İçeriğe geç
Ana Sayfa » Kadınlar Ödül Müdür?

Kadınlar Ödül Müdür?

  Kadınlar Ödül Müdür? (Guercino-Saul Attacking David)

  Kadınlar Ödül Müdür?

  Günümüzde pompalanan en büyük propaganda maalesef bu. Kadınlar, erkekler ve yine sosyal medyanın kendisi yüzünden kadınları ödül olarak görür. Toplum genelinde de böyledir, yani betalar için bir kadına ulaşmak çok zordur ve bu nedenle ödül olarak görürler ve onlara ulaşmak için değerli olmaya çalışırlar. Şu prensibi asla unutmayın: Kadınlar kendi seviyesinde erkeklere çekilmez ve ödül olarak görmeniz sizi daha da düşük bir seviyeye taşır. Yani onlar için bir arzu nesnesi olamazsınız.

  Sevgilisini mutlu edemeyen erkek yazısından anlatmıştık. Günümüzde sözde redpill guruları bile benzerini yapmaktadır. Karşı tarafın size onay vermesine göre size öneri vermekte ve gün sonunda onlara uyum sağlamanızı sağlamaktadır. Örneğin kadınlara duygularını anlat, açık ol, önce arkadaşı ol, statün ve paranla etkile gibi öneriler verilir. Hepsi de “beta” stratejisidir. Kadında arzu yaratmaz. (Hatta Rollo Tomassi’nin Jordan Peterson’a eleştirme nedenlerinden biri de budur.) Yani temelde statünü ve eğitimini geliştir ki kadınlara ulaş şeklinde tavsiyeler işin sadece beta tarafıdır. Bunları kadınlar için yapmak yan ürün olmalıdır, amaç olmamalıdır. Gün sonunda doğruların içine yanlışlar katılarak size sevgi dolu bir kız tavlama paketi satılır.

  Tarihte Değerli Erkekler Ne Yaptı?

  Evrimsel süreçte veya tarihte alfa erkekler kadınlara ulaşmak için kendilerini geliştirmediler. Bu hale geldiler çünkü hırslı, yönetmeyi seven kişilerdir ve iz bırakmayı misyon edinmişlerdir, bir yerde bencildirler ve kendi amaçları önceliklidir. Geçen gün bir filmde güzel bir cümle duydum şöyle diyordu:

  “Bir şey istiyorsan rica etme, talep et.”

  İşte alfa erkekler tam olarak bunu yapar ve bunun hakkını verir. Hepsi değerli erkek konumuna gelmeyebilir, bazıları hırsları yüzünden yok olabilir ama başaranlar grubunu yöneten kişiler olur ve ödül konumuna geçerler. İşte kadınlar için bu erkekler seksi ve çekicidir. Tam tersi bir strateji izler ve karşı cins için bunları yaparsanız gün sonunda onları daha büyük bir ödül olarak görürsünüz. Hatta hedeflerinizden vazgeçerek şöyle diyebilirsiniz:

  Ne yani 20lerimde kadınlara ulaşamadım, bu yüzden 10 sene çalışıp statü sahibi olup beta öder olarak mı kadınları elde edeceğim?

  “Bir incel ataöszü”

  Bu kafada olursanız gün sonunda kadın tarafından düzeyli ilişki adına eşit partnerlikle cezalandırılırsınız. Günümüzde bu tip evlilikler veya ilişkiler hızla bitmektedir. Bir evlilik ve boşanma hikayesinde anlatmıştık. Bazen de ilişki içinde erkekler yumuşayarak kendileri eşit partner durumuna gelebilir, bu da yine arzuyu öldürecektir.

  Kendini Değerli Sanan Kadınlar

  Sosyal medya kadınların kendilerini değerli zannettiği bir diğer ortamdır. Geçenlerde akademisyen bir meslektaşımın instagram dmlerini gördüm, “tanışabilir miyiz”ler, “çok hoşsun”lar havada uçuşuyordu. Kadın da yaşlı, evlenip boşanmış, hatta çocuğu olan biri. Yani yüksek değer bir erkeğin ilgisini çekme ihtimali olmayan biri fakat onu bile ödül gören birçok erkeğin olduğunu görmek gerçekten şaşırtıcıydı. Buna rağmen hiçbirine yanaşmıyordu, senelerdir tek başına takılıyordu.

  Sizce neden hiçbiriyle görüşmeye bile tenezzül etmiyordu? Cevap çok basit, kadınlar kendi seviyesinde veya altında erkeklerle ilgi duymaz. Erkeğe statü değer kazandırır, kadına ise kazandırmaz fakat çoğu kadına günümüzde tersi satılmaktadır. Belki 40larına kadar birisini bulmaları problem değildir fakat kaliteli erkek oranı logaritmik azalacaktır. Değerli erkeklerse kuralları koyan taraf olacağı için sizinle ilgilenmeyecek ya da o yaştan sonra bu kadınlar uyum sağlayamayacaktır. Çoğu erkeğin burada esas amacı bedava seks olacaktır. Yani mesaj atmaları değerli olduğunuzu göstermez ve muhtemelen mesaj attığı onlarca kadından birisiniz. Muhtemelen her ikiniz de en iyi ihtimalle ortalamasınız.

  Makaleyi oylamayı ihmal etmeyin, siteye destek olmak için sponsorumuz olabilirsiniz.

  4.6 27 votes
  Makaleyi puanlamayı unutmayın.
  Subscribe
  Bildir
  guest

  55 Yorumlar
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Zorbanın Zoru
  Ziyaretçi
  Zorbanın Zoru
  2022-11-20 9:33 PM

  Karanlık rüya merhaba, düzenli spora gidiyorum ve oyun öğreniyorum 5 aydır, oyun için ancak Eylül gibi pratiğe geçebildim, ondan önce beta oyunu vardı. Şu anda iki kız var, ikisinin de elimi beline atıyorum (ayrı yerlerde ve zamanlarda) ve kafalarını omzuma ve koluma dayıyorlar. Birlikte takıldığımız oluyor kol kola falan biriyle.… Read more »

  Eğitim
  Ziyaretçi
  Eğitim
  2022-11-23 10:29 PM

  Üstad oyun ile doğrudan ilgilenmediğini biliyorum ancak oyun açısından acemilerin arkadaşlığa düşmemesi adına kadına seni beğeniyorum yada seni çekici buluyorum gibi sözel olarak baştan bir ilgi belirtilmesi tavsiye ediliyor. Bu noktada kadın ilk buluşmada hoş sohbet takılırken sen çok tatlı bir cadısın gibi çıkışlar sözel yolla ilgi belirtmede bahsettiğim yukarıdaki… Read more »

  Eğitim
  Ziyaretçi
  Eğitim
  2022-11-24 3:17 PM
  Reply to  Karanlikruya

  Bu doğru özellikle ileri seviyede zaten çok net şekilde öyle. Peki son olarak buluşulan flört edilen kadınla mesaj kısmında çok uzatılmadan konuşmak gerektiğini bilmeyen yok burda mesajı erkek veya kadın başlamaktası fark etmeksizin bir mesajı görüldü de bırakıp gitmek mi yoksa şimdi dünyayı kurtarmam gerek kaçtım demek gibi daha sebepli… Read more »

  Emir
  Ziyaretçi
  Emir
  2022-11-26 2:40 PM

  Selam ben 23 yaşında ikinci üniversitemi okumaya başladım. Hazırlık sınıfındayım. Bir hocam var 25 yaşında. Sadece İngilizce öğretmeni. Aramızda enerji uyumu var ama yanlış olur mu yoksa bu hocadan uzak mı durmalıyım? İkimizde reşitiz hazırlık bitince derslerime girmeyecek zaten. Ne dersin karanlikruya?

  Emir
  Ziyaretçi
  Emir
  2022-11-26 6:05 PM
  Reply to  Karanlikruya

  Teşekkür ederim tek kıza odaklanmak amacıyla demiyorum ama hoca öğrenci ilişkisi içerisinde ileri seviyeye nasıl taşınır? Daha önce hiç denk gelmedim de. Ne biliyim bu etik problem midir mesela? Aynı sınıftan sevgili yapmayın vs diyorlar ya.

  Emir
  Ziyaretçi
  Emir
  2022-11-27 2:38 AM
  Reply to  Karanlikruya

  Pardon yanlış tarif ettim sevgili olma olayını aynı ortam örneği üzerinden gösterdim hani sanki cinsellik te aynı gibi. Yoksa zaten cinsel olarak değerlendirmek isterim uzun vade gibi bir planım yok 🙂 bu açıdan yorumunu merak ediyorum.

  55
  0
  Would love your thoughts, please commentx