Fuckbuddy’lik Bir Erkek Müessesesidir

Fuckbuddy’lik Bir Erkek Müessesesidir

Öncelikle fuckbuddy’lik bir erkek müessesesidir, yani erkeğin kurgusudur ve stratejik olarak yapılabilir. Çoğu beceremese de böyle bir şeyin hayalini kurar, reklamını yapar. Bunu ekşi’de de başlıklarda sıklıkla görebilirsiniz. Oysaki hayalini kuran kadın yok gibidir. Birinin yazısı mevcuttu. O kadının da önceden anlattığım gibi 35+ çocuksuz, zamanında ciddi bir darbe yemiş tipik bir alfa dul olduğu ortaya çıktı. Özetle: “Yeni başlayanlar için fuckbuddy’lik müessesesi” nedir?

Geçmiş çağlarda erkeğin en büyük isteklerinden biri yükümlülük almadan seks yapabilmekti örneğin. 60lara kadar hayal olsa da artık değil. O kadına bir şey hissetmediğiniz sürece keyfini sürebilirsiniz ama tabii hala hipergami duvarı önünüzdedir. İlgi duyduğunuz bir kadın değilse temel prensibiniz fuckbuddy olmak olabilir.

Bunun bir sebebi var: Erkek seks ile kontrol edilebilir. Eğer uzun süre efendi erkek gibi bir şey hissetmeden seks yapmam derseniz, seks yaptığınız kadına; o kadın size ilgi duymadan aşık olabilir ve saplantı geliştirebilirsiniz. 

Öncelik olarak fonumuzu açıyoruz: Kreator – Forever

-Your soul is mine forever!

 

Psikolojik Temeller

Lacan erkeğin cinsel organını (fallus) bir zevk odağı olarak görür. Orada yoğunlaşan zevk erkeği mutluluğa sebep olur fakat kadın için durum farklıdır. Seks odağı dağınıktır. Yani vajina bir zevk organı değildir. Bu yüzden de ön sevişme yapmamız, kadının size güvenmesi, bağlanması gibi olgular getirir. Yani kadın öylece seks yaparak zevk alabilecek yapılanmaya sahip değildir. Bu yüzden fuckbuddy olan kadın buna aykırı davranır. Kişisel olarak orgazm’da problemler yaşayan, hatta bunu mastürbasyonla bile başaramayan kadınlardan genelde kaçarım, çünkü Lacan’a göre kendi enerjisinin özünü keşfedememiştir. Tutarsız şekilde böyle kadınlardan daha fazla seks partneri çıkıyor. Çünkü kendilerini tanımıyorlar. Zamanında debe giren yazımda Tinder’dan tanıştığı biriyle bekaretini bozan bozuk psikoloji sahip bir kadının hikayesini ve muhtemel sebeplerini anlatmıştım.

Darwin’den günümüz evrimsel sürecine baktığımızda kadınların seçicilği kesindir ki evrim ilerlesin. Bunu beceremeyen kadın seçiciliğini kaybetmiş demektir. Tam bir hedefi olmadan oradan oraya sürükleniyor demektir. Tutuklu kalmıştır. 

Bir erkek böyle bir kadın arzuluyorsa buna uygun sorunlu kadınları bulabilmelidir. Genelde alfa dullar veya boşanmışkboşanmış kadınlar kadınlar buna uygun oluyor fakat çoğu birkaç seks sonrası bu yapılanmadan çıkıyor. Duygusal beklentiye giriyor, sizin ona yatırım yapmamanızla, seks yapsın sonra gitsin yaklaşımınızla doğru orantılı olarak size bağlanıyor. Sonunda 1-2 tanesini bitirmek zorunda kaldım.

 

Neden bazı kadınlarda bu süreçte seks partneri olmayı kabul ediyor?

Öncelikle hiçbir normal kadın yoktur ki bunu hayatının normu hale getirsin. Mutlaka bir çarpıklığı vardır ya da altta açıklayacağım gibi kendini kandırıyordur.

Bu tamamen 2. Dalga akımı feminism sonrası özgürleşen kadın cinselliğinin bir yansıması. Bastırılmış gerçekler su yüzüne çıktı ve haliyle kadınlarda seks konusunda erkeklerle aynı haklara sahip olabilecekleri gibi çarpık bir düşünceye sahip oldular. (Siz yaparsanız biz de yaparız, çünkü mutlak eşitlik var.) Oysaki yatırım yapmadan seks erkeğin avantıjıdır. Dr. Buss ne diyor? “Sperm ucuz, yumurta pahalı.” Özetle erkek için feminizmin avantajı da “fuckbuddylik müessesesidir.” Hiçbir kadın göremezsiniz ki bunu uzun süreçte devam ettirebilsin. Bir süreçten sonra “anlamsızlık” içine girecektir. Yani mutlu olmayacaktır. 

Ancak çıkmazda olan, mesela evliyken mutlu olmayan, bunu çıkış olarak gören kadınlarla bunu “gerçek anlamda” sürdürebilirsiniz. Opsiyonu olan bir kadın için gereksizdir.  Yaratılış itibariyle sağlıklı bir kadın güçlü, doğru, kendince üst seviye bir erkeği bulmaya çalışır. Fuckbuddylik ile başlayan işin sonunda da o adamı elde etmek isteyecektir. Tabiiki toksik bir kadın değilse.

 

Kadınların Kendini Kandırması

Şunu gördüm mesela kadın sizi öyle görmüyor ya da solipsist bir zihinle durumu kabul etmiyor. O da beni sevecek diyor.  Şunu duyduğum oldu: “Tamam ben başkalarıyla olamam, çevreni de görüyorum seni durduramama, o yüzden sen ol ama korun, özgür bıraktım seni.”

Burada kadın pazarlıkla elinde tutmaya çalışıyor sizi. Sonunda bana geldiği sürece seksi sorun etmiyor.  Sizinle sevgili olma ya da sevgili olduğunu sanma” şeklinde süreci sürdürebilir. Yani arafta kalır. Hiçbir kadın yoktur ki sadece seks için seks yapsın.


“Erkek için amaç olan seks bir kadın için hep araç olmalıdır, amaç değil.” 


En ekstrem durumda yumurtlama dönemindeki kadın bile tek gece de olsa takılacağı adamı seçerken bilinçaltında bu adamdan çocuğum olsa çok güçlü olur güdüsüyle seks yapar.

 

Histerik Kadınlar ve Fuckbuddy’lik

Freud‘a göre duygularını uçta yaşayan, bazen başka kadının varlığıyla uyarılan kadınlardır. Narsist bir düzlemleri de olur. Bu kadınları fuckbuddy olarak bulundurmak pek akıl karı değildir çünkü başınızdan atamazsınız. Bunu açıklamaya çalışayım.

Böyle bir kadını geçen yaz fb ya da tek gecelik görürken aniden ilişkiye evrildi, bana seni seviyorumlar, her yerde fotomuzu koy, kıskançık krizleri vs. derken sadakatsızlık potansiyaliyle saçmalayınca ilişki potansiyeli taşımayan bir dengesiz olduğunu fark edip, başka kadına geçip terk ettim fakat aylar geçmesine ragmen iletişimini kopartamadı.

Her yerden engelleyince bu sefer anonim olarak bana sardı. Bir andan hakaret dolu e-posta atarken bir andan başka erkekler konusunda komik şekilde tavsiye almaya çalıştı(tipik histerik). Tabii bu hoşuma gidiyor ve beni unutamadığını gösteriyor. İsterse ücretli koçluk servisimden bile yararlanabilirdi ama ilaç tedavisi ve yoğun bir terapi alması gerektiği de kesin. Çünkü bağlı olduğu, kendini yansıttığı kişi ortadan kalkarsa zarar göreceğini düşünüyor. Yine üzülüyorum kendisine, hatta acıyorum demek daha doğru olur.

Muhtemelen bilinçaltında bir şeyle etkileşime geçtiğim için beni istiyor fakat histerik ikircikli doğası sebebiyle beni tanıdığı ve geri dönemeyeceğini de bildiği için bilincine bu zarar verme isteği olarak yansıyor. En son borderline’ım diyordu. Gözümde çok küçülmüş olsa da böyle kadınlardan fiziksel zarar verme tehlikesi sebebiyle daha çok korkarım ki başıma geçtğimiz senelerde geldi. Yoksa ne söyledikleri önemli değildir, en fazla yazar, saçmalar. (Muhtemelen ondan kısa süre sonra başka bir kadından şiddetli şekilde hoşlandığımı bilse zarar verirdi. Eheh).

Böyle bir kadınla erkek de bağ kurabilir ve stratejiniz “fizikselliğin ön planda” olduğunu hatırlamak, başka bir kadına geçmek olmalıdır. Yanlış kadınla ilişkiden doğru zamanda çıkamazsanız, o sizin içinizden geçerek çıkar. Zeki Demirkubuz ne diyor? “Orospuluk iflah olmaz.”

 

Erkekleri Bekleyen Tehlikeler

Tabii fuckbuddy’lik müessesesinde erkekleri de bekleyen tehlikeler var. Bunlardan biri fark etmeden bilinçaltınızda bulunan bir takıntıyla o kadının temas etmesi sonucu ona aşık olmanız olabilir. Süreç kıskançlıkla başlar, sahiplenme ve nefrete kadar gider. Bununla ilgili Kim Ki-Duk’un İlkbahar-Yaz… isminde güzel bir filmi var. Bir erkeğin döngüsünü anlatan ve rahip olma yoluna giden, “aptallık, aşk ve nefret duygusunu” işliyor. Bence her erkeğin bu filmi dikkatlice izlemesi lazım. Çok şey öğrecenecektir. Buradaki tuzağa düşmeyin.

Çünkü arzunun pazarlığı olmaz. Onca kadın geçer birinde buna yakalınırsınız ve kontrol edemezsiniz.

Bir diğer tehlike Freud’un bahsettiği gibi ulaşılmaz olana ulaşma arzusundan doğan ki Lacan da buna “objet petit a” diyor istektir. Yani kadını ulaşılmaz görüp, üstteki örneklediğim filmdeki gibi ona sahip olma, onun peşinden gitme gibi bir aptallık yapabilirsiniz. 

Bunlara kapılarak kadına aşık olmadığınız sürece gayet güzel sürebilir. Hatta erkekteki odipal kompleks yüzünden zaman zaman gayet kaşar kadınlara ilgi duyabilirsiniz. Bilin ki bu gerçek bir his değil, sadece arzunun peşinden koşmuş oluyorsunuz.

 

Son söz:

Hepinize hayırlı fuckbuddyler. Histerik kadınlardan uzan durun. Bu arada dikkat edin, hastalık kapmayın.

(Makaleyi oylamayı ihmal etmeyin.)

4.6 48 votes
Makaleyi puanlayın.

Karanlikruya

Sitenin psikolojik delisi.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Turgut
Ziyaretçi
Turgut
29 Ağustos 2020 12:37

Usta sana birşey sormak istiyorum. Kızlara çekici gelmeyen 20 yaşındaki bir erkeğin kendini geliştirerek( her şekilde) 30 a yakın çekici bulunur mu genç citirlar tarafından?

Esl
Ziyaretçi
Esl
8 Eylül 2020 12:28

Hocam peki erkeğin sekssiz kalamama durumu zayıflık mı? Yani seks yoksa kadın arayışı.Zira ben şuan kadınsız kalamıyorum.Testosteron peak yapmış durumda.Mastürbasyon haftada 1 bile olsa o enerji gitmiyor.

Afrodizyak
Ziyaretçi
Afrodizyak
19 Ekim 2020 04:20

Merak ettiğim bir durum var bir kadın tek gecelik ilişki ve ya fuckbuddy ilişkisi yaşayacak ise hipergami olayı nasıl işliyor tek gecelik ilişki yaşayan kadının erkeğin statüsüne ve gücüne ihtiyacı yok geriye oyun ve tip kalıyor yoksa erkeğin statüsü ve gücü o kadında etkili oluyor mu (otelde çalıştığım dönemde turist… Read more »

Last edited 20 saat önce by Afrodizyak
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x