İçeriğe geç
Ana Sayfa » Kadınlar Ödül Müdür?

Kadınlar Ödül Müdür?

  Kadınlar Ödül Müdür? (Guercino-Saul Attacking David)

  Kadınlar Ödül Müdür?

  Günümüzde pompalanan en büyük propaganda maalesef bu. Kadınlar, erkekler ve yine sosyal medyanın kendisi yüzünden kadınları ödül olarak görür. Toplum genelinde de böyledir, yani betalar için bir kadına ulaşmak çok zordur ve bu nedenle ödül olarak görürler ve onlara ulaşmak için değerli olmaya çalışırlar. Şu prensibi asla unutmayın: Kadınlar kendi seviyesinde erkeklere çekilmez ve ödül olarak görmeniz sizi daha da düşük bir seviyeye taşır. Yani onlar için bir arzu nesnesi olamazsınız.

  Sevgilisini mutlu edemeyen erkek yazısından anlatmıştık. Günümüzde sözde redpill guruları bile benzerini yapmaktadır. Karşı tarafın size onay vermesine göre size öneri vermekte ve gün sonunda onlara uyum sağlamanızı sağlamaktadır. Örneğin kadınlara duygularını anlat, açık ol, önce arkadaşı ol, statün ve paranla etkile gibi öneriler verilir. Hepsi de “beta” stratejisidir. Kadında arzu yaratmaz. (Hatta Rollo Tomassi’nin Jordan Peterson’a eleştirme nedenlerinden biri de budur.) Yani temelde statünü ve eğitimini geliştir ki kadınlara ulaş şeklinde tavsiyeler işin sadece beta tarafıdır. Bunları kadınlar için yapmak yan ürün olmalıdır, amaç olmamalıdır. Gün sonunda doğruların içine yanlışlar katılarak size sevgi dolu bir kız tavlama paketi satılır.

  Tarihte Değerli Erkekler Ne Yaptı?

  Evrimsel süreçte veya tarihte alfa erkekler kadınlara ulaşmak için kendilerini geliştirmediler. Bu hale geldiler çünkü hırslı, yönetmeyi seven kişilerdir ve iz bırakmayı misyon edinmişlerdir, bir yerde bencildirler ve kendi amaçları önceliklidir. Geçen gün bir filmde güzel bir cümle duydum şöyle diyordu:

  “Bir şey istiyorsan rica etme, talep et.”

  İşte alfa erkekler tam olarak bunu yapar ve bunun hakkını verir. Hepsi değerli erkek konumuna gelmeyebilir, bazıları hırsları yüzünden yok olabilir ama başaranlar grubunu yöneten kişiler olur ve ödül konumuna geçerler. İşte kadınlar için bu erkekler seksi ve çekicidir. Tam tersi bir strateji izler ve karşı cins için bunları yaparsanız gün sonunda onları daha büyük bir ödül olarak görürsünüz. Hatta hedeflerinizden vazgeçerek şöyle diyebilirsiniz:

  Ne yani 20lerimde kadınlara ulaşamadım, bu yüzden 10 sene çalışıp statü sahibi olup beta öder olarak mı kadınları elde edeceğim?

  “Bir incel ataöszü”

  Bu kafada olursanız gün sonunda kadın tarafından düzeyli ilişki adına eşit partnerlikle cezalandırılırsınız. Günümüzde bu tip evlilikler veya ilişkiler hızla bitmektedir. Bir evlilik ve boşanma hikayesinde anlatmıştık. Bazen de ilişki içinde erkekler yumuşayarak kendileri eşit partner durumuna gelebilir, bu da yine arzuyu öldürecektir.

  Kendini Değerli Sanan Kadınlar

  Sosyal medya kadınların kendilerini değerli zannettiği bir diğer ortamdır. Geçenlerde akademisyen bir meslektaşımın instagram dmlerini gördüm, “tanışabilir miyiz”ler, “çok hoşsun”lar havada uçuşuyordu. Kadın da yaşlı, evlenip boşanmış, hatta çocuğu olan biri. Yani yüksek değer bir erkeğin ilgisini çekme ihtimali olmayan biri fakat onu bile ödül gören birçok erkeğin olduğunu görmek gerçekten şaşırtıcıydı. Buna rağmen hiçbirine yanaşmıyordu, senelerdir tek başına takılıyordu.

  Sizce neden hiçbiriyle görüşmeye bile tenezzül etmiyordu? Cevap çok basit, kadınlar kendi seviyesinde veya altında erkeklerle ilgi duymaz. Erkeğe statü değer kazandırır, kadına ise kazandırmaz fakat çoğu kadına günümüzde tersi satılmaktadır. Belki 40larına kadar birisini bulmaları problem değildir fakat kaliteli erkek oranı logaritmik azalacaktır. Değerli erkeklerse kuralları koyan taraf olacağı için sizinle ilgilenmeyecek ya da o yaştan sonra bu kadınlar uyum sağlayamayacaktır. Çoğu erkeğin burada esas amacı bedava seks olacaktır. Yani mesaj atmaları değerli olduğunuzu göstermez ve muhtemelen mesaj attığı onlarca kadından birisiniz. Muhtemelen her ikiniz de en iyi ihtimalle ortalamasınız.

  Makaleyi oylamayı ihmal etmeyin, siteye destek olmak için sponsorumuz olabilirsiniz.

  4.6 36 votes
  Makaleyi puanlamayı unutmayın.
  Subscribe
  Bildir
  guest

  84 Yorumlar
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Araştırmacı
  Ziyaretçi
  Araştırmacı
  2022-12-08 8:01 AM

  Selam, buluşma teklifine arkadaşça gelirim diyen kadınları onayla abart gibi yöntemlerle savuştır ve Shit test say deniyor peki bu ilk buluşma için mi geçerli yani üçüncü buluşma teklifine söylense durum farklı mı(bence öyle) ? Birde yer saat gün verdiğinizde kadın bunu değiştirmek ister diyorlar burda Shit test tarzı düşünüp çerçeve… Read more »

  bi-curious
  Ziyaretçi
  bi-curious
  2022-12-16 4:51 PM

  Hocam son videonuzda duydum rastgele cinsel ilişkiler sıkıntılıdır dediniz. Cinsel ilişki önemli birşeydir dediniz. Bu durum erkekte de böyle midir? Bende biraz rastgele cinsel ilişkiye meyil var, cinsel ilişkilere girmekten pek cekinmiyorum hatta eskiden bisexüel ilişkilere de girdim. Bendeki durum da, erkeklerdeki rastgele cinsel ilişki durumu da, erkeklerin poligamik olması… Read more »

  bi-curious
  Ziyaretçi
  bi-curious
  2022-12-18 6:20 PM
  Reply to  Karanlikruya

  hocam burda cinsel hastalıklardan ötürü değil de erkeklerin cinsel geçmişlerinin de kabarık olması kadınlardaki gibi duygusal yıpranmışlık, yeni partnerleri beğenememe, psikolojik rahatsızlar vs. şeylere neden oluyor mu biz erkeklerde de kadınlardaki gibi onu sormuştum.

  bi-curious
  Ziyaretçi
  bi-curious
  2022-12-18 7:25 PM
  Reply to  Karanlikruya

  bence çok eşliliğe, çok partnerliliğe alıştıktan sonra sonrası biz erkeklerdeki en büyük sıkıntı, artık hayatını tek partnerli olarak devam ettirmemek istememe oluyor.

  Stilist
  Ziyaretçi
  Stilist
  2022-12-25 11:22 PM

  Karanlık Rüya selam, sevgiliyi tam olarak ne zaman ödüllendirmek doğru mesela yılbaşında hediye almak yanlış mı veya hatun bize alırsa yılbaşı için bizde almalıyız sanıyorum yanlış mı ? Bunun harici hatun ayarlanan buluşmayı planı bir gün önceden iş güç nedeni ile iptal edip bunu başka bir güne telafi etmek için… Read more »

  stilist
  Ziyaretçi
  stilist
  2022-12-26 10:13 PM
  Reply to  Karanlikruya

  Üstad valla 1 aydır beraberiz ve el ele herkesin içinde gezme ile başladı sevgililik(pua ekolü ağırlıklı olduğum için ilişki herkesin içinde el ele gezme ile başlattım) ve tabi öpüşme vs. her halt var aramızda. Redpill içerisinde geçenlerde de bir araştırma yaptım hatuna ilk 4 ay falan iltifat ve hediye almayın… Read more »

  redpill
  Ziyaretçi
  redpill
  2023-02-04 6:13 PM

  burada bir noktaya kadar bencildirler demişsiniz sayın hocam bunun sınırı nedir? evrimsel süreçte yönetmeyi sevdiklerini söylemişsiniz ama psikolojide klasik bir tartışma vardır her konuda olan bir özellik kalıtsal mıdır yoksa sonradan edinilir mi? ben Kalıtsal olduğunu düşünüyorum ama şekillenmesi için insanın kendini eğitmesi lazım birinin liderlik vasfının eş değeri elmastır… Read more »

  Ekrem
  Ziyaretçi
  Ekrem
  2023-02-12 4:11 PM

  Hocam peki bir şey çok kafama takılıyor: Eğer bir ilişkide kadın eğitim düzeyi olarak erkekten daha yukarıdaysa fakat erkek kendi kariyerinde daha tecrübeliyse ve daha fazla para kazanıyorsa bu durumda kim daha yüksek statüde olur ve bu tarz bir evlilikte erkek eşinden saygı görür mü?

  1 3 4 5
  84
  0
  Would love your thoughts, please commentx