İçeriğe geç
Ana Sayfa » Kırmızı Hap Hakkında Yanlışlar (Bölüm 3)

Kırmızı Hap Hakkında Yanlışlar (Bölüm 3)

  Resim: Peter Paul Rubens - Two Satyrs (Kırmızı Hap Hakkında Yanlışlar-3)

  KIRMIZI HAP HAKKINDA YANLIŞLAR (BÖLÜM 3)

  Önceki bölümler:

  1. Bölüm

  2. Bölüm

  Yanılgı: KH’a göre statü; fiziksel özelliklerden önemlidir.

  Statü eğer fiziksel özellikleriniz kötüyse, maskülen sinyalleme yapamıyorsanız bir işe yaramaz. Şu gerçek: belli eşik altındaysanız “alfa döller” olamazsınız. Mecburen “beta öder” formülüyle kadınları elde edebilir veya eskortla olabilirsiniz ama gözden kaçan nokta beta öder tarafı olmanın öncelikle zihin setinizle, ardından gerçekten kurtarılamaz derece kötü fiziksel özelliklerle ilişkisi vardır. Gerekirse az ilişki yaşayın ama yine de %100 sağlayıcı tarafında olmayın derim.

  Öyle bir bilgi dezenformasyonu var ve şöyle aktarılıyor: “Tipsiz misin, çirkin misin, KH ile statün olsun sen de katınlara ulaş!”

  Kısmen doğru ama yanlış bir strateji. Çünkü hipergaminin alfa döllerle ilgili “cinsel uyarım” tarafı önemsizleştirilmiş ve statü kolaymış algısı yaratılmış oluyor.

  KH bir mucize ya da erkeğin yolu değildir. Çözüm bulmanız için bir alet setidir. Kaldı ki hayatınız faciaysa hiçbir kadın size bakmıyorsa, statünüzü nasıl hemen geliştireceksiniz?

  Statü geliştirmek fiziksel özelliklerinizi düzeltmekten zordur. Fiziksel özelliklerinizi 1 senede toparlarsınız, statü 10 sene alır, o da belli bir iq’a sahipseniz.

  Özetle ilk düzeltmeniz gereken şey fiziksel özelliklerinizdir. Bunu şu yazıda anlatmıştık. Fiziksel özelliklerin çoğunluğu geliştirilebilir. Genotiple fenotipi karıştırmamak lazım, genetiğinizin neler ortaya çıkartacağını spor yapmadan bilemezsiniz. Benim genetiğim kötü dediğiniz anda potansiyelinizi hadım edersiniz.

  Tipsiz bir erkek olmak yazısında anlattığım gibi mesele “yönetimdir” Fiziksel özellikleriniz tek bir parametre bağlı değildir. Tip, kas, boy, saç-sakal, dişleriniz, stil, ses tonu. Hepsinde isteseniz de kötü olamaz fakat genelini yine kötü yönetebilirsiniz! Daha net açıklayım: İlla uzun boya ve seksi bir çeneye ihtiyacınız yok.

  Özetle fiziksel nitelikler ÖNEMLİDİR! Çünkü kadının dürtüsü evrimsel biyolojide geçen Weatherhead ve Robertson’un öne attığı bir hipotez olan “seksi oğlanı” dünya getirmektir. Tabii burada insan gibi gelişmiş frontal loba sahip canlılardan bahsetmese de bir yanımızın böyle olması fiziksel nitellikleri önemi yapıyor. Özellikle cinsel uyarım için “maskülen niteliklerinizden” neyi geliştirebiliyorsanız geliştirmeniz esas yapmanız gerekendir ve statüden daha kolay elde edilir. Bunu Rollo da söylüyor, tek bir alanda değil, her 2 alanda da kendinizi geliştirin ama öncelik fiziksel olsun.

  Yanılgı: Statü sadece sosyo-ekonomik durumla ilgidir.

  Öncelikle burada statü derken sadece yüksek sosyo-ekonomik durum anlaşılmamalıdır. O kişilerin dünyada iz bırakacak nitelikte kendi amaçları doğrultusunda çalışan, kendine güvenen nitelikte olması şarttır ve feminen yaratılış temelde “kendini gerçekleştirmeden” etkilenir. Dikkat edin bu bir alfa zihin setidir. Benzerini Dr. Robert Glover da anlatır. Statü sanılanın aksine önemli bir genetik özelliği de sinyaller: “iq ve bilişsel yetenekler”. 115 iq üstündeyseniz ~%14’ün içindesiniz demektir. Ne diyorduk kadınlar tepedeki %20’i tercih eder.

  Dr. Geoffrey Miller insanın evriminin temelini frontal lobu gelişmesi, yani mantıklı kararlar verecek ve yaratıcak kişiler olmamız üstünden açıklar. Bu şekilde yüksek statüyü; sosyo-ekonomik düzey, zeka, kendine güven ve dünyada iz bırakacak kişi olmayla ilişkilendiririz. Looksmax(tip her şeydir) düşüncesinde olanlarda burada hatalı, çünkü insanlar sadece fizikten ibaret değildir, balık veya kuş değiliz ve cinsel seçilim entelektüel düzeyle de ilişkilidir. Statü de duruma göre bir genetik göstergedir. Gelişmiş canlılar olduğumuz için kadınlar çocuklarımızın da hayatta kalması amacıyla zeki erkekleri tercih eder. Yani hem fiziksel hem statü simgeleyen özellikleriniz önemli.

  Yeri gelmişken hatırlatalım: “Erkeğin cinsel değeri ve kısa sürede kadını etkilemesi(yani alfa döller nitelikleri) her zaman sizi seçen kadınların fazla olmasından kaynaklanır ve bunu nasıl sağladığınız size kalmış. İster statüyle sağlayın, ister fiziksel özelliklerinizle sağlayın. Dr. David Buss buna “mate copying effect” diyor. David Deidia da önemli olanın kadın havuzunu genişletmek olduğunu söyler. Yani Giga-Chad de olsanız yaklaştığınız her kadında başarılı olamazsınız ama üst seviye bir erkek olursanız dikkat çeker ve size yaklaşan kadınların hepsiyle birlikte olursunuz.

  Özetle hipergaminin “sağlayıcılık” tarafını nasıl kullandığınız alfa veya beta zihin setine sahip olmanızla ilişkilidir. Parayı ancak kadına doğru yaklaşım, alfa zihin seti ve “potansiyelinizin ulaşabileceği maksimum fiziksel özelliklerinize” işe yarar şekilde kullanabilirsiniz. İşte siyah hapın yanlış aktardığı “statü betabux’dır” durumu budur.

  Yanılgı: Statü önemsizdir, statü sadece beta öderle ilişkilidir!

  Böyle denildiğinde bir çeşit safsata yaratılmış, statü çok kolay kazanılabilir bir şeymiş de fiziksel özellikler asla değişmezmiş veya zengin insanlar betaymış gibi algı oluşturulur. Diğer bir sorun bir insanı “sadece tip veya statü üstünden” yargılayabilirmişsiniz gibi ayrıştırma yaratılmasıdır.

  Kimse %100 fizikten veya %100 statüden ibaret değildir. Bir önceki bölümde anlattım, statü yanlış kullanılırsa mavi haplı bir beta veya simp olmanıza kolaylıkla evrilecektir. Çünkü kadını sırf konumunuz  ve paranızla devamlı yatırım yaparak etkilemeye çalışırsınız. “Kadının ne düşündüğü değil, sizin ne yaptığınız önemli, sizin o kadına nasıl yaklaştığınız sizi alfa veya beta zihin setine sahip yapıyor.

  “Statü beta öderdir gibi basitleştirmek” birçok insel yapar fakat iyi bir sosyo-ekonomik durum fiziksel özelliklerden daha zor elde edilir. İyi bir fizikle doğabilirsiniz ama refah seviyesine ulaşmanız zordur ve ne kadar Chad olsanız da eğer statünüz kötüyse uzun süreli ilişki yaşayamazsınız, hatta aldatılabilirsiniz. Bu hep iyimser anlatılıyor ama madalyonun diğer yüzünde kadın sizden genetik materyali toplayıp ne hissettiğinizle ilgilenmeden başka bir Alfa’a gider. Yani Chad olmanız eğer “alfa zihin” setine sahip değilseniz sonuç vermez, yine üzülürsünüz. Sonuçta opsiyonları fazla olsa da üst seviye erkeklerin de duyguları var.

  Statüyü erişilmezlik olarak kullanmanız gerekir, muhtaçlık gösteren sağlayıcılık değil. Örneğin herkes rock starlarla, devlet başkanlarıyla, ünlü ikonlarla, yazarlarla birlikte olmak ister. Bu kişilerde %20 içindedir ve kadında yarattıkları çekim farklıdır. Örneğin uyuşturucu bağımlısı tipsiz de bir erkek de olsa bir müzisyen, şair veya yazar kadınlar için çok çekicidir. Çünkü entelektüel yaratıcılıkları vardır ve bu da genetik sinyalleme yapar. Kadın bu erkeklerle uzun süreli birlikteliği; genetik materyali fiziksellikle sinyallenen Chad’e tercih eder. Bu adam beta-bux mı olur? Hayır.

  Yalnız fiziksel özellikler önemsizdir diye algılanmamalıdır. Ne kadar ikon olursanız olun yağlı bir vücuda, kötü bir stile sahipseniz; statü sizi kurtarmaz ki zatan rock starların ya da ünlü isimlerin fiziksel özelliklerine de ne kadar özen gösterdiğini önceden anlatmıştım.

  Yanılgı: Kırmızı Hap herkeste işe yarar! 3/10’luk adam da alfa olabilir.

  Basit olarak hayır. Çünkü KH bir şey önermez, sadece denklemi ve kadın-erkek ilişki dinamiğini açıklar. Bunu öğrenip harekete geçmek kişinin görevidir. KH’ı kullanarak bu konuya şöyle bir cevap verilebilir: 3/10luk adam muhtemelen ciddi bir bedensel bozukluğu olan, örneğin kas erimesine sahip bir bireydir. Alfa döller olamaz, çünkü genetik materyali kötüdür ancak kendine yakın özelliklerde bir kadınla olabilir. Her bireyin ilk amacı 2. bölümde de anlattığımız “üreme sorununu çözmek” olmalıdır.

  Siyah hap neden tehlikelidir? Çünkü bu duruma bir cevabı vardır: “Hiç şansın yok, boşver.” Bu yüzden de ideolojiktir ve kesin yargılar içerir. Bir şey sosyal konularda kesin yargı içeriyorsa ondan kaçın.

  Yanılgı: Fiziksel özellikler(4/10) kadar kötüyse de şansınız vardır.

  KH’ı yorumlayarak size şöyle cevap verebilirim: Her şeyi yaptınız ama fiziksel özellikleriniz 5/10 oldu. Bu durumda kadınların hayal gücünü doğru canlandırmayı deneyeceksiniz. (Ref: Rollo Tomassi – The Rational Male)

  “Statü, para” oyunla birlikte sizi çekici yapacaktır. Evet ilk gördüklerinde ıslanmayacaklar çünkü doğal-cinsel uyarım maskülen fiziksel özelliklerle yükselir ama doğru yaklaşımla emin olun ki etkilenecekler ve üreme probleminizi böyle çözmüş olacaksınız, yine hoşlandığınız bir kadınla birlikte olabileceksiniz. Rollo’nun deyimiyle “arousal” değil, “attraction” oluşacak ve bu bir pazarlık durumu değildir. Yani kadın sizi sevecek, sadece ilk görüşte ıslanmayacak.

  (Makaleyi oylamayı ihmal etmeyin.)

  1. Bölüm

  2. Bölüm

  4.8 15 votes
  Makaleyi puanlamayı unutmayın.
  Subscribe
  Bildir
  guest

  52 Yorumlar
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Kingofants
  Ziyaretçi
  Kingofants
  2021-03-28 7:03 PM

  Abi 188 boyundayım tipim 10 üzerinden 4 sence vucüt çalışırsam şansım olur mu ?

  Will Smith
  Ziyaretçi
  Will Smith
  2021-04-02 4:06 AM
  Reply to  Kingofants

  Yok kardeşim olmaz boşuna zaman kaybetme senin işin bitmiş çünkü tipinin en kötü bir Johnny Depp seviyesinde olması gerekiyor… Boş boş sorular sormak yerine siteyi anlayarak okusanız herşeyin cevabını bulacaksınız ama hazıra konmak daha tatlı geliyor. Kırmızı hap yayıldıkça kırmızı hapın içinde ki toksik kitle de artıyor, daha okumadan boş… Read more »

  Poseidon | SSC
  Ziyaretçi
  Poseidon | SSC
  2023-03-29 11:55 PM
  Reply to  Kingofants

  Kardeşim önce yazıyı okuyun be soru sormadan önce. Adam zaten anlatıyor. Spor yapmamış olan 4 puanlik adam emin ol spordan sonra sadece fiziksel alanda bile potansiyel olarak 7ye yükselebiliyor. Üzerine statü ve oyun da koy önünde kimse duramaz fakat bu kafayla olmaz kanka. Okumadan soru sorulmaz.

  alper
  Ziyaretçi
  alper
  2021-03-29 6:08 AM

  Hocam red pill nietzscheyse, black pill falan hitler gibi geliyo bana. Olanı ve gerçeği de itibarsızlaştırıyolar. Bi de şunu söylemek istiyorum yazıların hepsini tamamen okumadım, değindin mi bilmiyorum fakat atlanılan önemli konuların başında dnanın hareket halinde birşey olması geliyo bana kalırsa. Yani her an bi gelişim ve değişim halinde. O… Read more »

  Poseidon | SSC
  Ziyaretçi
  Poseidon | SSC
  2023-03-30 12:00 AM
  Reply to  alper

  Evrim böyle işliyor. Yorumuna katılmıyorum. Dişiler her zaman en iyiye odaklanır. O erkek iyi olmayı arkadaşından mı duymuş babasından mı ögrenmiş yoksa doğuştan mı öyleymiş ilgilenmez. Çünkü herkes arkadaşından spora gitmeyi duyabilir fakat bunlardan sadece %5i ancak spora gider gerisi gitmez. Örneğin bunu sağlayan da o kişinin zekası veya zekice… Read more »

  Don
  Ziyaretçi
  Don
  2021-03-29 11:14 PM

  Hocam bu 10 üzerinden puanlamayı görselliğe dökebilir miyiz? Örnek fotoğraf bıraksan yoruma 3/10-7/10 diye mesela, ya da ayrı bir yazı olabilir istersen video ve fotoğraflar üzerinden beden dili analizi tarzında.

  Marki de Franco
  Ziyaretçi
  Marki de Franco
  2021-04-02 11:26 PM

  Yaşım 22, tipimle alakalı çok bir sorunum ya hatta kendimi ortalamanın üstünde gördüm hep vücut geliştirmeyle 7 aydır uğraştığım için iri ama %20 gibi yağ oranı olan bir vücudum var. Önceden kendime güvenirdim ama nedense son zamanlarda yetersizlik psikolojisi ve onay arayışına geçtim. Nedense her yaptığım hareket yanlışmış gibi geliyor… Read more »

  Marki de Franco
  Ziyaretçi
  Marki de Franco
  2021-04-03 12:18 AM
  Reply to  Karanlikruya

  Şu ana kadar hiçbir kıza yüz yüze yürümedim iki sevgilim oldu ikisiyle de instagram üzerinden tanışmıştım. 60 bin nüfuslu küçük bir ilçede yaşadığım için adım çıkar diye çok çekiniyorum. Üniversite şehrimde yaşıyor olsam deneyebilirdim fakat burada sıkıntılı biraz :/ Başka bir tavsiyeniz var mı?

  Berasy
  Ziyaretçi
  Berasy
  2021-05-04 6:55 PM

  1-Ünlü olmayı yüksek statü diyebilir miyiz ?
  2-Alıngan olmamak insanların söyledikleri olumlu veya olumsuz bir şeyi umursamamak ve de öfkeli davranmamayı maskülen özellikler diyebilir miyiz ?
  3-İşinde başarılı ünlü kişiyi fiziksel özellikleri ne olursa olsun kadında alfa döller kısmını uyarıyor diyebilir miyiz ?

  Berasy
  Ziyaretçi
  Berasy
  2021-05-04 9:05 PM
  Reply to  Karanlikruya

  1-Belirli bir fiziksel nitelik derken al Pacino mesela kısa boylu karizmatik veya mark walhberg kaslı bu özelliklere sahip olmaları onları alfa döller kısmını uyarıyor diyebilir miyiz ?
  2-Duygusallık bir erkek için ölümcül günahtır demiştiniz bir yazınızda bu duygusallık ne gibi bir şeydir ?

  52
  0
  Would love your thoughts, please commentx