Kadınlardaki Bakir Erkek İsteme Miti

Kadınlardaki Bakir Erkek İsteme Miti

Kadını anlamamak ve suçlanmak erkeği en çaresiz bırakan zayıf yanıdır. Erkek mantıklı bir yaratışta olduğu için psikolojik bir saldırıda hemen savunmaya geçer. Geçen ekşi-sözlük üstünden biri kız arkadaşı için tavsiye istedi. En can alıcı yeri şurasıydı:

“Abi, düzgün bir kadınla tanıştım, ilişkisi de az. Yalnız beni çok suçluyor. Geçmişte ondan fazla ilişki yaşadığım için ilişki kurma konusunda kararsızmış, güvenmiyormuş. O da temiz birini istiyormuş. Ne yapacağımı bilmiyorum. Keşke önceden kimseyle birlikte olmasaydım.”

Bu cümle kadın zihni için çarpık ve çok katmanlı anlamlar taşıyor. Arkadaşın hatası kendi projeksiyonundan gördüğü ve hissettiği gibi kadınında fazla partnerden rahatsız olduğunu sanmasıdır. Kadın ve erkek cinselliğini eşit zannetmiş, daha kötüsü kadının gerçekten de rahatsız olduğu konunun bu olduğunu sanmış!

Kadınların söyledikleriyle, hissettikleri farklıdır. Zamanında başka bir versiyonunu ben de duymuştum. Kadınların belli gruplar içinde birbirine benziyor olması oldukça ilginç. Hatta benzerini youtube podcast yorumları içinde de gördüm. 

Onca paragraf yazıştık ama bu yorumu ilk cümlede okusam, “o kadınla zaman kaybetme” derdim. Düzgün olarak tanımlaması baştan “beta öder” yapılanmasına yatırım yaptığını gösterir nitelikte. Kadın resmen adamı suçlu hissettirmiş.

 

Az İlişki Yaşamış Her kadın Potansiyel Taşımaz!

Başta pozitiftim çünkü bu çağda az ilişki yaşamış kadın değerli ve potansiyel taşıyordu fakat sadece potansiyel taşıyordu. Son cümleyi ilk cümlesinde yazsaydı potansiyel taşımadığını deneyimlerimden ve okuduklarımdan söyleyebilirdim. Çünkü bir cümleyle bütün bilinçaltını ifşa etmiş, özgüvensizliğini açıklamıştı. Bu özgüvensizlik “sizin ilişki sayınızı kıskanmasıdır.” Kendini aşağılık duygusuyla kötü hissettiği için suçlama getirmiş. Bu bir haset örneğidir ve kadının sizi sevmediğini sadece bencil olduğunu ispatlar. Arkasını da feminizme yaslar. Baştan sona “safsatadır.” İleri boyuttaki tehlikelidir çünkü rastgele ilişki yaşar bu bireyler. 

Örneğin yapılan istatistiksel bir araştırmaya göre kadınların az ilişkisi olmuş(2 kişi) erkekleri çekici bulmadığı görülmüş. Artan sayıda; kadınlar 40 partneri olmuş erkeği oldukça çekici bulurken, erkekler 40 partneri olan kadını itici bulmuş. Oransal olarak kadınlaro erkeği, erkeğin kadını çekici bulmasına oranla 2 kattan daha fazla çekici bulduğu farkedilmiş ve bunu o erkeğin daha sosyal, maceraperest görülmesine bağlanmış. İlgili makalede erkekler kadınlar için şöyle düşünmüş: kadınların rastgele ilişkiye girmesinin doğal olmaması bunun psikolojik rahatsızlıkla ilgili olabileceği (bipolar, depresyon, düşük özgüven veya taciz geçmişi), kadının 50 partnere ulaşabilmesinin kolay olduğu ve bu yüzden güven duyulmadığı belirtilmiş (ref).

Özetle size üstteki suçlamayı yapan kişi normal değildir. 10larca çarpık ilişki yaşamış kadının da bir ilki vardır! Kadını tanıdığınızda az ilişki yaşaması hatta bakire olması bunu sürdürmek istediği, masum olduğu veya sizin son kişi olduğunuz anlamına gelmez. Geçen senelerde barda 22 yaşında bakire bir kadınla tanışıp, bir süre fb gibi takılmıştım ama sözde bakireydi. 2 adamla aynı anda çıkabiliyordu, beğendiği erkeğe felaket flörtözdü. Diğer seks yöntemleri konusunda gayet tecrübeliydi. Anlatabildim mi? Tavsiyem “düzgün” kavramını tekrardan gözden geçirmenizdir. Örneğin bu kadında sorunlu-ebeveyn paterni değişmemişti: Anne-Baba aldatma sonucu ayrılmış, kız sevgilisinden sağlam dayak yemiş ve stres sonucu midede ciddi sağlık problemleriyle ameliyat yaşamıştı. (Sarışın, masum görünen bir kızdı. Kadınların görünüşü en büyük afyondur, aldanmayın derim.) Aslında tipik bir rastgele ilişki yaşama paternidir ve başta Kernberg‘ün araştırmalarına göre kişilik bozukluğu olan toksik kadınlarda (narsisistik, borderline, şizoid vs.) görülür. Normal bir birey bunu arzulamaz.

 

Özgüvensiz Kadın, Beta Erkeğe Denktir

Böyle çarpık bir düşünceyi dillendiren kadınının problemi az partnere sahip olmasından ötürü çirkin hissedip, bu suçluluğunu size yansıtmaktır. Örneğin normal bir kadın teklif almasına rağmen görmezden gelir. 

Düşük özgüvenli kadının eşdeğeri beta erkektir. Beta nasıl seks yapmak için kendini masum gösteriyorsa, özgüvensiz kadın da erkeğin beğenisiyle kendi özgüvenini tazeler. Beğenilme ihtiyacı kadının doğasının aksine hareket etmesinse sebep olur. Kolay seks sağlayan, seçemeyen basit kadın seviyesine düşürür. Oysaki kadının seks arzusu düşük testosteron seviyesi sebebiyle yüksek değildir, doğurganlık yetisi yüzünden seçme hakkı ondadır, bu yüzden de güven ve bağlanma daha ön plandadır.

 

Sen bakire istiyorsan, ben de bakir erkek istiyorum!

Bu da benzer bir diğer cümledir. Aslında neden söylediğini de bilmiyor, o erkeği bilinçaltında değerli buluyor fakat eşitlik düşüncesiyle kendini bilinçli ya da bilinçsiz ketliyor.

“Eğer bu yapılanmaya sahip olmasa kendini iyi hissetmek için sizi suçlayabileceği bir şey kalmamış olurdu.

Erkeğin ve kadının cinselliğinin eşit olduğu safsatası feminizmin en büyük propagandasıdır, ortaya çıkış sebebi ise 19. YY. bastırılmış kadın cinselliğidir. Ben kadının cinselliğini yaşamasına karşı değilim fakat bunu tutarlı yaşamalı ve evrimin ona sunduğu “seçiciliği” doğru değerlendirmelidir. Çok ve başarısız ilişki kadının kötü bir ebeveyn olacağını, sorumsuzluğunu gösterir. Düşen oksitosin hormonuyla bağlanma yeteneğini kaybeder. Oysaki çoğu erkek istese de sekse ulaşamaz. Bu erişiminin sürekli olması onun değerli olduğuna da bir ispattır. 

 

Sizi suçlarken, bilinçaltındaki vahşi mekanizmada şu geçiyor:

Ben de aynısnı yapmalı, denemeliyim fakat bilincine(duyduğunuz kısım) sizi suçlama olarak yansıtıp, kendini aklıyor. Çünkü böyle bir şey yapmanın da kendi doğasına uygun olmadığını, esas sorunun aşağılık duygusu olduğunu amacının ise özgüvenini tazelemek olduğunu biliyor. Her şeyden öte sosyal baskı sebebiyle sizin rahat yaşamınıza bir özenti duyuyor. Bir şeyi baskılarsanız en şiddetli formlarda çıkar fakat kişi yapsa da tatmin olmaz. Çünkü esas sorun farklı bir yerdedir.

Ayırt edemdiği şeyse seks yapmasına gerek olmadığı ve özgüvensizliği bunu anlamasına engel oluyor. Sosyal medyanın, instagramın, tinderın bize sattığı en kötü alışkanlık son 10 senede bu oldu.  “Özgüven = Beğeni”. Bilge olun.

Sağlıklı bir kadın ne yapardı? Ya çıkarcı kadın doğasında sahip olup, direkt başka adaylara geçer, sizinle ilgilenmez ya da sizinle birlikte olmayı seçer, çünkü vazgeçilmezsinizdir. Bu kadınsa özgüvensiz olduğu için sizi elinizde tutarken başka erkeklere de göz atmak istiyor fakat bunu yapamadığı için de çirkin hissediyor. Tek amacı “tercih edilen” bir kadın olduğunu kendine ispatlamak. Sizin stratejiniz arada kalan bu tip kadınlarla fuckbuddy olmaktır.

 

Kadın size arzu duymak zorunda değil!

Alfa olmak kadının size arzu duymasını gerektirmez. Çünkü arzu duymak genelde bilinçaltındaki fark etmediğiniz sorunlarla etkileşen kişilere duyduğumuz bir çekimdir. Daha önemlisi zaten alfa bir erkeğin bir kadının kendine ilgi duymasına ihtiyacı yoktur ama bu arkadaşın yapılması beta olduğu için kadına ihtiyaç duyuyor, çünkü özel hissetmeye ihtiyacı var. Rollo Tomassi’nin bir makalesinde şöyle bir şey geçer: “Betalar evlendikleri kadının en iyi seksi kendileriyle yaptığını sanır, o kadının bulabildiği en iyi erkek olduğuna inanırlar!”

 

Az İlişki Erkek Hassasiyetidir

Az ilişki yaşamış kadın her zaman erkeğin hassasiyetidir, kadın buna hassasiyet gösteriyorsa zihninde bir şeyler ters yüz edilmiş ve çarpık uslamlama yapmasına neden olunmuştur. Anca bu şekilde utandırma taktikleriyle sizi silahsızlandırmaya çalışır. Sizde de feminizmin çarpık algıları varsa bir güzel yersiniz.

Çok partnere ulaşabilen erkek her yaşam forumunda değerli ve nadirdir!

Realitede o erkeğin fazla seks partnerine ulaşmış olması onu değerli yapar, çünkü doğada ancak değerli erkekler birden fazla kadına ulaşabilir. İnsanlarda ise son dönemde azalan beta ve artan insel patlamasını görüyoruz.

Kadının temel dürtüsü zaten “alfa siker, beta öder” kısmındaki %20lik alfayı seçmek, o erkeği, güçlü cinsel geçmişi sebebiyle tercih edildiği için seçer. Diğer kadınların o erkeğe arzu duymuş olması, bu kadına açıklayamayacağı kadar seksi gelir. Neden bir kadın tercih edilmeyen bir erkeğe arzu duysun ki? Öyle olsa bütün inseller sevgili bulurdu. Bakire bir kadın bakir bir erkekle birlikte olduğunda orgazm olma şansı sizce nedir?

Siz de bu soru karşısında “…ama ben öyle değilim, yanlış anladın, kader kurbanıyım” gibi zırvalarsanız, anında beta öder tarafına düşersiniz. Erkek gibi eğlenen ustalık kullanarak: “evet ya ben kirli bir adamım, bir kese çeksene bana eheh” diye pis pis gülebilirsiniz. Buna rağmen diretiyorsa bilin ki “shit test”ten daha büyük bir sorununuz vardır.

Bana güvenin o çok temiz gördüğünüz kadın 10 sene sonrasını o an görseniz, beladan kurtulmuşum diyeceksiniz. Uzun süreli ilişki yatırımına değmediğini görüp, mutlu olacaksınız.

(Makaleyi oylamayı ihmal etmeyin.)

4.3 31 votes
Makaleyi puanlayın.

Karanlikruya

Sitenin psikolojik delisi.

Subscribe
Bildir
guest
31 Yorum
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Don
Ziyaretçi
Don
8 Ekim 2020 21:54

“Daha önemlisi zaten alfa bir erkeğin bir kadının kendine ilgi duymasına ihtiyacı yoktur” hocam bu cümleyi biraz daha açar mısın? Burada ki ilgi seksüel bir arzu mu yoksa onuda içine katan genel ilgiden mi bahsediyoruz? Bu cümleyi uzun süreli bir ilişkiyi düşünerek nasıl değerlendirmeliyiz? Burda bahsettiğin o kadını nextlemek mi… Read more »

Don
Ziyaretçi
Don
9 Ekim 2020 15:59
Reply to  Karanlikruya

Cevap için teşekkürler hocam, anladım demek istediğini.

Kaptan
Ziyaretçi
Kaptan
7 Ekim 2020 23:05

Bekaret arayan adamı hatta bunu belli eden adamı kadınlar parmağında oynatır artık bekaretin bir anlamı kalmadı, kadın öyle bir kanama rolü yapar ki aklınız şaşar, zaten kadın sorunlu ise bırakın devam edin illa ilişki yaşamak zorunda değilsiniz bir de bakir erkek kısmına çok güldüm eğer erken boşalma, ereksiyon sorunu gibi… Read more »

Kaptan
Ziyaretçi
Kaptan
8 Ekim 2020 01:10
Reply to  Karanlikruya

Hocam senin site aracılığıyla burayı okuyan erkeklere bu konuda biraz tavsiye vereyim, erken boşalmadan muzdarip iseniz doktor falan işe yaramıyor çoğu sallamıyor iyi bir doktor için yüksek miktarda para lazım, nofap şart ben nofap’ı taşşaga alırdım ama çok faydasını gördüm 90 günlük nofap’ı herkes uygulamalı buna ek olarak kegel egzersizleri… Read more »

Last edited 19 gün önce by Kaptan
P355GH
Ziyaretçi
P355GH
8 Ekim 2020 10:40

Bekaret aramayı aptallık olarak bulmuyorum ve bence mentalite olarak da anlamı büyük, biyolojik olarak değil bahsettiğim tabi. Bir kadının kendisini %20 lik kısmın içinde ait olduğuna inandığına saklaması kadar olağan ne olabilir ? Sonuçta bu %20 lik erkeğe ulaşmak için çok daha büyük şeyleri de göze alabiliyor çoğu insan, cezaevinden… Read more »

Ailenizindişçisi
Ziyaretçi
Ailenizindişçisi
8 Ekim 2020 13:58

Hocam insel, blackpill nedir? Nasıl kurtulunur?

Ailenizindişçisi
Ziyaretçi
Ailenizindişçisi
8 Ekim 2020 18:58
Reply to  Karanlikruya

Pusudayım

Şahin
Ziyaretçi
Şahin
8 Ekim 2020 19:03

Öncelikle merhaba kardeşim benim büyük bir sıkıntım var. Kimle ilişki yaşasam ister güzel olsun ister çirkin beni terk edecek veya benden görece iyi özelliklere sahip
( tip kariyer para vs) beni onunla aldatacak , başkasına aşık olacak diye deliriyorum. Bundan nasil kurtulunur?

Şahin
Ziyaretçi
Şahin
8 Ekim 2020 22:01
Reply to  Karanlikruya

Aşırı kontrol manyağıyım. Kız hiç tanımadığımız birine ( sokakta yuruyen vs) birine 2-3 sn baksa hayatı zindan ediyorum. Hep kızı elimden alacaklar gibi geliyor. Dediğiniz gibi özgüven eksikliğinden geliyor yada kendimi değerli hissetmiyorumdur

Aheste
Ziyaretçi
Aheste
9 Ekim 2020 20:10

Bu konuda kesin olarak şöyledir gibi bir şey düşünmüyorum… Dürüstçesi ben deneyimsiz o deneyimsiz; yani nereye evrilir ki-gerçi deneyimsizlikten ötürü anlamayabiliriz de, Vs vs… Fakat ister istemez düşünmeden edemiyorum; eğer hayatında bir sürü ilişki olduysa; bir çok kadının gözünün içine bakmış, sevdiğini söylemiş, özel anlar paylaşmış; ve devam etmemiş onlarla…… Read more »

Aheste
Ziyaretçi
Aheste
10 Ekim 2020 00:00
Reply to  Karanlikruya

Dediğiniz şeyi anlıyorum, neden bu kadar farklı olduğunu tam olarak anlamasam da, cinsellik konularının iki cins için farklı olduğunu, sadece ruh hali anlamında değil; biyolojik olarak da başka başka şeylere eğilimli olabileceğimizi anlıyorum. Fakat şunu bilmek, anlasan da kötü;senin için özel olan, nadir olan; onun için öyle değil.. Ruhsal anlamda… Read more »

Aheste
Ziyaretçi
Aheste
10 Ekim 2020 00:08
Reply to  Karanlikruya

Olmayan bir varsayım üzerinden konuşuyoruz bu arada, okuyunca sanki hayatımdaki birinden bahsediyormuşum gibi geldi. Ve kişiler başkalarıyla ne yaşamış olursa olsun, yani iki kişiye özeldir herhalde, her şey yenidir o iki kişi için…gibi şeyler düşünüyordum aslında konuya dair. Fakat biraz sorgulatan örneklere denk geldim bu aralar… Bu da düşündürüyor işte,yine… Read more »

irem
Ziyaretçi
irem
14 Ekim 2020 15:00

Nerde olduğunu hatırlamıyorum ama şu fikirde bir yorumunuz vardı. Seks çok fazla ertelenmemeli çünkü o kadının arzusu erteleyemeyeceği kadar güçlü olmalı. Bir yandan da uzun ilişki olacağından emin olmadığımız biriyle seks yapmak oksitosini düşürecek. Kadınlar için seks, güven ve bağlılık gerektiriyor. Yani insan nasıl emin olabilir, ben bu adamla uzun… Read more »

eylül
Ziyaretçi
eylül
15 Ekim 2020 18:46

Çeşitli sitelere baktım bu tarz ilişkiler üzerine daha çok erkeğe hitaben yazılan içeriklerde hep dene reddedilirsin acı cekersin yeniden dene peki kadın tarafı? çoğu içerikte bahsedildiği kadar rahat değil bu ülkenın kadınları çoğu aşk acısı çekiyor.Pek çoğuna teklif bile gelmiyor(bu şahıslar güzel kadınlar aklı cinsellikte olanlar bile yanaşmıyor).çoğu yazı bu… Read more »

Kaptan
Ziyaretçi
Kaptan
15 Ekim 2020 22:04
Reply to  eylül

Teklif mutlaka gelir ama genel olarak sanaldan olur çünkü erkeklerin ezici çoğunluğu red yemekten kızlar kadar korkuyor bunun temelinde feminenleşen erkeklerin payı büyük, toplumda erdemli maskülin erkek sayısı hızla azalıyor, ayrıca başka şehirde üniversite okuyan kızlar gayet rahat flört ediyor hatta ailesiyle yaşayıp flört edip sevgilisi olan kız çok dediğin… Read more »

eylül
Ziyaretçi
eylül
15 Ekim 2020 18:48

Ve site genelde erkeklere kişisel gelişim gibi cinsiyetsiz olanları uygulamaya çalışıyorum ama sanki hala eksikler var evrimsel olarak doğasına uygun yaşamak isteyen kadın kendini nasıl geliştirebilir nelere dikkat etmeli?(fiziksel,maddi,sosyal ve psikolojik olarak)

Ali
Ziyaretçi
Ali
16 Ekim 2020 17:58

Sevgili Karanlıkruya, Ben 20 yaşındayım. Boyum kısa(165) tipim berbat(ortalamanın bir iki tık altı), göbekli bir elemanım. Kısacası gobline benziyorum.Başta kimse bakmaz diye kızlarla konuşmadım ama gel gör ki benle ayni tipe sahip elemanların bazısı taş gibi kızlarla sevgili, bazısı ortalama kızlarla. Kızlarla tek kelime konuşamıyorum ,aşırı heyecanlanlaniyorum ve hiçbir güzel… Read more »

Ali
Ziyaretçi
Ali
17 Ekim 2020 19:57
Reply to  Karanlikruya

Tamam

Kutay
Ziyaretçi
Kutay
22 Ekim 2020 22:18

Hocam peki kendimi tek kişiye saklıyorum diyip daha önce ilişki yaşamamış kadınlara nasıl bakmalıyız

Eda
Ziyaretçi
Eda
14 Ekim 2020 20:05

Hak din islam erkeğe 4 eş helali masalını resmen kendince psikolojik temele dayandırıcam diye baya uğraşmışsın. Yobazlar gibi yobazım de geç! Feminizmi göm uğraşma bu kadar

31
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x