İçeriğe geç
Ana Sayfa » Kadında Kırmızı Alarmlar-3

Kadında Kırmızı Alarmlar-3

  Şekil: Kadında Kırmızı Alarmlar-3 (Pietro da Cortona - Romulus and Remus Given Shelter by Faustus)

  Kadında Kırmızı Alarmlar-3

  3. bölümde Richard Cooper’ın – The Unplugged Alpha kitabından kalan maddelere devam ediyoruz. (2. bölüm için tıklayın.)

  10. Aşırı dövmeli ve piercingli kadınlar

  Bununla ilgili önceden yazmıştık, RC’da benzer düşünmüştür, özellikle bikini arkasında görünmeyen bir dövme sorun yaratmazken, mühürlenmiş gibi her yerinde görünen birden çok dövme olması problemdir. Böyle durumlarda kadının dünyaya vermek istediği mesajın ne olduğunu kendinize sorabilirsiniz.

  Dövmeler, kadında aynı lamborjinin üstüne yapıştırılmış etiketler gibidir. Güzel bir kadınsanız buna ihtiyaç duymazsınız. Birden fazla görünür ve büyük dövmesi olan kadınlar en az 3 tane kırmızı bayrakla birlikte gelirler.

  Aşırı piercingli kadınlar da aynı kategoridedir. Kulak yeterlidir, belki en fazla burunda bir tane halka olabilir fakat bunun ortasında kocaman bir piercing, dudakta, klitoriste, kaşta ve hatta 1 kulakta birden çok piercing varsa kırmızı bayraktır. Çünkü o kişi kendini sakatlamaktan zevk alıyordur.

  11. Cinsel geçmişin çok olması.

  Bunu da önceden ayrıntılı ele almıştık, RC şöyle açıklamış: Yüksek çekiciliğe sahip kadınların kendi standartlarının olduğunu ve herkesle birlikte olmayacaklarını bilirsiniz.

  Birçok çalışma göstermiştir ki genç yaşta bekaretini kaybetmiş ve cinsel geçmişi kalabalık kadınlar sonuç olarak bir erkekle bağ kurmakta, monogamik ilişkide zorlanmaktadır. Örneğin 14 yaşında bekaretini kaybedip 30 erkekle birlikte olan kadın uzun süreli ilişki yaşamakta zorlanır. Bu kadın 23 yaşında bekaretini kaybedip 2 adamla uzun süreli ilişki yaşayanla karşılaştırın. Sonuç açıktır. (Bunları da geniş şekilde bakirelik önemli mi yazı dizisinde tartışmıştık.)

  Eğer uzun süreli monogamik bir ilişki yaşamak ya da evlilikte düşük risk almak istiyorsanız, az erkekle birlikte olmuş ve bekaretini geç kaybetmiş kadınları tercih edin.

  “Institue for Family Studies” araştırmaları, bakire bir kadının %5 ihtimalle evlilikten 5 sene sonra boşanmanın gerçekleştiğini belirtmiştir. Eğer kadının 2 parteri olmuşsa ihtimal %30’a çıkmaktadır. 10 partnerde ise %35’ ulaşmaktadır. (Kişisel Not: Bu araştırmayı yapan kurum muhafazakardır ve yaptığı çevre de böyledir, siz bir de c.uckoldu ve grup cinselliğini normal kabul eden bir çevredeki oranları düşünün.)

  Tesadüfi ve genç yaşta cinsellik yaşamak o kişileri iyi uzun dönem partneri yapmaz. Bu onlardan kız arkadaş veya eş olmaz ya da olmayacak anlamana gelmez ama istatistiklerden çıkan sonuç pek de uygun olmadıklarıdır. Kısa süreli ilişkide (ki onlar da 30 yaşını geçmediyse bunu tercih edecektir) değerlendirilmeli, bir erkek olarak yatırım yapılmamalıdır. Yani f.buddy olarak davranılmalıdır.

  Bu kadınların aynı zamanda yüksek depresyon oranları rapor edilmiş, bekar-anne olma ihtimallerinin yüksek olduğu belirtilmiş ve sıklıkla kişilik bozukluklarına sahip oldukları gösterilmiştir. Ayrıca düşük cinsel geçmişe sahip kadınlardan daha fazla çocuk aldırdıkları bilinmektedir.

  Kadınlar kendi değerlerini korumalı, erkeklerse değer yaratmalıdır. Bu yüzden tarih süresince kadının bakire olması değerliydi. Erkekse kendinden bir şeyler yaratabildiğinde yani sağlayabildiğinde, yönetebildiğinde ve koruduğunda değerliydi.

  Buraya not düşülmelidir ki kadınlar geçmiş partner sayılarını hakkında asla doğruyu söylemezler. Bu yüzden gerçek sayıyı öğrenmeye çalışmayın. Bazıları buna gönüllü olabilir. Hangi sayıyı belirtirlerse belirtsinler, fahişe olarak suçlanmaktan korkarlar. (Kişisel Not: Buradan da günümüzde bile kadınların cinsel geçmişin içten içe değerli olduğunu bilmesi sonucuna ulaşabiliriz. Erkek abartırken, kadın gizlemeyi tercih eder, çünkü değeri buna bağlıdır, çünkü değerini korumak ister. Erkeğin abartmasının nedeni ise yüksek değerli, tercih edilen bir erkek olduğunu gösterme isteğidir.)

  Kadınlar genelde uzun süreli ilişkilerini “cinsellikten” sayar, yani tek gecelik ilişkileri, grup cinselliğini, lezbiyen yakınlaşmalarını, hatta f.buddy’i bu sayının içine katmazlar. Verdikleri sayıyı en az 2 ile çarpın.

  Gerçek sayıyı öğrenemeseniz bile kadının temsil ettiği firma (yani Instagram) geçmiş cinselliği hakkında bilgiyi yansıtacaktır. Rollo’nun da dediği gibi “the medium is the message” yani ortam/çevre mesajın kendisidir. Bir kadınla 30 yaşında tanıştıysanız, cinselliğini 23 yaşında kaybettiyse muhtemelen düşük cinselliğe sahiptir ama kadın geçmişinde dramalı bir uzun süreli ilişkiye sahip değilse, kendi başına yaşayıp, bol bol seyahat ediyorsa ve 35 yaşında bu kişiyle tanıştıysanız, geçmişteki cinsellik sayısı 3 haneliye ulaşmıştır. Özellikle parti yıllarında 20-27 arası 25+ erkekle birlikte olmaları hiç de nadir değildir.

  Asla unutmayın, kadınlar en çok zaman harcadıkları 5 kişinin ortamasıdır. Eğer 5 arkadaşı kaşarsa, muhtemelen kendisi de 6. olacaktır.

   12. Bekar Anneler

  C.uk.old olmayın! Başka erkeğin çocuğunu büyütmeyin. Bu kavramı da önceden şurada açıklamıştık. Bir erkek için burada mutlak olarak hiçbir şey yoktur. DNA’nızı geçiremezsiniz, soyadınızı taşımaz fakat otoriteniz yokken ebeveyn olarak %100 sorumluluk taşırsınız. (Kişisel Not: Bir kadının bunu anlaması mümkün değildir, çünkü kendi çocuğudur, başkasının çocuğuna bakmıyordur, sizse gerçekten seviyorsanız onunla olmalısınızdır! Unutmayın kadınlar solipsisttir ve siz onun için yaratılmışsınızdır, onun istekleri ve hissettikleri tek doğru olandır.)

  Bazı erkekler bu kadınları kolay cinsellik için tercih edebilir fakat bunu bile tavsiye etmem. Bekar-annelerle uzun süreli ilişkiye girmeyin, hatta asla evlenmeyin. Bunların sonunda babası bile olmadığınız bir çocuk için tutulmuş ve ödeme yapan bir erkeğe dönüşürsünüz. Yani bankamatik olursunuz.

  13. Onay Bekleyen Kadınlar

  Sosyal medya yükselirken neredeyse bütün kadınlar da yükselmektedir. Her nasılsa kadınlar, kaçınılması gereken erkekleri sosyal medyada ilgi çekmek için kullanmaktadır. Sosyal medyada “iyi kızlar” diye bir şey yoktur. En iyi modelleri dışarıya hesaplarını kapatır, bu da sadece arkadaşlar ve aile için olduğu anlamına gelir, provakatif fotolar atmazlar. Oltalama ile onay almak için beğeni, yorum veya direkt mesaj beklemezler. 

  Açık hesaplarda sosyal medya kullanımı ürün ve servis satmak için kullanabilir fakat o kadınlarla hala flört eden erkeklerin olduğu anlaşılmalıdır.

  Günlük olarak provakatif fotolar paylaşan kadınlar, binlerce aç beta erkeğin kendini takip etmesine neden olur ve onlara cinsellik satılır. Kadınlar böylece açık şekilde hipergamisini optimize eder.

  Eğer o kadın sizinleyse ve hala foto paylaşıyorsa, kendisine “bu erkek benim elde edebileceğim en iyi opsiyon mu?” diye soruyor demektir!

  Çoğu kadın sosyal medyanın ilgisinden sarhoş olur. Yani eğer böyle bir kadınla uzun süreli ilişkiyi düşünüyorsanız, siz de kendi cinsel stratejinizle devam ederek onunla ilişkide olduğunuzu açıkça belirtmeden birlikte olun, ta ki kendisi açık-hipergami stratejisini terk edene kadar.

  Bir kadının cinsel stratejisi açık-hipergamidir, böylece sosyal medyada ilgi arar, ince buzun üstünde amaçlarına ulaşmak için ustaca kayar. Sizin cinsel stratejinizse limitsiz cinselliğe ulaşmaktır, yani o stratejisinden vazgeçmediği sürece siz de monogamik bir ilişkiyi düşünmemelisiniz. O kadını ciddiye almayın, tabaklarınızdan biri olarak, sadece f.buddy statüsünde tutun.

  14. Sugar-Baby

  Eğer bir kadın para karşılığında bir erkekle çıkıyorsa, buna sugar baby denir. (Aşırı-beta erkek erkek arar da diyebiliriz)

  Bunun için kadının e-postasında “seeking” (arayan) terimini araştırın, eğer sugar baby(seeking sugar babby, sugar daddy) aranıyor gibilerinden bir şeylere cevap verdiyse geçmişte böyle bir sitede bulunmuş demektir. Maalesef bu, özel hayatına karışmanızı gerektirir ama uzun süreli bir ilişki materyali arıyorsanız, bu adımı uygulamalısınız, böylece kaşardan ev kadını inşa etmeye çalışmamış olursunuz. (Orospudan anne olmaz, bunu unutmayın.) Öyleyse de kadından vazgeçmeniz gerekmez, sadece tabak statüsünde tutabilirsiniz.

  15. Patolojik Yalancılar

  Herkes, kadınlar dahil yalan söyler. Bazı kadınlarsa işine yaramamasına rağmen patolojik olarak gözünüze bakarak yalan söyler. Bazıları kağıttan bir eve sahiptir ve onların bile konuştuğunda doğruyu ya da yanlışı söylediklerini anlayamazsınız. Bu tip kadınlar uzun süreli ilişkiye uygun değildir, çünkü güvenilir değillerdir.

  Neyseki bu tarz kadınlar zamanla kendilerini belli eder, çünkü kendi yalanlarını bile hatırlamazlar. (RC kitapta motorla ilgili bir kızın fiyat konusunda kendisine yalan söylediği ve onu yakaladığı üstüne bir hikaye anlatmış.)

  Bu kadınlar tehlikelidir, çünkü size doğum kontrol hapı kullandım diyerek kullanmayabilirler ve sizi ikna ederler. Hayatınızı tehlikleye atacak hareketlerde bulunurlar. Eğer anlattıkları hikayelere dikkat eder ve biraz dürtüklerseniz, yalanlarını kolayca ortaya çıkartabilirsiniz.

  16. Bebek Avcıları (Baby Rabies)

  Richard Cooper 39 yaşında geldiğinde boşandığını ve cinsel pazara tekrardan girdiğini söyleyerek şöyle devam etmiş: “Özellikle bu yaş grubu içerinde depresif ve bebek sahibi olmak isteyen kadınlar vardı. Bazıları çocuk sahibi olmak için evliliğe susamış durumdaydı. Bazıları o kadar susamıştı ki daha sizin ne söyleyeceğini beklemeden evlenmek ve bebek sahibi olmak istediklerini söylerlerdi.”

  Buna benzer başımdan geçen hikayeleri ben de geçmişte anlatmıştım.

  Bu durum bazen flört uygulamalarında bile açılış mesajında yazılır. Yeterli kaynağa sahip saygılı bir beta aradıklarını hissettirirler ve iyi genlerle o kişiyle yerleşik hayata geçerler. (Kişisel Not: Better Bachelor kanalında Joker, böyle bir örnek veriyordu: Tinder’da 30+, obez, 2 çocuk sahibi bir kadın, istediği erkek üstüne bir çizelge hazırlamıştı ve bu tarz erkeklerin kendi hakkı olduğuna inanarak, nedense işe yaramaz erkeklerin devamlı kendisine ulaştığına dair dert yanmıştı. Soru şu: Sana neden belirttiğin kadar birikimli bir erkek ulaşsın? Ona ne vadediyorsun? Hazır çocuklar mı? Önceki maddelerde konuştuk, bekar annelerle birlikte olduğunuzda otoriteniz yokken birçok sorumluluğunuz olacaktır.)

  Kadınlar evlenmek ve üremek için çaresizlik sergileyen kadınlar ilginizi çekmemelidir ve onların görevini tamamlamalarında destek olmamalısınız(veya sorumlu hissetmemelisiniz). Bu kadınlar genelde hayatınızın tamamlayıcı olmak değil, odak noktası olmak isterler.

  Herhangi bir kadın en az 2 sene geçmeden çocuk sahibi olmak için sizinle olmak ve evlenmek istiyorsa, bu büyük bir kırmızı bayraktır.

  Ama, eğer kendinizi onun biyolojik zorbacı sistemini doyurmak için bir aksesuar olarak hissediyorsanız, veya o kadın her ay yumurtalarını sayarak, yok olduklarını belirtiyorsa, kendisi “bebek avcısıdır.”

  Devam edin ve o kadının sizin probleminiz olmasına izin vermeyin, (Özellikle 30 yaş sonrası böyle kadınlarla sıklıkla karşılaşmak mümkündür, panik halinde size arzu duyar gibi yaparak evlenmek isterler, 30+ yaş üstü kadınlarda bundan bahsetmiştik.)

  Bu kadınlar kendilerinin altın çağında çocuk sahibi olmak(biyolojik itkiyi yaşamak) yerine kariyer ve eğitim peşinde koşmuşlardır ve 30larının ortasında umutsuzluk yükselir. Şunu hatırlayın, erkek 40larında bile sağlıklı çocuğa sahip olabilir (özellikle de 45lerinde testosteron desteği alırsa 60larında bile enerji dolu olabilir) fakat kadınlar için 30 sonrası destek bile alsalar bu geçerli değildir, çocuk yapabilme yetenekleri hızlıca azalır, hatta yumurta dondurma için 30ların ortasının bile geç olduğu belirtilmiştir.

  2. Bölüm için tıklayın.

  4. bölüm yakında

  Makaleyi oylamayı ihmal etmeyin, siteye üye olarak destek verebilirsiniz.

  4.9 29 votes
  Makaleyi puanlamayı unutmayın.
  Subscribe
  Bildir
  guest

  37 Yorumlar
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Üzgün Kaslı
  Ziyaretçi
  Üzgün Kaslı
  2022-04-23 1:25 AM

  10/10 güzel ve 10/10 sex yapan kadınlara karşı nasıl bir hareket etmeliyiz? Erkeğin zaafı zaten bu iki şey üzerine f.buddy olsanız bile bir süre sonra duygusal bağlanma yaşıyorsunuz üstelik bu kadınların gold digger ya da eskort olduğunu bile bile belki gelecek vaat ettiğiniz için belki eğlenceli ve yakışıklısınız diye (ve… Read more »

  Safak
  Ziyaretçi
  Safak
  2022-04-24 3:41 AM

  Merhaba . 33 yaşında bekar bı erkektim .Çok büyük bi hata yaptım . Bekar bı anne ile evlendim . En başta herşey güzeldi her lafımı tutuyordu . Sonra yavaş yavaş değişmeye başladı . Kafama telefon vurmalar mi dersin boğazımı burnumu sikmalar mi dersin . Evi durdukk yere terketmeler durduk yere… Read more »

  Safak
  Ziyaretçi
  Safak
  2022-04-26 1:21 AM
  Reply to  Karanlikruya

  Sayfanızı yeni keşfettim . Yazdiklariniz bire bir doğru . Kadınlarla çok iyi değilimdir . Hep şansizlik hep hüsran . Önceki hayatı normal değildi ama çok guvendirdi beni . Evlendikten sonra değişti hep . Çarşıya pazara çıktığımızda gözü hep başka erkeklerdeydi . Uyardigimda sende bakıyorsun diye karşı çıkıyordu . Yanlışlarını söylediğimde… Read more »

  cesi
  Ziyaretçi
  2022-11-01 3:10 PM

  35 yaş çocuklu dul bir kadınla beraberimbende 35 yaş sex birlikteliği yaşıyoruz kadının ilgisi üst düzey devam etmekte 4 ay oldu durumu iyi ailesi variyetli kendisi eğitmen görüşmelerimiz haftada 2 max.Kadından etkilenmeye başladım yatak fantazileri olsun bana ilgisi olsun önemsenmek güzel kontrol daima bende kavgalarda daima geri vites yapan kendisi… Read more »

  dark
  Ziyaretçi
  dark
  2022-11-04 9:38 PM

  kırmızı alarmlar konusunu komple okudum. hepsi olmasa da bir kaç kırmızı alarmını gördüğüm(benden korktuğunu beyan edip bana bir kaç yalan söylemiş ve ben bunları farkettim bir kısmını anlattı, tabi buz dağının görünen kısmını anlatmış da olabilir) kapalı olduğu namaz vs kıldığı halde bakım ve giyim konusuna gezmeye çok ilgi gösteren… Read more »

  dark
  Ziyaretçi
  dark
  2022-11-13 6:54 PM
  Reply to  Karanlikruya

  cinselliği birleşme harici her şeyi yapıyor, birleşme zamanına geldiğinde durdurup sürekli bunu evlenince yaşamamız gerekiyor diye söylüyor. telefonda sexting yapıyor ama. bilmiyorum artık doğruluk algımı yitirdiğim için soruyorum size

  Rotaryu
  Ziyaretçi
  2023-03-28 8:02 PM

  Bekarım instagramdan bana istek yollayan bu şekilde tanıştığım aynı kurumda çalıştığım 2 çocuklu dul bir kadınla sex birlikteliğim var birlikteliğimizi ilişkiye evriltmek istedi kendisi ama ben geri durdum zaman zaman evinde sevişiyoruz ve kapıyı bazen çocuğu açıyor dengem şaşıyor çocuk başka odadayken biz diğer odada birlikte oluyoruz bu kadın sağlıklı… Read more »

  rotaryu
  Ziyaretçi
  2023-03-29 4:14 PM
  Reply to  Karanlikruya

  Sonuçta evlilik düşünmüyorum cinsel birliktelik dürtülerimi tatmin eden yatağı iyi bir dul. sakıncalı olan taraf evliliklerde diye algıladım yazıdan çünki çocuğuına babalık yapmam anormal olurdu?ben mikmesem başkası mikecek?

  rotaryu
  Ziyaretçi
  2023-03-30 9:13 AM
  Reply to  Karanlikruya

  Erkek üreme iç güdüsü ile hareket eden bir canlı karşısına çıkan ona arzu duyan kadınlarla sevişen ve yoluna bakan ancak yedeğindede tutmalı kadınları yoksa cinsel istikrarı yakalayamazki dul kadınla bekar bir erkeğin takılması seks yapması kafa dapıtması hadi bağlandı diyelim evlenmesi neden bir risk oluştursun yada kadınsız kalmaya değer mi?… Read more »

  rotaryu
  Ziyaretçi
  2023-03-30 3:21 PM
  Reply to  Karanlikruya

  anca bir dul buldum onu da kaçırmak istemiyorum” düşüncesinin rasyonelleştirilmesidir. Bu söze katılmıyorum yine tekrarlıyorum söylemleriniz sayfanızda yazan yazılarla çelişmekte inanın buna.Erkek için kadın skordur bunu diyen sizsiniz bunu anlayarak dul birini skor için yanında tutmak bence redpill öğretisine zıt değil gerçeklik bu.Bağlanırsan sonuçlarına katlanırsın demişsiniz ne gibi?

  Datça
  Ziyaretçi
  2023-04-02 11:14 AM
  Reply to  Karanlikruya

  Peki olgunluk yaşlarında bir erkek fazla statüsü olmayan standart ve fizik olarak iyi bekar bir erkek, (çocuklu maddi durumu iyi varlıklı bir ailenin dul çocuklu kızıyla evlilik düşünmeli mi? Kar zarar orantısı hakkında bilgi ricam?karşılıklı hoşalntı ve ilgi var birbirimize karşı ve seks yaşamımız var şu an.

  37
  0
  Would love your thoughts, please commentx