İçeriğe geç
Ana Sayfa » Sosyal Medyadan Yürüme, Meriçlik ve Hatalar Üstüne

Sosyal Medyadan Yürüme, Meriçlik ve Hatalar Üstüne

  Resim: Jan Steen Self Portrait (Sosyal Medyadan Yürüme, Meriçlik ve Hatalar Üstüne)

  Sosyal Medyadan Yürüme, Meriçlik ve Hatalar Üstüne

  Geçen günki fakbadi yazıma biri ekşi sözlük üstünden mesaj attı. Beni kadın zannederek yürümeye başladı. Ben de sosyal bir test yaptım. Gerçekten erkek-kadın ilişkilerinin canlı kanıtı gibiydi. Altta karşı tarafın yazdıklarından ortaya çıkan mesajlaşma hatalarına bakıp, sosyal medyada yürürken yapılmaması gerekenleri değerlendirelim.

  “Üstte” Dakika 1 hata 1. Tanışıyorsunuz ve tanıştığınız anda kadının hiçbir özelliğini bilmeden ilk öğrendiğinizle iltifata giriyorsunuz. Yaşımı öğrenmesiyle bir yükseliyor. O kadın neden benimle değil yazısında anlattığım gibi birçok erkeğin seçim kısıtlılığını gösteren güzel bir örnek.

  “Üstte” Daha 15 dktır konuştuğun kadınla cinsel muhabbetlere girip, sevişmek güzel diyorsun. Bilinçaltından kadına şu mesaj gidiyor: “Ben çok çaresizim, yüzünü bile görmediğim kadınla bile yatmaya hazarım.” Mesela demişim ki: “her gördüğüne yazıyorsun” Sanki tasdikler gibi, “evet tabii ben herkese yürüyorum, kadın olsun da çamurdan olsun” moduna giriyor. “Kadın seçen, erkek kendini seçenler içinden tercih edendir.” Burada çok midesiz bir örneği mevcut. Hayal gücüyle kadına yükselebilen bir erkek var.

  Düşünün bu bir kadın olsaydı? Sosyal medyadan nasıl yaklaşırdı? Neden o erkeğe çekim duyardı?

  Süreçte önce keşfediyor, bir süre okuyor, karşı tarafın entelektüel olduğunu düşünüp, mesaj atıyorlar ve orada da işi yavaştan alıyorlar. Evrimde bize kadınların zeka odaklı seçimler yaptığını gösteriyor. Önceki erkeği çekici yapan kriterlerlde de bir özelliğinizle parlamanız gerektiğini açıklamıştım. Tabiiki adam bir de eli yüzü düzgün biri çıkarsa kadın ihya oluyor. (Benimle etkileşime geçen kadınlardan da hep benzer cevabı aldım.)

  “Üstte” bu aşamadan sonra ben “shit testlere” geçtim. Olgun mu, hoşuna giden mi diyorum? Arkadaş benim yaşımı bildiği için otomatik olgun kısımını seçiyor ve testten kalıyor. Sonra saçma şekilde temellendiriyor. Oysaki erkeğin misyonu evrimsel olarak hep genç kadınlara yönelmesidir.

  Bu kısım ilginç. Shit-test-2 geliyor benden, olgun kadınla yaptın mı diyorum ve bir anda gerçek niyetini gizlemeye karar veriyor. Biraz zorlayınca iyice savunmaya çekiliyor ve sonunda eski ilişkisinden, 42 yaşında bir kadınla olduğundan bahsediyor. İşte bu! Şimdi analizine bakalım.

   

  Hata-1:

  Kadına sevişme isteğiyle yaklaşıp, sonra sıkışınca “namuslu” moduna giriyorsun ve kadının bilinçaltına “düşündüğünüzü bile savunamıyor” sinyali gidiyor. Yapılması gereken basitti. Sadece evet demek ve ayrıntı vermemek. Bırakın kadın size yaklaşsın, o size sorsun. Bu yazışmada zaten ben “istiyorum” sinyali gönderiyorum fakat adam bunu doğru değerlendiremiyor.

   

  Hata-2:

  Sadece evet severim demek yetecekken, bana ayrıntı verip, kendince kendini övüyor: “Ben 42 yaşında kadınla bile oldum.” Bu büyük aptallıktır. Kadının burada merak ettiği başka kadınlar değil, sizin cesaretiniz. Sonradan üstüne gitmeye devam ediyorum, burayı kısa geçeyim:

  Sa: sen sözlükten buluştun mu hiç

  karanlikruya -> sa: seni ilgilendirmez

  hani cesur arkasında duranı seviyoduk

  karanlikruya -> sa: olgun seven sensin. ben de sordum

  karanlikruya -> sa: ben severim demedim

  Sa: senden daha genci sever misin o zaman sorum

  karanlikruya -> sa: duruma göre.

  Burada hata yaparak benim geçmişimi soruyor ve cevabını alıyor ve sonra çok büyük bir hatayla ben sormadan şunları yazıyor:

  Sa:ben çok hoşlandım

  Sa:tam 12 yaş büyük kadın beni inanılmaz mutlu etti

  Üstte bahsettiğim gibi, hep yaşlı kadını örnek gösterdi hem de ayrıntıya girdi. X2 hata. Ben tabii buradan yakalayıp yüklendim.

  Üstte resti çekince iyice saçmalıyor, cevap vermeyi kesiyorum ve arka arkaya şöyle mesajlar geliyor. Düşünün ki o kadın sizi istemiyor ve siz pazarlığa başlıyorsunuz. Ne diyoruz? Arzunun pazarlığı olmaz! Bu şekilde bir kadını elde edemezsiniz. Kadın siz “lütfen” dediniz diye sizinle ilişki kurmaz!

  Tek bir cümlemle yalvarmaya başlıyor ve bence bir erkeğin en muhtaç görünen anı:

  Sonrasında işte cinsellik yaşama isteği vs gibi devam ediyor. Tipik bir hata olarak benim kısa bir cevabıma 10 tane cevap yazdı durdu ve bunlar yalvarma içeriyor. Görmediği kadına bu kadar muhtaç davranan biri neden seçilsin?

  Hatta en son “pegging” yapma önerime tamam dedi. Uzatmayarak özetleyelim.

   

  Sonuçlar

  Bir kadına sosyal medyadan yaklaşırken yapacağınız bütün hatalar mevcut. Burada üstelik pas veren bir kadın varken bile adam yanlış yaklaşmış durumda. Tecrübelerim gösteriyor ki bir kadınla internetten ne kadar çok cinsel konulara girerseniz o iş o kadar çabuk bozuluyor. Ya kadın buluşmaktan vazgeçiyor ya da gerçekten sorunlu bir kadın oluyor ve tek geceden sonra görüşmüyorsunuz

  Buluşma teklif ettiğiniz veya aldığınız bir kadınla muhtemelen sevişirsiniz. Tavsiyem bunu internette tüketmemenizdir. Bu tarz sexting olayları ancak o kadınla kısa süreli bir ilişki başladıktan sonra sorunsuz yapılabilir. Öncesinde çok bulaşmayın derim.

  Arkadaş günlerdir hala uyanamadı(haha!). Flört etmeye çalıştığı kişinin(benim) yazılarına bile bakmamış. Baksa sitem, twitterım hatta hemen altındaki entry’de podcast ve haliyle sesimi duyabileceği bir kaynak var fakat bakmıyor. Bu hataları yapmayın, o kadın hakkında bilgi toplayabileceğiniz en iyi yer yazdıkları ya da paylaştıklarıdr. Buradan malzeme toplayarak konu açmalısınız, niyetinizi belli etmeli fakat sanal cinsel muhabbetlere sürmemelisiniz. Ekşi-Sözlük bunun için müthiş bir yer ki kadınlar bu yüzden erkekleri buradan avlıyor. Davarla, entelektüeli ayırabiliyor.

  Hatırlatalım: Kadınlar genelde girift seçim yapar, tipiniz ultra iyi değilse; kadının gözünde iyi ile ortalama arasında fark yoktur ve statü, para, zeka, entelektüelite vs. gibi farklı özellikleriniz devreye girer. Zaten bu yüzden tiptense ekşi-sözlükten bakarak karakteriniz hakkında veri topluyorlar.

  İlginçtir yaşım hariç hiçbir bilgiye sahip değil, belki 200 kg, çirkin bir kadınım ama umurunda değil. Kafasında hep pornhub–milf kategorisindeki gibi bir kadın mevcut. Olgun kadın fantezili adam olmayın!

  Bence erkeğin seçimdeki düşük tercihlerine güzel bir örnek ve aynı zamanda erkeğin hata yapmasına da sebebiyet veriyor. Belki karşısındaki buna değmeyecek bir kadın ama boşuna enerji harcamış durumda ki bu örnekte teknik açıdan bana yani bir erkeğe enerjisini harcamış oluyor. Bu kadar düşmeyin, seçimleriniz olsun.

  Erkek normalde kadının güzelliğiyle ilgilenir, burada onun bile olmadığı açık. Bu kadar çaresiz olmayın. İşte düşünün ki kadınlara günde böyle binlerce saçma mesaj geliyor. Siz kadın olsanız kimi ciddiye alırdınız? İşte çoğu bu sebeple kendini olduğundan üstün değerlendiriyor.

   

  Kadınlara Tavsiye

  Bunu okuyan kadınlara da ders olsun bu, bilin ki o erkek muhtemelen size davrandığı gibi hiç görmediği birçok kadına da benzer davranıyor. Yani özel değilsiniz. Bu çok uç örnek de olsa kendinizi prenses olarak görmeyin. Siz gidersiniz, o erkek gider sizden çok daha çirkiniyle bile cinsellik yaşar.

   

  (Makaleyi oylamayı ihmal etmeyin.)

   

  4.7 126 votes
  Makaleyi puanlamayı unutmayın.
  Subscribe
  Bildir
  guest

  60 Yorumlar
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Soap mactavish
  Ziyaretçi
  Soap mactavish
  2022-05-06 10:58 PM

  Selam ilk okuduğum üniversitede kız erkek ilişkilerini hiç bilmeme rağmen sınıfımda bir çok kız bana yürüdüler ve ilişkilerim oldu, o bölümü bıraktıktan sonra red-pill ile tanıştım. Tekrardan sınava girip daha iyi bir üniversitede daha iyi bir bölüm kazandım. Lakin şu an okuduğum bölümde red pill’in öğrettiği tüm metodları uygulamama rağmen… Read more »

  Soap mactavish
  Ziyaretçi
  Soap mactavish
  2022-05-07 10:27 AM
  Reply to  Karanlikruya

  Hocam sence fakülte ve sınıf ortamında nasıl bir yol izlenmeli? Gidip tanıştıktan sonra hemen numarayı istersem kötü bir imaj yaratır mıyım?

  Poseidon | SSC
  Ziyaretçi
  Poseidon | SSC
  2023-01-03 12:52 AM
  Reply to  Soap mactavish

  İlk tanışma ile ilgili yüzlerce farklı kullanabileceğin metod var bu yüzden sorduğun sorunun tek bir cevabı yok. Admin yaratır der ben yaratmaz derim bazı kadınlarda ben haklı çıkarım bazı kadınlarda admin çıkar. Hatan bu olabilir. Siyah beyaz bakıyorsun. Bir cok parametre var. O anki hava durumu bile imajını iyi veya… Read more »

  Lacrymosa
  Ziyaretçi
  Lacrymosa
  2022-05-17 11:45 AM

  Bir yazınız vardı ilişki başında sorulacak sorular kaç ilişkin oldu gibi onu bulamıyorum da bana atar mısınız hem böyle sorular sorun demişsiniz ayrılıkacısı. Org da geçmişi sorgulamanın hata olduğunu söylemişsiniz şimdi burda bir erkeğin size attığı mesajlar üzerine yazınızda hangisi doğru ve evreleri neler

  Volkan
  Ziyaretçi
  Volkan
  2022-11-21 1:59 AM

  Selamlar benim sorum benim sanal ilişkim vardı (Yani mastürbasyon) kızı bıraktım.Diğer kızlarla gerçek olarak görüşüyorum benim merak ettiğim şu eğer yeterince yüksek değer bir erkek olursam kızla aynı şehirdeyken Bıraktığım kızı alabilme ihtimalim ne seviyededir? Yani kızlar yüksek değer erkeğin çerçevesine koşulsuz girermi ?

  Volkan
  Ziyaretçi
  Volkan
  2022-11-21 2:09 AM
  Reply to  Karanlikruya

  Teşekkür ederim,benim tekrardan sindirmem lazım bu mentaliteyi

  Poseidon | SSC
  Ziyaretçi
  Poseidon | SSC
  2023-01-03 12:55 AM
  Reply to  Volkan

  Kızı bırakmışsın bitmiş gitmiş üstelik yeni kızlar bulmuşsun nedir bu saplantı? hala giden kızları isiyorsunuz. Giden bitti, alfa erkek bitirdiğine geri dönmez yoluna devam eder. Ha alfa olmayacağım dersen senin fikrindir saygı duyarım ama hiç önermem.

  Labirentten çıkan adam
  Ziyaretçi
  Labirentten çıkan adam
  2022-11-23 12:24 PM

  Ya ne güldüm valla.Adam abazanın öbde gideni.Ben artık kadınlara kızamaz oldum böyle enayiler oldukça kadının burnu kalkar tabi. Bu arada eğer bu yorumu bir kadın okuyorsa ben kadın olsam bu tür adamları sömürürün iş cinselliğe gelince nah der gönderirim sömürün yeyin için evi arabayı üzerine alın siktiri çekin gitsin aq… Read more »

  Kaan
  Ziyaretçi
  Kaan
  2022-12-12 11:48 AM

  selamlar, uzun süredir sosyal medyada yoktum, 2 hafta öncesine kadar instagram açtım. Efe aydal’ın kanalına üye olduğum için beni takip ediyor ben de efe ayda’ın kadın takipçilerine istek atıp takipçi sayımı yükseltiyorum. Hesapta 10 15 erkek varsa 80-90 kadın vardır. Geçenlerde birinin sevgilisine atmışım çocuk yazdı, takipçilerde sadece kızların olmasının… Read more »

  Kaan
  Ziyaretçi
  Kaan
  2022-12-12 2:51 PM
  Reply to  Karanlikruya

  Yok abi maksat kadın bolluğu gözüksün hesapta, bahsettiğim çocuk ”bir sürü kadın takipçinin olması garip” diyince sorguladım, fikrini almak istedim. Ucube gibi görünmek de istemem.

  Poseidon | SSC
  Ziyaretçi
  Poseidon | SSC
  2023-01-03 12:57 AM
  Reply to  Kaan

  Bana da garip geldi. Muhtaçmış gibi hepsini eklemişsin. Ben olsam yapmazdım

  1 3 4 5
  60
  0
  Would love your thoughts, please commentx