Siteye Destek Ol!

Siteye Destek Ol!

Ayrılık Acısı sitesinin gelişmesine destek olun! Bağış yapın!

Biliyorsunuz ki sitemiz ücretsiz ve öyle de kalacak fakat suyla çalışmıyoruz. Her bir yazı ve podcast için bazen günlerce emek ve zaman harcanıyor. Eğer katkım olsun diyorsanız alttaki güvenli alış-veriş linkinden alım yapabilirsiniz. Destek olmanın bir diğer yöntemi olarak “adblock” eklentisini site için kapatarak ilginizi çeken reklamlara tıklayabilirsiniz. 

Alım minimumda tutulmuştur, istediğiniz sayıda alabilir ya da opsiyonlardan “6 veya 12 aylık” seçeneği işaretleyebilirsiniz.

6 veya 12 ay alım yapan destekçilerin isimleri sponsor olarak bu sayfada sergilenecektir. Tabii ki istememeleri halinde gizli tutulacaktır.

 

E-Posta ile yardım!

Her gün onlarca e-posta alıyorum, bazıları paragraflarca sürüyor ve okuyamıyorum. Bazen de nezaketen cevap veriyorum. Eğer Skype‘dan canlı görüşmek istiyorsanız e-posta metoduyla randevu alabilirsiniz. E-posta ile destek istiyorsanız, yine ilgili opsiyondan “e posta ile yardım” ödemesini yaptıktan sonra sipariş kodunuzla birlikte sorunuzu sorabilirsiniz. (6-12 aylık ödeme ile destekte bulunanlar otomatik olarak e-posta desteğinden yararlanır.) Öncelik sizin olacak ve özenle yanıtlanacaksınız. Tabii ki kısa sorular için “ilgili konu olmak şartıyla” blog yorum kısmını kullanabilirsiniz.

İletişim: karanlikr[email protected]

Shopier Linki için TIKLA!

Site Sponsorları

Evren Özyurt,

Ekşi Sözlük “pisuvar4ever” nickli yazar,

Ekşi Sözlük “erdemaga” nickli kullanıcı,

Yanin Saygılı,

Kendilerine teşekkür ederiz…

Adblock'u kapatıp reklamlara tıkladığınız için teşekkür ederiz. Bu sayede sitemiz ücretsiz kalabilecek.