililik görevlerini yerine getirmesine rağmen daha fazlası için kıza bildiğiniz o elleri birleştirip yalvardı oyunu iyi olmak bu demek değildir değil mi yani tamam kız… Read more »

Kutay
Ziyaretçi
Kutay
2020-05-10 12:29 PM

Şimdi burada kadın güce aşık olur diyoruz ve erkek güçten düştüğü için terkediyor evet gerçekten de erkek güçsüz olduğu için terketti diyelim ama erkek kendi yoluna baktı belli bir kariyere ekonomik güce ulaştı kendini geekleştirdi diyelim kadın ilerleyen zamanda merak edip bakar mı bakarsa bu erkeğin güçlendiğini kendini gerçekleştirdiğini görürse… Read more »

Kutay
Ziyaretçi
Kutay
2020-05-10 1:53 PM
Reply to  Karanlikruya

Peki yeniden başlamak için mi ulaştılar

eren
Ziyaretçi
eren
2020-05-10 2:29 PM

Amacım terk edeni geri kazanmak değil ama terk edenin verdiği zararları nasıl atlattınız.Parayı geçiyorum o en kolayı manevi olanlardan zaman kaybı,ailevi şeyler,okulsal kayıplar nasıl kendinize yüklenmeyi bırakıp hayata adapte oldunuz?Ekşiden takip ediyordum sizi bir süre başarılı bir hayata devam yeteneğiniz var

Eren
Ziyaretçi
Eren
2020-05-10 5:24 PM
Reply to  Karanlikruya

Teşekkürler.Ekşi de eş seçme teorilerini okudum, açıkçası kendime yüklenmeme rağmen hayat akıyor ve birkaç next şansım oldu. Biri sanki tamam gibi ve şans vermek istiyorum hem geleceğim hem daha kolay unutmak için ama yazı da cinsel geçmişi önemli tutuyorsunuz kadında kadın bakire yalnız önceki ilişkisinde yakınlaşma yaşamışlar ön sevişme ama… Read more »

Caesar
Ziyaretçi
Caesar
2020-05-11 8:20 AM

Terk edilen erkek, ne olursa olsun kendi onuru adına dönmemeli. Bazı durumlar bunun dışına alınabilir tabi ki, yine de insan kendisini düşünmeli.
Yazıda ki bilgiler için teşekkürler.

Kaiu
Ziyaretçi
Kaiu
2020-05-11 11:23 AM

Kırmızı hap felsefesine yeni girenler için burası biraz ağır bana kalırsa onun için önce terimleri falan doğru düzgün öğrenmelisiniz. Sitedeki yorumlara bakıyorum insanlar terimlerin adını biliyor anlamını değil. Terimleri bilmeden boşuna yazarın zamanını harcamayın. Mümkünse terimler sözlüğü eklenebilir siteye buraya gelenlerin bilgisi az gibi.

Kaiu
Ziyaretçi
Kaiu
2020-05-11 11:57 AM
Reply to  Karanlikruya

Aslında siteleri yazacaktım da reklam olmasın diye yazmadım neyse ki siz yazdınız. İnsan doğası üzerine Okuma listesi paylaşmayı düşünüyor musunuz? Bu arada yazı çok faydalı olmuş teşekkürler.

Anon
Ziyaretçi
Anon
2020-05-12 11:27 PM

Erkek adamdaki belirtilen 3/2 ilgi kuralı ve bu ayrı kalınan karantina günlerinde verilen ilgiden daha fazlasını isteyen ve sürekli benim ona değersizliğimden ve sevgimi yetersiz bulan sürekli comfort test atan kızla ne yapılmalı ?

Anon
Ziyaretçi
Anon
2020-05-12 11:46 PM
Reply to  Karanlikruya

Zaten dediğiniz gibi oluyor oran 2 ilgime 3 ilgi şeklinde onunda sürekli şikayet ettiği bu ben seni seviyorum demesem demeyeceksin saatlerce konuşmadığımız oluyor halbuki bu süreçte bundan yakınıyor sürekli onu değersiz hissettirdiğimi söylüyor ve bu sıklaştığı zaman bende sıkılıyorum bu durumdan

Anon
Ziyaretçi
Anon
2020-05-12 11:54 PM
Reply to  Karanlikruya

Son olarak twitterda neredeyse her yazınızı defalarca okuyan biri olarak soruyorum bunu burda ilişkimin mi yoksa kadının mı sorunlu anlayabileceğim redflagler varsa bundan da bahsedebilir misiniz ?

demir
Ziyaretçi
demir
2020-05-13 10:41 PM

merhaba bir şey sormak istiyorum bir kadın 2 yıl ilgiye aç kalıp zihninde cinsel obsesyon oluşturup(eski adamı unutmak için)bakire bile olsa doğru dokunuşlardan sonra çevrenin erkeği beğenmesiyle ama kendisi tam beğenmeden sadece çevre iyi derse o adamla birlikte olabilir mi?reddedilmişlik maskesi var sanırım ve babası ile arası iyi bile olsa… Read more »

sezgin
Ziyaretçi
sezgin
2020-05-14 11:36 PM

merhaba kazanma çabam yok zamanda geçti acım hafif ama hep böyle mutlu olduğumda sanki kontrol ediliyormuş gibi beynim bi dalıyor iyi misin diye sonra düşünürken tekrar kötü oluyorum.sanki beyin acı geçtimi diye yoklama alıyor bunu alırken düşünme tuzaklarına düşüyorum bu normal mi? ve çaresi var mı?

Ruthless King
Ziyaretçi
Ruthless King
2020-05-16 11:41 PM

Burada bu olayı nadir gerçekleşiyor gibi anlatmışsınız lakin ayrılıp barışan çiftlerin olayını çok duyuyoruz bunun altında yatan sebep nedir?

Ruthless King
Ziyaretçi
Ruthless King
2020-05-17 12:27 AM
Reply to  Karanlikruya

Şöyle söyleyeyim çevremde ki bütün yakın arkadaşlarım bu karantina sürecinde eski sevgilileriyle barıştı hatta kemik kadrodan bir tek ben kaldım o kadar diyebilirim size. Sonunu bilemem tabii nasıl biter.

Ruthless King
Ziyaretçi
Ruthless King
2020-05-17 3:06 PM
Reply to  Karanlikruya

Aslında kendimi rahatlatmaya çalışmıyorum herkesin birleşip bir tek benim boşta kalmam bana acı bile veriyor, yani normalde yazı benim işime gelir. Zaten kız doğum günümü bile kutlamadı bu saatten sonra tekrardan birlikte olmamız gibi bir ihtimal benim açımdan kalmadı yaptığı saygısızlıktı çünkü. Yazılarınızı ilgiyle takip ediyorum, elinize sağlık.

Deniz
Ziyaretçi
Deniz
2020-06-01 3:43 AM

Faydalı yazılarınız için teşekkürler, belki garip gelebilir ama bir kadın olarak bu tarz sayfaları keyifle takip ediyorum. Erkekler olarak aranızdaki dayanışma ve örgütlenme takdire şayan. Keşke biz kadınların da böylesine bir dayanışması olabilse ve birbirimize rimel tavsiye etmenin ötesine geçebilsek. 🙂 Aldatılan kadın asla affetmez, affettim diyen kadın intikam peşindedir.… Read more »

Haydar
Ziyaretçi
Haydar
2020-08-30 10:54 PM

Kadınlar,dış dünyaya,gerçekliğe kördür,şimdiki zamanda,içgörüsel olarak ,kendileri iyi hissedecek şekilde karar alırlar.yani sizin ne düşündüğünüzün,mantıklı konuşmamızın bir anlamı yoktur(bunun sebebini, kimi kaynaklar; evrimsel süreçte,erkeğin iktidar mücadelesi sırasında,mal gibi el değiştiren,tecavüz edilen,şiddete maruz kalan kadının akıl sağlığını korumak için geliştirdiği bir savunma mekanizması olarak açıklıyorlar) Yani nerdeyse, gerçeklikle, psikotik hastalığa yakalanmış bir… Read more »

Haydar
Ziyaretçi
Haydar
2020-08-31 9:02 AM
Reply to  Karanlikruya

Kadın ve erkeğin yaşadığı farklı ödipal süreçlerden dolayı, kadın çok daha reailist ,Erkek ise hayal dùnyasında gezen bir romantik,oneteis batağında debelenen bir meczup gibi davranıyor diyoruz.Öte yandan kadının solipsist bir varlık olduğunu,kendi dışındaki nesnel gerçekligi bile tanımayacak kadar unrealist olabildiğini vurguluyoruz..korsanlar,vampirler vs.Erkek ise daha realist!bu çelişkiyi açıklamak lazım!

Haydar
Ziyaretçi
Haydar
2020-08-31 9:01 PM
Reply to  Karanlikruya

Kadınlar hem ödipal süreçlerinin farklılığından dolayı erkeğe oranla daha reailist’tir diyoruz hemde evrimsel sürecin kazandırdığı etki ile gerçekligi yok sayacak kadar unreailistir diyoruz! Kadın davranışını ,varlığı ben ‘in tasarımı olarak gören,,tekbenci 2000 yıllık felsefi bir terim olan solipsizm ile acıklıyoruz.kadının zorlantılar, baskılar,yetersizlik karşısında birden nesnel gerçekligi yok saydıgını ,tamamen öznel… Read more »

Haydar
Ziyaretçi
Haydar
2020-09-01 7:55 AM
Reply to  Karanlikruya

Tamam tekrar okuyacağım, teşekkür ederim

I'm popeye the sailor man
Ziyaretçi
I'm popeye the sailor man
2020-09-15 8:19 PM

Terk eden ve belli bir süre geçtikten sonra geri dönen kadını sevgili olarak kabul etmesek de onunla seks yapma konusunda ne düşünüyorsun?

I'm popeye the sailor man
Ziyaretçi
I'm popeye the sailor man
2020-09-15 8:47 PM
Reply to  Karanlikruya

Evet bir kere olmuştu ve ayrılık taze olduğu için beklentiye girmiştim, kadının ayrılık konusundaki emin tavrını gördükten sonra birkaç gün kötü hissetmiştim baya.

kpossible
Ziyaretçi
kpossible
2020-09-21 12:19 AM

Merhaba, ben terk eden değil terkedilen bir kadınım. 3 senelik erkek arkadasıma her duyguyu en üst segmentlerde yaşatan bir sevgiliydim, bana aşık olduğunu düşünüyordum ve birbirimizi cok seviyorduk. Bana hayatımda Allah’tan sonra sen geliyorsun dediği bile olmuştu o derece üzerime titreyen biriydi. Beni terketmesinden 5-6 gün önce yine mutlu bir… Read more »

kpossible
Ziyaretçi
kpossible
2020-09-21 3:24 PM
Reply to  Karanlikruya

Söylediğiniz ihtimalin altını dolduracak şeyler yok açıkçası ama insanoğlu, her şey beklenir elbet. Seven, sevdiği halde terkeden erkek özler mi, pişman olup geri dönmeye adım atar mı, yeni tanışacağı birinde sevdiği kadının izlerini arar mı merak ediyorum. Aksi halde yaşanılanların, hissedilen o yoğun duyguların bu denli düzmece bir oyundan ibaret… Read more »

Haydar
Ziyaretçi
Haydar
2020-10-14 10:14 AM

Hocam slm,Diyelim kadın ayrılmak istiyor,ve bir bahane söyledi,ilişkiye hazır değilim ya da bu ilişki yürümüyor vs. Geri döndürmek için bir çaba sarf etmiyoruz,ve peşinden kosmuyoruz. Peki kızı geri istiyorsak ,son cümlemiz ne olmalı? Provokatif mi,sakince kabullenmek mi,açık kapı bırakıp,yola devam etmek mi?en etkilisi hangisi olur? Örneğin; Sen söylemezsem ben şöyle… Read more »

Haydar
Ziyaretçi
Haydar
2020-10-14 7:09 PM
Reply to  Karanlikruya

Hocam ,diyelim bir çok sinyali kaçırdım,kız benden ilerde, ayrılmak istiyor!(Ama ben ayrılmak istemiyorum)bu durumda,tamam,kendine iyi bak deyip, iletişimi, kız arayana kadar orda kesmeliyiz diyorsun. “Kendine iyi bak” pozitif bir cümle, açıkça bir yargı,bakış açısı,duygusal bir tepki içermiyor.”iyi, yolun açık olsun,gidersen git “gibi bir anlamı var! Bunun dışında,Ayrılırken kızı düşündürecek,merakta bırakacak… Read more »

Haydar
Ziyaretçi
Haydar
2020-10-15 8:28 AM
Reply to  Karanlikruya

Söylediklerine katılıyorum hocam,Kadın Rasyonellestirme yaparken bir mantık zincirine,haklı olduğuna inanmaya,olayın sonuçlarından dolayı iyi hissetmeye ihtiyaç duyar. Ayrılık kararından etkilenmemek,kadının peşinden kosmamak,kadının Rasyonellestirme yapmasına , özgüvenine darbe vuracaktır. Benim sormak istediğim bu darbenin etkisini artıracak son ve etkili cümle ne olmalı? Mesela, olayın sorumluluğunun hepsini bize yüklemesini onleyecek,o kadar da haklı… Read more »

Haydar
Ziyaretçi
Haydar
2020-10-15 7:57 PM
Reply to  Karanlikruya

Cevap için teşekkürler hocam.

gladyatör
Ziyaretçi
2021-06-30 9:34 AM
Reply to  Karanlikruya

8 ay önce ayrıldığım kadınla ilk ben terketmiştim sonrasında barışan ben oldum 1 ay kadar ilişki yaşadık ve değişmediğimi aynı insan olduğumu hatalarıma devam ettiğimi söyleyip terketti beni. ayrılıktan hemen sonra ikna etmek adına mesajlaştım olmadı sonrasında çiçek gönderdim mesajlaştık düşüneceğim dedi ve gene red yedim. Sonrasında kendimi çektim durumlarıma… Read more »

gladyatör
Ziyaretçi
2021-06-30 10:15 AM
Reply to  Karanlikruya

İlk ayrılan bendim 4 ay ayrı kaldık ve barışan yine ben oldum 1ay kadar ilişkimiz sürdü ve benim değişmediğimi aynı insan olduğumu söyleyip ilişkiyi bitirdi. karşılıklı tartıştık engelleştik sonra ben adım attım çiçek gönderdim ve engeller açıldı ama birlikte olamayacağımızı iletti bana ve bende geri çektim kendimi ancak iletişimimiz sürdü.8… Read more »

youorin
Ziyaretçi
youorin
2020-12-26 2:39 PM

Senaryo 1 hakkında: Gerçekten sizi seven bir kadın siz onu aldattınız diye sizi terk etmez. Sizi terk eder çünkü yeterince piç olamadınız ona drama, göz yaşları ve unutulamaz eğlenceli anlar yaşatmadınız. ”Beni aldattığı için ondan ayrıldım”= Ondan sıkıldım Söylediklerim çoğu erkeğe garip gelip ”nediyor la bu ?” dedirtecektir. Kötü bir… Read more »

Ömer
Ziyaretçi
Ömer
2021-01-13 2:45 AM

3 hafta önce 7 aylık bir ilişkim bitti ben sorunları tamamen çözmeden kapatamayan bir insanım karşımdaki insanla uzlaşamayınca konu uzayıp gidiyordu bundan şikayetçiydi bundan önce iki kere ayrıldık ikisindede benim uğraşlarım sonucunda tekrardan ilişkiye başladık en son kavgamızda almasını istemediğim bir şeyi beni görmezden gelip alması sonucu kavga çıktı ve… Read more »

Ali
Ziyaretçi
Ali
2021-02-23 12:16 AM

Merhaba Karanlık Rüya Ekim ayında 8 aylık bir ilişkim bitti. Şubat ayında öğrendim ki eski sevgilim bbenden önceki sevgilisiyle barışmış. İlişkimiz sırasında bana eski sevgilisinin ne kadar aptal olduğunu söyler dururdu. Bazı zamanlar telefonuna eski sevgilisinden mesajlar gelirdi ve onu neden engellemediğini sorduğumda bunun işe yaramadığını farklı hesaplardan kendisine ulaşmaya… Read more »

Mehmetcan
Ziyaretçi
Mehmetcan
2021-07-18 10:22 PM

Hocam bir anlık sinirle oluşan ayrılıklarda. Son bir kez ulaşmak, ilişkiyi kurtarmak için olabilir mi!?

Mehmetcan
Ziyaretçi
Mehmetcan
2021-07-19 12:47 AM
Reply to  Karanlikruya

Ben kurdum hocam. Gitmesini istemediğim bir yer vardı. Bir an boşlukla gidebilirsin ama kız arkadaşım olarak değil dedim. Ki şuan taktığım şeyin saçma olduğunu düşünüyorum. Hatalı olan bendim. Kız da o an bunu duyunca bana bir sürü şey yazdı. Bende görüşümün bu yönde olduğunu yazdım. Ama o suçlayıcı yazmaya devam… Read more »

Mehmetcan
Ziyaretçi
Mehmetcan
2021-07-19 3:05 AM
Reply to  Karanlikruya

İlişkimiz de hiç bir problem olmadı hocam. Bu noktaya kadar. Gitmesinin sebebi söz vermiş olmasıydı. Ben boş yere uzattım. Beni anladığını ama her şey ayarlı olduğu için gitmek zorunda olduğunu söyledi. Tek başıma olsaydım, sıcak bakmadığını görünce gitmezdim zaten dedi. Bana gitme de demeye hakkın var ama arkadaşlarıma mahçup olmayım… Read more »

Mehmetcan
Ziyaretçi
Mehmetcan
2021-07-19 5:54 PM
Reply to  Karanlikruya

Hocam. Kız kendi yazdı. Hafiften suçlayıcı takılacaktı. Hatalı sın sen falan dedi. Bende tabi dedim aslında ben değil , o söz hatalıydı ve söylememesi gerekirdi dedim. Aynı şekilde seninde ani tepkinin böyle olmaması, uzatmaya gerek yok, dedim. Bir kaç şeyden bahsettik. Bir daha olmıcak bu falan dedi. Sözü herkes verir,… Read more »

Nizamettin
Ziyaretçi
Nizamettin
2021-09-23 7:52 PM

Merhaba sosyal medya kullanmıyorum yalnızca ekşi sözlük. Mevcut ilişkim bir adım öteye taşıyıp ciddiyet olarak adım atacakken kız arkadaşım mezhep farklılığını belirterek ailemi karşıma alamam dedi. Defaatle sormama rağmen tek sorunun bu olduğunu belirtti. Allak bullak oldum tabiki kafamda hep aynı sorular dönüp dolaşıyor sizce ne yapmalıyım öneriniz nedir teşekkürler

Nizamettin
Ziyaretçi
Nizamettin
2021-09-23 8:16 PM
Reply to  Karanlikruya

Peki benimle hala iletişime devam etmek için mesaj atması,araması benim yokluğumun hayatında yarattığı şeylerden bahsetmesi, hep aklımdasın düşünüyorum gibi şeyler söylemesi aklımı iyice karıştiriyor

Çinko
Ziyaretçi
Çinko
2021-09-26 11:33 PM

Pandemide tanıştığım bir bölüm arkadaşım kızla yaklaşık 40 gün mesajlaşma sonrası (konuşma da istek vitesini çoğunlukla kız artırdı. Tanımayı çok istedi ) tüm betalıklarımdan ve ısrarcılığımdan güven kaybedip engelledi. Sonrası ben sms attım aradım açmadı ve arkadaşına kendini rahat bırakması için bana yazdırdı.(ben çocuğa istemiyorsa kendisiyle konuşmam ama o görünce… Read more »

Çinko
Ziyaretçi
Çinko
2021-09-27 12:44 AM
Reply to  Karanlikruya

Ben yanlış yazmışım 40 gün mesajlaştık son haftası çok yoğun bir şekilde. Sonrasında kazanmak için daha saçma başka mecralardan mesajlar attım. Ve öyle biri olmadığımı mesajlaşmayı bilmediğim için yanlış aktarıldığını yazdım. Ve 2 ay oldu. Tabi ki şu anda yarı next halinde fırsat çıktıkça değerlendiriyorum ama hani herhangi bir şekilde… Read more »

Çinko
Ziyaretçi
Çinko
2021-09-29 8:10 PM
Reply to  Karanlikruya

Üstad durum aşırı kötü benim yani 28 yaşındayım ve akıl almaz bir şekilde bakirliği geç sevgilim bile olmadı. Tabi ara ara beğenen kızlar oldu ama ingiltere lordu olduğum için hiç yeşil ışık yakmadım. Güzel kadınlarında tüm çekimlerinide temiz ama giyinmeyi bilmeyen saç bile yapmayan biri olduğum için eskiden kaybettim ya… Read more »