Resim: Triplo Ritratto - Sebastiano del Piombo (Psikopat Erkekler ve Ümitcan Uygun Olayı)

Psikopat Erkekler ve Ümitcan Uygun Olayı

Ümitcan Uygun’u Aleyna Çakır ile tanıdık. Kendisi Aleyna Çakır’ın intiharından sorumlu tutuldu, doğru mu değil mi o kısım açıklığa kavuşmadı. Kara işlerle tanınan Ümitcan Uygun’un yakın süreçte Instagram hesabı hacklendi ve bir sürü kadına yürüdüğü, kadınların bazılarının ona nude attığı ifşa edildi.

Haliyle şöyle bir soru gündeme geldi: “Bu kadınlar neden böyle bir adama foto ve video atıyorlar?” Bunu kırmızı-hap aydınlanması yaşayan bir kişi rahatça anlarken, uzak feminen düzende yetişmiş kişiler anlayamadı ve hemen sjwliğe soyunup bu kadınları suçladılar. Heleki feministler daha fazla tepki göstererek hem slut-shaming yaptı hem de sorunun ataerkil düzen olduğu söyledi. Şuradan ekşi yorumları okunabilir. Fark ettiniz mi? Ne düzen ne de başka bir yapılanma kadınları durduramıyor ve şaşırmadığımız şekilde sorumluluk almıyorlar. 

Altta yazdıklarımda amacım birileri savunmak ya da suçlamak değil, bundan öte kadında arzu oluşturan parametreleri açıklamaktır.

Feministler Haklı Değil

Feministlerin ataerkil diye savunduğunun aksine bunun sebebi 1900lere kadar baskılanan ve bir anda özgür kalan cinsel özgürlüktür. Kadın böyle davranıyor çünkü beta öder kısmına mecbur değil, sadece arzu duyduğu kişiyle sevişebiliyor. Yani sadece id’inin sunduğu ile kontrolsüzce ilişkiye girebiliyor. Sebep erkekler değil, temel olarak kadın iç güdüsünün serbest kalması. Feminenleşen düzen yazımda bahsetmiştim: 80lere kadar boşanmalar maksimum seviyesine ulaştı ve kadınlar kontrolsüzce alfa döller tarafında bulundu fakat zamanla dengelendi.

Romantik Düşünceler Kadının Arzusunu Değiştirmez

Maalesef onca romantik düşünce kadının doğasını değiştirmiyor. Hatta kadınların bile kendi için ne düşündükleri önemsiz, çünkü sıklıkla düşündükleriyle yaptıkları aynı değil. İfşa’a bir andan mutlu oldum, çünkü senelerdir anlatmaya çalıştığımız gerçek arzunun ispatı gibiydi.

O kadınların bunu içten gelerek yaptığı gerçeğini gözden kaçırdılar. Çoğu kadın genellikle %80 oranında beta kesimle tanıştığı için böyle duyguları pek tanımıyor ama prensip olarak hipergaminin bize sunduğu bir gerçek var: “Alfa döller, beta öder” diyoruz. Yani kadın kendinde “gerçek arzu” dediğimiz duyguyu oluşturan erkekle kısa süreli ilişki kuruyor. Çoğu kişi beta öder tarafındaki “yatırım ve sağlayıcılıkla, örneğin devamlı hediyeler alan, ona duygularını açan, itiraflarda bulunan, gezdiren” davranışları sergilediği için uzun süreli ilişki tarafında bulunuyor. Şunu da biliyoruz ki kadının temel amacı alfa karakterdeki kişiyle uzun süreli ilişki yaşamak.

Ümitcan Uygun’un Karakter Analizi

Olan son olaylardan Ümitcan Uygun’un da başta gözü kara, işi kıvırmadan konuşan (bana götünü çek, şöyle kendini okşa) biri gibi davransa da alfa olmadığını ve tipik bir mavi hap yapılanması barzo olduğunu görüyoruz. Çünkü kadını dövmüş ve bir şekilde intiharından sorumlu, açıklamasında onunla birlikte yaşıyorduk o benim karım, ne dersem onu yapacak gibi cümleler kuruyor. Ne kadar kara üçlemeye sahip olsa da hala sahiplenmeye sahip. Sonuçta Aleyna Çakır kısa süreli arzu duysa da uzun süreli de ilişki sürmemiş.

Kara Üçleme ve Psikopatlık

Benzer durum diğer kadınlarda da etkin, çoğu kadından kısa süreli olarak istediğini almış. Tabiiki herkes kendisine benzer kişilere ulaşır ama “genel arzu” işleyişi değişmez. Bu kadınlar Ümitcan’a gider, diğer kadınlar beyaz yaka Berkay’a gider. Bu adamın tipik kara üçleme davranışı aslında ve baya varoş seviyesinde diyebiliriz. Öncelikli olarak psikopatlık kadınlara bilinçaltı olarak doğada tek kalsak bu adam her şeyi yapabilir çünkü benim aksime duygularının esiri olmadan kesin kararlar alabilir, hayatta kalabilir ve bu adamdan doğurduğum çocuk da benzer niteliklere sahip olur mesajını gönderiyor. Yani kadın kendi olan aşırı duygu çalkantılarını bu adamda bulamadığı için hayranlık duyuyor. Ünlü seri katillere gelen birçok benzer mektup olduğunu biliyoruz.

Önceki yazımda açıkladığım gibi kara üçleme kısa süreli ilişki stratejisi olabilir fakat uzun süreli ilişkide işe yaramaz. Çoğu kadın öyle ya da böyle bu paterne sahiptir fakat alfa döller kısmı seçenekleri kısıtlı olduğu için, çoğunlukla beta öder tarafında kaldıkarını görüyoruz.

Ne yapalım kızlardan nude mu isteyelim?

Tabii şöyle anlaşılmasın: “Hacı kadınlara direkt meme-popo muhabbeti mi yapalım?” Hayır! Mesele buraya nasıl tırmandıracağınızı bilmenizdedir. Adam bir anda istememiş fotoları, biri şöyle diyor: “wp engelimi kaldır!” demek ki önceden konuşmuşlar. 

Twitter’da da yazdığım gibi oyunu bilmek önemli. Barzoluk bir oyun değildir ama barzolarda doğru oyunu oynayabilir ve kadın o admaın iyi ya da kötü olmasına değil, “id”inin yani kontrol edemediği duygularının ne kadar açığa çıktığıyla ilgilenir. Kadınlar sıklıkla önce hisseder, sonrada buna mantıklı sebepler bulur. Eminimki şu an foto atan kadınlara sorsak, çoğu pişmandır, hata yaptım diyecektir ama emin olun ki benzer durumda tekrardan kaldıklarında yine yapacaklar!

İnsellere ve Betalara Dersler

Bence bu beta oyununa ve insellere güzel bir ders niteliği de taşıyor. Siz tipim yok diye ağlarken, diğeri romantik hayallerle kadınların peşinden koşarken, kadında gerçek arzuyu oluşturan kişi instagramdan bile bu işi görütebiliyor. Betalar o kadın melek, kimseyle birlikte olmaz derken, o kadın 1 gecede, bir konuşmada gerçek arzuyla birlikte o adamın üstüne atlıyor, gerekirse şehir değiştiriyor. Rollo ne diyor? Bir kadın beta için kurallar koyar, alfa için kuralları yıkar. Çoğu kişinin hoşuna gitmeyebilir ama gerçek budur.

(Makaleyi oylamayı ihmal etmeyin.)

4.7 37 votes
Makaleyi puanlamayı unutmayın.
Subscribe
Bildir
guest
34 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
HorribleNorman
Ziyaretçi
HorribleNorman
2020-12-28 10:33 PM

Umarım gün gelir ve çoğu kişi ikili ilişkilerde ne yapması gerektiğini iyi kavrar. Hipergami öğrenilmesi gereken geniş bir konu. Bu gerçeği kabul edin artık beyler.

GS9Shmoney
Ziyaretçi
GS9Shmoney
2020-12-28 11:07 PM

Bu paragrafa göre o zaman kadınların hisleri hatalıdır. Kadınların da seçici seks olduğunu bilen biri de insan doğası hatalıdır diyebilir. Neden? Çünkü… anlatıyorum. “Öncelikli olarak psikopatlık kadınlara bilinçaltı olarak doğada tek kalsak bu adam her şeyi yapabilir çünkü benim aksime duygularının esiri olmadan kesin kararlar alabilir, hayatta kalabilir ve bu… Read more »

AHMET
Ziyaretçi
AHMET
2020-12-29 12:19 AM
Reply to  Karanlikruya

Karanlık rüya, yazdigin makaleler ve podcastleri takip ediyorum, çok aydınlatıcı. Yaşım 30 bu yaşıma kadarki belki 20 den fazla ilişki yaşadım hepsi genellikle 6 ay’ı geçmedi ve tutkulu arzulu bir beraberliklerim oldu dediklerini pratikte tecrübe ettim. Peki Uzun süreli yada evlilik istiyoruz diyelim hayatımızdaki kadının bize karşı arzusunun sürekli için… Read more »

GS9Shmoney
Ziyaretçi
GS9Shmoney
2020-12-28 11:12 PM
Reply to  GS9Shmoney

Orman kanunlarının hüküm sürdüğü herhangi bir yerde el ele dövüş veya ikimizin de silahlı olduğu bir durumda Ümitcanın beni yenebileceğini/öldürebileceğini kesinlikle ihtimal vermiyorum (fatal olabilecek martial arts biliyorum redpill erkeklik ölçü birimi olarak da spontane 120 kg bench var 🙂 ). 100 ve üzeri IQ’ye (intelligence quotient) sahip evrensel bir toplulukta… Read more »

GS9Shmoney
Ziyaretçi
GS9Shmoney
2020-12-28 11:29 PM
Reply to  Karanlikruya

asla adil dövüşmem haha bu da benden tips and tricks! ben büyük balığı da yerim. ben sana hipotetik bir durum sundum kimse pusu kurup bıçak sallayamaz bana öyle. Tıp eğitimi alıyorum öyle bir kesi yaparım ki öyle bir yerinden silah sallarım ki abi, maktul kim ise 10 ila 30 saniyede… Read more »

GS9Shmoney
Ziyaretçi
GS9Shmoney
2020-12-28 11:41 PM
Reply to  Karanlikruya

her şey dürtüsel abi 5 dakikadır dünyadaysak tür olarak 10 saniyedir medeniyiz. doğamız hala karşı kabileyi katledip kadınlara tecavüz etmek üzerine DNAna kodlu abi biyolojik fact. arzu falan yok dominans var. medeni dünyanın dominansı da aslında içi boş olan silahtır veya şişmiş egodur.

Serhat
Ziyaretçi
Serhat
2020-12-28 11:48 PM

7 yıllık nadiren görüştüğüm arkadaşım (30 yaş/kadın) geçen sene bana aşırı ilgili davranmaya başladı, beraber sık vakit geçirip birlikte gezi planları yapıyorduk, bana ilgili gibiydi, ben erkek gibi davranamadım, kendimi friendzone’a attım veya kız en baştan beni ilgi için kullandı. Sonunda çıtlattım ve ret yedim kızla tartıştık her yerden engelledi… Read more »

Serhat
Ziyaretçi
Serhat
2020-12-29 12:19 AM
Reply to  Karanlikruya

Sorun da yeni kız bulmakta zaten. Bir Ümitcan olmadığım için elimdeki yeni kadın havuzu tam takır kuru bakır durumda. Tek tük kız denk geliyor ama onlar da konuşmak dahi istemiyorlar. Ben de eldeki alternatiflere yöneliyorum mecbur. Yılda sevgili potansiyeli olarak maksimum 1-2 kızla (evet ciddi ciddi 2’yi geçmiyor) samimiyet kurabiliyorum.… Read more »

Merak
Ziyaretçi
Merak
2020-12-29 4:52 PM
Reply to  Karanlikruya

Karanlik kadınlarda da bolluk ve yokluk var mıdır?Bir kız tanıdım sevgilisi yokken işte şöyle uzun şöyle kaslı vb vb. İsterim.daha sonra karşılaştığımda aynı boy felan ve zayıf bi çocuk bulmuş.Şak diye sordum kıza işte bilmem iyi gibi dedi.(kız bu çocuğa dırdırın kralını çekiyor.ortamlarda bile oglan eziliyor yani alfa degil)sebebi ne?

Merak
Ziyaretçi
Merak
2020-12-29 7:18 PM
Reply to  Karanlikruya

hocam ama bu kıza daha önce hiç çıkma teklifi gelmediğini biliyorum.(kendisi söyledi) oğlana da sürekli boyuyla vuruyor.2 kişiye takmıştı bu ergenlikte birazda sürdürdü.Ama onlarla sevgili olmadı.Enteresan bir şekilde bana da sıcak davranıyordu ama sevgili olarak değilde yakın arkadaş gibi(o böyle dedi).Kendi içinde reddedilmişlik travması mı yaşadı acaba yakın arkadaşının bundan… Read more »

Merak
Ziyaretçi
Merak
2020-12-29 7:24 PM
Reply to  Merak

ve bazı platformlarda sürekli ezilen yalnız hisseden kadınlar çıkıyor.Kadınların kendi aralarında destek kanalları vb mesela mutlu kadınlar diye bir kanal 2 göz attım.kimse yazmıyor, sevgilim olmadı ,beni kullandı, evlenecektı, söz vermişti tarzında ağlamalarla dolmuş.Yani nasıl betalar inseller ağlıyosa aynı şekilde orda da kadnlar öyle nasıl yokluk dönemleri yok?

merak
Ziyaretçi
merak
2020-12-29 9:18 PM
Reply to  Karanlikruya

haa yani hala arzulayan var ama kadının hipergamisine hitap etmiyor.Yani kadın için 0 erkek yok görünmez tabiri caizse salak o ya erkeği var?

Kaptan
Ziyaretçi
Kaptan
2020-12-29 10:03 PM

Meriçler kudurmuş, kadınlar her zamanki gibi sorumluluk almak yerine suçu dış güçlere atmış 😁 grinin elli tonu için kitapçıkları işgal eden sinema salonlarını ağzına kadar dolduran kadınlar umitcana mesaj atan kadınlara escort diyor Christian Grey de dark triad umitcan da, dark triad kişiye özgü değil bir davranış biçimidir umitcana yazanlara… Read more »

GS9Shmoney
Ziyaretçi
GS9Shmoney
2020-12-29 11:07 PM
Reply to  Karanlikruya

kadınların hatalı ve güvenilmez doğalarını kabul et ve huzura ulaş 🙂

Kaptan
Ziyaretçi
Kaptan
2020-12-30 1:16 AM
Reply to  Karanlikruya

Anlayan anlıyor ama meriç ve beyaz şövalyelere bu gerçek ağır geliyor ya da salağa yatıyorlar orasını çözemedim, kadınlar zaten kabul etmez etse bile ağzını açıp gerçeği söyleyemez öyle bir slut shaminge maruz kalır ki aklı durur ayrıca karanlıkruya biz kim köpeğiz ki kadınların ilişki stratejilerini açığa çıkarıyoruz bizim görevimiz onlara… Read more »

Last edited 1 yıl önce by Kaptan
Yunus
Ziyaretçi
Yunus
2020-12-30 2:33 AM

Maşallah, her gün sizi takip ediyorum. Her yazdığınızı okuyorum, teorikte(!) ilişkiler konusunda da uzman gibiyim. Tâbi pratik yapamadıktan sonra sadece kuru bilgi… Bir eksik var. Kızlar… Hayatım boyunca sadece samimi olduğum biri bile olmadı. Aşırı düzeyde aşağılık kompleksli olduğumu da düşünmüyorum. Sorunum ne, hiç anlamıyorum.

Yunus
Ziyaretçi
Yunus
2020-12-30 2:42 AM

Ben psikopat erkeklerin de alfa kategorisinde olduğunu düşünüyorum. Çünkü onların henüz çocukken karakterleri gereği psikopat kişilikleri oluşuyor. Çevresel etkisi de olabilir ama mavi haptan etkilendiği için değil, ortamda daimi en güçlü oldukları için böyleler.

Herakles
Ziyaretçi
Herakles
2020-12-31 1:53 AM

Hak eden hak ettiğini bulur. Alfa ile sorunlu tipleri aynı sanıyorlar sonra da vay efendim erkekler şöyledir erkekler böyledir. Tüm sorunu kendileri başlatıyorlar. Hipergami içgüdüsüyle belalı ve sorunlu olan tiplere bağlanıp şuanki sistemimize uymadığı için sonra o arzu duyduğu erkekten de vazgeçiyorlar. e siz oyuncak sanarsanız o belalı o oyunu… Read more »

hakan
Ziyaretçi
hakan
2021-01-10 4:29 PM

çevreme bakıyorum birçoğu psikopattan hoşlanıyor. Benim de mizaç efendi sessiz ben eşleşmeyecem heralde kimseyle benim formum biter hadi eyw

acemineilstrauss
Ziyaretçi
acemineilstrauss
2021-01-24 1:57 AM

Burdaki durum kadınların tamamen ilkel dürtülerle doğacak çocuğu için toplumdaki güçlü olan erkeklere çekim duyması. Düşünsene devletin başındaki adamlara bile meydan okuyan güçteki bu herifin ilerde doğacak çocuğuna kim nasıl zarar verebilir? Ve ilerde de bu güçler çocuğuna geçebilir. Bu kadınlar ilkel beyinlerinde aynen bu şekilde düşünüyor, tabii prefrontal korteksi… Read more »

cxm
Ziyaretçi
cxm
2021-02-07 3:32 PM

Ümitcan Uygun psikopat değil, psikopatik belirtileri var ancak doğru tanı antisosyal kşilk bozukluğu.

Taisho
Ziyaretçi
Taisho
2021-07-23 7:40 PM

Selamlar kaptan öncelikle yanlış konuya yazdıysam affola ama gerçekten alakalı konu bulamadım psikopat erkekler yazıyordu tam psikopatlık olmasa bile psikolojiyle ilgili olduğunu düşünüyorum. Bende hatrı sayılır derecede ayak fetişizmi var. Bundan kesinlikle rahatsız değilim aksine çok hoşuma gidiyor ban çok ayrı bir tat verdiğini düşünüyorum fakat bu beni kadınların gözünde… Read more »