Resim: Sebastiano del Piombo - The Daughter of Herodias (Eski Sevgilim Mesaj Attı!)

Eski Sevgilim Mesaj Attı!

Amacının “genellikle barışmak” olmadığını aklınıza sokun. Kadınlar sıklıkla 2 sebeple mesaj atar. Eski sevgilim mesaj attı! durumu en tipik çıkmazlardandır. 

  • 1) Yalnızdır ve kendisinin unutulmasına dayanamamaktadır. Çoğu erkeğin de kendisini terslemeyeceğini bildiği için mesaj atar.
  • 2) Ayrılmış ya da kazık yemiştir, sizi özgüven tazelemek, iyi hissetmek için aramıştır.

Önceki yazımda bahsettiğim gibi, ayrılan kadının dönmesi ve çiftlerin mutlu olması Rich Cooper’ın yaptığı ankete göre %2’dir. %17 oranında ise kadın geri dönmüş fakat yine ayrılık gerçekleşmiştir.

Erkek de Mesaj Atabilir Ama Paterni Farklıdır

Kadın genelde terk eden taraftır ve sadece terk edildiği erkekleri, yani “alfa” karakterle yaşadığı mesajlaşma döngülerini hatırlar. Bu kendilerini kötü hissettirir. Buradaki erkek duygusal hissetmeden, son bir defa daha takılayım modunda arada birlikte olmak için fırsatçı amaçlarla mesaj atar.  

Kadınlar betalardan aldığı mesajlara çoğunlukla geri dönmez ya da soğuk bir ses tonuyla bu işin olmayacağını açıklar. Bu erkeklerin(%80) acı içinde sulu, ihtiyaç duyan pozisyonda duygusal mesaj atmaları kadınları sadece iyi hissettirir, ayrılık kararının ne kadar doğru olduğunu iyice kanıksarlar. Milyon kadına sorun birlikte oldukları erkekler içinde belki 1 erkeği hatırlar diğerlerini umursamazlar.

Özetle erkeklerin genel yüzde de daha kötü “mesaj hatıraları ve çıkmazları” vardır.    

Kadınlarda Duygu Kontrolü Her şeydir!

Kadın yalnız kalmayı sevmez. Bunun duygusal yüküne katlanamaz. Sevgilisinden ayrıldıktan sonra ilgiye ihtiyaç duyar, burada sizden beklediği “minnettir” ve buna “beta fazı” denir.

Kadınlar koruma, şefkat ve ilgi istediklerine beta fazına girip erkekten devamlı duygu transfer eder fakat bir şeyleri feda edebildikleri tukulu karakter modunda “alfa fazına” dönerek, maskülen, serseri, alfa erkekleri seçerler. İlişkisi bitmiş kadının haliyle özgüveni kırılmıştır ve “alfa fazına” uygun değildir, önce kendini tamir etmelidir. İşte burada eski sevgili devreye girer. Yani eski sevgilim mesaj attı! Diye sevinmeyin.

Eğer kadının sizden sonra ne yaptığını bilmiyorsanız ve aradan 3 haftadan fazla süre geçtiyse cuckoldry erkek olup beta fazına geçmeden önce şunları iyi anlayın:

1) Kadına yardım etmeniz, mesajını cevaplamanız, iyi davranmanız onda minnet duygusunu uyandırır ve arzu duymadığını fark ederek, “çok güzel zamanlar geçirdik ama seni sadece özlemişim” der.

2) Siz terk ettiyseniz veya sonrasında aklında hipergamik süreçler yüzünden farklı fikirler oluştuysa bunları çözmek ister. Kadınların içgüdü-duygu-neden formatında olayları rasyonelleştirdiğinden bahsetmiştik. Burada sizden ne duyduğu önemli değildir. Doğası ne anlamak istiyorsa onu duyar. Çoğu erkek hatasını düzeltirse o kadının geri döneceğini düşünerek “özür diler” fakat mesele o değildir. Evrimsel nedenlerle solipsist olan kadın duygularını çözecek nedenleri bulur ve size yine hoşçakal der. Bulamazsa varoluşsal boşlukta ayrılık acısıyla debelenir.

İlişki Dinamikleri

Her 2 cinsin ilişki dinamiği farklıdır. Sosyolojik yapılanma kadınları ve erkekleri toplumsal olarak farlı davranmaya ve bu davranışlarını kanıksamaya itmiştir. Erkekler savaşlar, tarım toplumu ve ataerkil süreç sonucu devamlı sahiplenmeye dayalı narsisistik bir zihinsel örüntüsü içindeyken, kadın kocasını-babasını kaybettiği, pasifize edildiği için solipsist bir zihin yapısına sahiptir. Erkek mesaj atan eski sevgilisini bu yüzden elde etmeye çalışır. Kadın ise solipsist doğası sebebiyle sadece iyi hissetmenin peşindedir.

İlişki için bu tamamalıyıcı olabilir. Çünkü sahiplenen, korunan kadın iyi hisseder fakat ilişki sonunda bu ters teper, çünkü kadın artık o erkek tarafından sahiplenilmek istemiyordur.

Benim de böyle anılarım oldu. Yıllar önce eski kız arkadaşımdan bir mesaj aldım, beni özlemiş vs. Ardından fark ettimki aslında bir aile yakınını kaybettiği için bana ulaşmış. Ortak anılar, duygular, minnet duygusuyla bana ulaşmış. Ben de sıcak davrandım ve tabiiki kısa süre sonra istemiyormuşum seni, kötü hissedince aklıma geldin gibi bir geri dönüş aldım. Yine ayrıldık. Çünkü hissinin alfa fazındaki “arzu” ile alakası yoktu, iyi hissetmek, kendini tamamlamak özgüvenini arttırmak için bana ulaşmıştı ve amacına ulaşarak iyileşti, bense 3 ay daha arafta kaldım.

Özetle

Eski sevgilim mesaj attı özellikle 1 ay asonrasında gerçekleşiyorsa bir sevinç değil, kuşku nesnesi olmalıdır. Daha kötüsü; o mesaj atınca mutlu oluyor, atmadığında beklenti içine giriyorsanız, bağımlısınız demektir, sizi hala kontrol ediyordur.

Üstteki örnekte ben de cevap vermesem, hislerini anlamlandıracak cevaplar bulamayarak debelenecekti. Emin olun siz aynı mesajı atsanız o kadın sizinle ilgilenmez.

Tabii zaman zaman çok geliştiğinizi gören kadın hipergamik dürtülerle size ulaşabilir. 7 sene sonra ulaşan kız arkadaşım oldu mesela. Bir kız arkadaşım 1 sene sonra ulaşıp, seni benden başka kimse çekmez, barışalım mı? gibi bir cümle ile gelmişti. Tabii ki bu dönemde başka erkeklerin geçtiğini, duruma göre çocuğunun olduğunu, hatta 3-5 kg alarak sizin cinsel pazar değeriniz(CPD) yükselirken, onunkinin düştüğünü ve sizin artık daha iyi opsiyonlara sahip olduğunuzu unutmamanız gerekir. Dönen kadının size beta fazında ihtiyaç duyduğu ihtimalini hep aklınızda bulundurun derim.

Son söz olarak ayrılık sonrası o kadın size inatla ulaşmaya devam ediyorsa ve ilk denemenizde “soğuk” davrandıysa 2. defa ulaşmasına izin vermeyin. Sizi oyalayacak, bir andan da kadınlar hakkında az bilinen gerçekler yazısında anlattığım gibi tabak çevirmeye devam edecektir. Bu oyuna alet olmayın.

Eğer haklıysanız, hatırlamanız gereken temel kural: “İlk cümlesi özür dilerim olmayan kadının hiçin şansı olması gerektiğidir.” Şansını iyi kullanırsa da ilişki olma ihtimali ancak çaba sarf ederse olur, yoksa son defa cinsellik sunmasına izin vermeyi düşünebilirsiniz.

İnanın ilişki dinamiklerini iyi bildiğinizde hayatın daha eğlenceli olduğunu söyleyebilirim.

(Makaleyi oylamayı ihmal etmeyin.)

4.7 51 votes
Makaleyi puanlamayı unutmayın.
Subscribe
Bildir
guest
56 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
Kenall
Ziyaretçi
Kenall
2020-11-24 5:17 PM

“ Aslında o kadın sevgilin değil, sen zorluyorsun.” demişsin Twitter’da üstad. Bununla ilgili hatta “senin değil , senin sıran” ile ilgili yazı yazsan şahane olur

Kurşun Vızıltısı
Ziyaretçi
Kurşun Vızıltısı
2020-11-18 8:38 PM

Bende işler biraz farklı işliyor eğer bir kadınla ilişkim bittiyse terk etmem ya da terk edilmem fark etmiyor o kadına karşı bir şey hissedemez hâle geliyorum ve cinsel anlamda hiç çekim duymuyorum, söyle bir şey yaşamıştım beni aldatıp terk eden kadın yaklaşık 5 yıl sonra gecenin bir vakti arayıp ağlaya… Read more »

Diyojen
Ziyaretçi
Diyojen
2020-11-18 11:35 PM

Hocam sahip olduğun bu özelliği sonradan geliştirmemiz mümkün mü ? Uzun bir ilişkide terk edildim takribi bir buçuk ay önce. Yasımı tuttum diyebilirim. Kabullendim, dönse dahi olmayacak, kabul edemem. Ki biri ile flört ettiğini yahut en kötü konuştuğunu düşünüyorum. Bunu dahi idrak etmekte zorlanıyorum. Lakin bu durum ya da ileride… Read more »

Kurşun Vızıltısı
Ziyaretçi
Kurşun Vızıltısı
2020-11-19 12:36 AM
Reply to  Diyojen

Benden doğuştan yüklü gelen bir özellik galiba bu ayrıca bir çaba sarf etmedim çünkü, ayrılık sonrası üzüntü normal ama abartmadan ve kısa süreli olmak kaydıyla, senin yazdığına bakılırsa kıza bağımlı olmuşsun resmen onun geri dönmesini üzülmesini falan istemek mavi hap kafasıdır bu düşünceden kurtulmalısın, bak kırmızı hap şöyle söyler “o… Read more »

Last edited 1 yıl önce by Kurşun Vızıltısı
Haydaaa
Ziyaretçi
Haydaaa
2020-11-19 9:00 PM
Reply to  Diyojen

Diyojen kardeşim, benzer hisleri hepimiz yaşadık. Neredeyse kelimesi kelimesine yazmıştım bir yerlere. Şu an kendini kandırıyorsun. Çünkü dönmesini istiyorsun. Onun dönüp dönmemesini umursamadığın, onu düşünmediğin ve ondan beklentin olmadığı bir moda evrilmen lazım. Başka yolu yok. Yok gelsin, şartlar eşitlensin, egom düzelsin vs kendini kandırmaca. İlacını söylüyorum: Bu sitedeki tüm… Read more »

Diyojen
Ziyaretçi
Diyojen
2020-11-19 10:34 PM
Reply to  Haydaaa

Üstadım, gerçekten arzu ettiğim şey bu. Beni kontrol etmesini istemiyorum artık. Evet, daha iyiye gidiyorum. Boş durmuyorum, spor yapıyorum, uğraşılar içindeyim, tabak çevirme gayreti var. Hatta yaptığı fiiller daha az canımı acıtır hâle geldi. İyiye gidiş aşikar. Ama aklımdan da çıksın, tamamen hissiz olayım, anılar ya da bu düşünceler peyda… Read more »

Haydaa
Ziyaretçi
Haydaa
2020-11-19 11:45 PM
Reply to  Diyojen

Sırf aynı şeyleri yaşadığım için yazıyorum çünkü seni çok iyi anlıyorum. Ne desek boş, hangi yazıda ne yazsa boş gibi geliyor şu an sana. Ya da okuduğunda “evet ya mantıklı” diyorsun ama yarım saat sonra onun başkasıyla olacağı düşüncesi geliyor aklına kötü oluyorsun. Ya da dediğin gibi “bu kızı nasıl… Read more »

Diyojen
Ziyaretçi
Diyojen
2020-11-20 11:56 AM
Reply to  Haydaa

İnanıyorum üstadım. Aşılacağına inanıyorum. Sadece ” şu an ” bu hisler, düşünceler mevcut. Rüyalar boğuyor şu sıralar. Yahut yersiz düşünceler. İşte tek endişe aslında bu; daha uygun birini bulamayacakmış düşüncesi. Ben bir köy okulu öğretmeniyim. Sosyalliğimin sınırlı oluşu da kaygı uyandırıyor ister istemez. Bir de bu süreci, geçişi hafifletmek adına… Read more »

Haydaaa
Ziyaretçi
Haydaaa
2020-11-20 12:43 PM
Reply to  Diyojen

Şu an büyükşehirde olsan da aylardır bir sosyalliğe giremeyecektin. Aylarca da giremezdin. (Corona) Özel sektörde benzer bir işte çalışmıştım, çöpçatan uygulamalarından çevre ilçelerde çalışanlara yürüyordum. Batıdan gelmiş ama oraya atandığı için canı sıkılan kadın çok. Kafan dağılır. Yalnız değilsin. Hepimiz benzer şeyler yaşadık, tekrar yaşamamak için güçlü olmalıyız.

Diyojen
Ziyaretçi
Diyojen
2020-11-20 1:53 PM
Reply to  Haydaaa

Eksik olmayın üstadım. Benzer şeyleri tecrübe ettiğinizi görmek, öğrenmek ve yalnız olmadığımı idrak etmek iyi hissettiriyor. Artık şöyle diyorum; bu yaşantı beni bir üst versiyonlara hazırlamak için, ondan daha iyi birine hazırlamak için yaşandı, yaşanıyor.

Oneitistan sıyrılıp kendimi bulacağım. Hepinize tek tek teşekkür ederim.

Vito
Ziyaretçi
Vito
2020-11-20 1:22 PM
Reply to  Diyojen

Dostum ben de kız arkadaşımdan yeni ayrıldım. Ara ara ben de dönmesini istiyorum. Ama şunu anladım ki bir erkek olarak bizim görevimiz kafa yapımızı düzeltmek. Bunun için şöyle bir taktik geliştirdim. Kızın beni övdüğü anılarımı hatırlatıyorum kendime. Gülerek babam gibi davranıyorsun bana falan demesi gibi. Bunun üstüne ayrılık aşamasında kıza… Read more »

Diyojen
Ziyaretçi
Diyojen
2020-11-20 2:01 PM
Reply to  Vito

Ayrılıktan birkaç ay önce de ayrılma istemleri olmuş, o süreçte çok ağlayıp sızlamıştım. Sünepe olmuştum adeta. Bunların akabinde aileleri tanıştırmıştık. Gözden düşmüştüm bir kere, red flagleri görememişim. Ayrılık konuşmasında nispeten biraz duygusaldım, yapma etme çok dedim. Ama beni bir nevi açık kapı bırakarak kandırdı. Sonradan öğrendim. Duydum ki, üzülmemem için… Read more »

Kurşun Vızıltısı
Ziyaretçi
Kurşun Vızıltısı
2020-11-21 12:51 AM
Reply to  Diyojen

Tektaşı niye istemedin? Bir tektaş parasıyla gardrobunu yenilersin, spor salonuna yazılırsın hatta kırmızı haplı olup bol bol buluşma ayarlarsın ( tektaş’ın ücretiyle 50 tane date parası çıkar ) geri al o tektaşı 😁

Diyojen
Ziyaretçi
Diyojen
2020-11-21 4:36 PM

Hiçbir şekilde iletişim kurmamak adına yazmak istemedim, zîra kendisinin yollayacağını duymuştum birinden, o yüzden yollar diye bir müddet daha bekleyeceğim. Olmazsa bir şekilde isteyeceğim. Evet, parasıyla kendim için bir şeyler yapacağım ve bu beni iyi hissettirecektir diye düşünüyorum.

alper
Ziyaretçi
alper
2020-11-18 10:51 PM

Abi selam, daha önceki yazında kişiliklerin uçlarında bulunmayın demiştin (aşırı maskülen aşırı feminen uçlar) üzerine biraz düşününce şöyle bir sonuca vardım. -1 ve 1 arasında bir doğru ele alalım bu doğrunun (çubuğun) -1 kısmında aşırı feminen +1 kısmında aşırı maskülen karakter olsun burada hem uçlarda kalmayıp hemde 0 dan büyük… Read more »

Kurşun Vızıltısı
Ziyaretçi
Kurşun Vızıltısı
2020-11-19 4:08 AM
Reply to  alper

Verdiğin örnek biraz tuhaf olmuş, o dediğini şöyle düşün mesela bir ilişkide senin dominant taraf olman lazım ancak sen bunu abartıp partnerine hiç seçim hakkı vermezsen hep benim dediğim olacak kafasında olursan bu aşırı maskülen bir davranıştır ve sağlıklı değil feminen uç ise halk arasında kılıbık denilen erkeklerin davranışları karısının… Read more »

Ali can
Üye
Ali can(@ecz2020)
2020-11-19 4:44 PM

Terkedip pişman olup geri dönmek istememle başladı süreç. Tabi kızın kafasında durumu rasyonelize ettim ve geri döndüğümde reddedildim başkasıyla görüşüyorum sana aşık değilim artık vs. 3 buçuk ay no contact ve 2 hafta önce atanmış olduğun yerden instagram hesabıma giriş denemesi bildirimi aldım. O olduğuna eminim çünkü vanda tanıdığım kimse… Read more »

Deliyürek
Ziyaretçi
Deliyürek
2020-11-21 1:44 AM

Tam 8 ay önce ilişki içinde betalaşmam ve oneitis olmamdan ötürü 4 senelik iliskimden terk edildim ve 1 ay önce mesaj attı aslında buraya yazmayacaktım ama neden attığını gerçekten anlamadım umrumda da değildi sadece meraktan soruyorum cevaplarsanız sevinirim. Konuşmalar şöyle; Erkek – Kadın K- Canım? E- efendim(5 Saat sonra yazdım)… Read more »

Deliyürek
Ziyaretçi
Deliyürek
2020-11-21 2:04 PM
Reply to  Karanlikruya

Beni istiyorsa tamamen teslim olacak yoksa umrum da değil hal hatır sorması buluşmak isteyecek ezdiricek o gururunu ancak öyle takılırım oda sevişmek için.

Deliyürek
Ziyaretçi
Deliyürek
2021-01-15 11:51 PM
Reply to  Karanlikruya

hocam yeni bir gelişme oldu, bir kız instagramdan hikayeme yanıt verdi ama çok prof hesap fake olmasına inanamazsın, ben de cevap verdim. muhabbet aktı gitti, kız hoşuma da gitti, numaramı istedi birden eski sevgilim mesaj attı wp den şok oldum bana kız arkadaşının hesabıyla sorular sorarak bilgi aldı konusurken de… Read more »

Deliyürek
Ziyaretçi
Deliyürek
2020-11-21 2:08 PM
Reply to  Karanlikruya

Teşekkür ederim öğrendiğim buradaki bilgiler ve erkekadamsitesi sayesinde yoksa yazdığı anda sazan gibi çok özledim derdim birde yazdığı günün sabahı rüyama girdi sonra uyandım dedim Tanrım neden bu gerizekalıyı bana gösteriyorsun dedim gülerek sonra koşuya çıktım o gün işte 2 gibi mesaj attı bir enerjimi gitti ona anlaamadım ama unutmuştum… Read more »

Diyojen
Ziyaretçi
Diyojen
2020-11-21 5:23 PM
Reply to  Deliyürek

Dostum, 7 ay sonra mi mesaj attı ? Araya birileri girmiştir diye düşünüyorum. Benim de 1.5 ay oldu terk edileli aynı senaryodan. Biri ile konuştuğuna eminim. Başta bekliyordum dönsün diye ama şu saatten sonra çok zor. Dediğin gaye ile bir şeyler kabul etsek dahi, sanki geriye gidecekmiş gibi hissediyorum. Onca… Read more »

Deliyürek
Ziyaretçi
Deliyürek
2020-11-21 9:41 PM
Reply to  Diyojen

Dostum öyle bir şerefsiz umursamaz oldum ki duygusal olaral güç mü desem bir şey oldu bana isterse ga.g b.ng yapsınlar umrumda olmaz isterse benden sonra araya 10 kişi alsın ben onu ilerideki kadınım olarak görmüyorum oyuzden sende düzeliceksin bunu bil ve yapman gerekenleri yap benim ilk aşkımdı tabiki bu s.kt.ğ.m.n… Read more »

Diyojen
Ziyaretçi
Diyojen
2020-11-22 1:22 AM
Reply to  Deliyürek

Dostum senin adına mutluyum. Aynı hislere, evreye ve kimliğe bir an önce ben de bürünmek istiyorum. Umursamaz ve hissiz olayım istiyorum. Sanırım bu salt çaba ile değil, zamanin da desteği ile olacak. Emin ol ben de öyleyim. Hayatının merkezine bir kadını koymak erkek için büyük bir hataymış. Öz benliğini yitiriyorsun,… Read more »

Aman aman
Ziyaretçi
Aman aman
2020-12-02 2:41 PM

Yine yorum olarak yazmıştım da bulamadım. Üstad “o kız senin değil, sadece senin sıran” anafikirli bir yazı yazar mısın? Senin yazılar bana çok iyi geliyor. Ben sevgilim benden ayrıldıktan sonra başkasıyla sevişmesi düşüncesiyle baş edemiyorum. Bi de yıllarca evli kalıp ayrılanları düşünüyorum, nasıl baş ediyorlar acaba diye.

Aman aman
Ziyaretçi
Aman aman
2020-12-02 5:35 PM
Reply to  Karanlikruya

“Bırak o edemesin” basit ama çok değerli bir bakış açısı. O başkasıyla olduysa zaten iyi bir aday değil artık. O beni düşünsün. Teşekkürler üstadım. Rollo ve Richardlı örnekler de yukarıdaymış. Çok teşekkürler

Aman aman
Ziyaretçi
Aman aman
2020-12-08 4:33 PM
Reply to  Karanlikruya

“Bırak o edemesin, sen değil.” ile ilgili bir kaç kelime daha edebilir misin üstad? Bazen söylediğin bir kaç anahtar cümle çok işime yarıyor. Pandemi sebebiyle aileme destek olmak için onlarla yaşamaya başladım mesela, tabi karşı cins işleri de sekteye uğradı. Ama eski sevgilim aklıma gelince sanki gidip biriyle karantinaya giriyor… Read more »

MorFreska
Ziyaretçi
MorFreska
2020-12-29 12:14 PM

Bu süreç erkekte de aynı işliyor
İnanki şu yazdıklarını en az 2 erkek yapti bana .Yani bu kadinlarin yaptığı, özgüven tazeleme olayi
Korkak cesaretsiz özgüvensiz bir erkeğe ilgi gösterince sonucu kadinlar gibi kapris yapmak oluyor

Meraklı
Ziyaretçi
Meraklı
2021-01-12 6:57 PM

Hocam merhaba eski sevgili kısa bir süre önce dönüş yaptı bana bu da hayır arkadaş kalamayız sana tahammül edemiyorum diyen(süre geçti tam hatırlayamıyorum bu minvalde bisey)biriydi birde herkesten sakliyorduk tabii bilen bir çevre var ama yeni çevrede iliski biterken yer edindik ve ilişkimiz varmis yokmus bisey söylememe kararı aldık.Özellikle o… Read more »

Meraklı
Ziyaretçi
Meraklı
2021-01-12 7:58 PM
Reply to  Karanlikruya

Yani böyle yapmak onun laflarına alıntı yapıp cevap vermekten daha iyi.peki neden yani onun beylik lafını yüzüne vursak veya baska bisey söylesek rahatlama mı yaşayacak zaten kotu biriymiş diye o yuzden mi sessiz kalıyoruz ve bu herturlu ayrılık için geçerli midir?

PorroBonitto
Ziyaretçi
PorroBonitto
2021-02-16 12:55 AM

Rastladığım bir ilişkide ayrılık sonrası kız her barışmak istediğinde, oğlan arkadaşımız 1-2 hafta boyunca kıza belirsiz cevaplar veriyor, kızı oyalayıp debelenmesini izliyordu. Dışarıdan gördüğüm kadarıyla kız, barıştıklarında oğlana fazlasıyla bağlıydı fakat hala arzu duyma ihtimali var mıdır ilgimi çekti. Not :Lise dönemi gördüğüm bir durum olduğu için sanırsam ergenliğin sebep… Read more »

Levent
Ziyaretçi
Levent
2021-05-09 12:19 PM

Daha önce yeniden başlayan ilişkilerin çoğunun fazla sürmediğini yazdığınızı hatırlıyorum. Ara verilip yeniden başlayan bir ilişki ortalama ne kadar sürüyor ilk ilişkinin süresine göre? Bu konuda yapılan bir araştırma var mı? Sizin şahsi gözleminiz ne?

Levent
Ziyaretçi
Levent
2021-05-09 8:43 PM
Reply to  Karanlikruya

Ara vermekten kastım bir şekilde bitmiş ama iki tarafında aklında kaldığı için yeniden başlayan ilişki. Bu tür ikinci tur ilişkiler ilkine kıyasla süre bakımından ne kadar sürebiliyor istisnalar dışında?

Tunay
Ziyaretçi
Tunay
2021-05-10 4:32 AM

1 sene önce ayrıldığım hatun geçenlerde mesaj attı, kızı wpden engellemiştim, yapışkandı biraz. Engeli açar mısın tarzı mesaj yazdı, siklemedim.1-2 gün daha görmüyo musun tarzı mesajlar attı,şakayla karışıktı hep. Sonra kıza sal yazdım. Şakayla karışık 1-2 mesaj daha atıp saldı. Kızı sevmiyorum, boyu uzun kızlardan hoşlanıyorum, seksi geliyordu biraz son… Read more »

bahtsızpyade
Ziyaretçi
bahtsızpyade
2021-06-06 6:03 PM

2 yıldır birlikteydik,bunun 4 ay aynı evdeydik. Benim için 2 kez şehir değiştirdi,Babası yok , aile yapısı bozuk.Ailemle tanıştı sahip çıktılar,ilişkinin başında umursamazdım sonra betaya dönüştüm.Sensiz yapamam vs. diyordum ve psikolojik problemim vardı pandemiyle birlikte nüksetti evde durmaktan baya depresiftim.Ayrı şehire düştük,bu süreçte o çalıştı ben evdeydim.Halinden anlamadım,günde 10kez aradım,sürekli… Read more »

bahtsızpyade
Ziyaretçi
bahtsızpyade
2021-06-06 6:07 PM

PART2 Tek ben hatalı gibi konuşuyorum fakat onun da çok hatası vardı. Karakter sınırından dolayı yazamıyorum her şeyi.Düzenli,ailelerin de içinde olduğu bir ilişkide kızın bu hareketleri ne anlama geliyor? Yaptığım hataları hep yüzüme vuruyor ki bunları duzeltebileceğimi söyledim. Benle iletişime geçmeye çalışıyor fakat ilişkiye tekrar da başlamak istemiyor.Ben zaten kabullenip… Read more »

Mehmetcan
Ziyaretçi
Mehmetcan
2021-07-17 9:06 PM

Hocam bir anlık sinirle olmuş ayrılıklar buna dahil midir.

Hiwatari
Ziyaretçi
Hiwatari
2021-08-18 1:28 AM

Merhabalar Flort ettigim (2-2.5 ay ) kizin uzerine çok dustum, baglandim ama kaygili bir sekilde ve kiz flort iliskisini bitirdi. Daha sonra ben hemen kendime geldim o kadar ilgi alaka gosteren ben artık karsi tarafi umursamadim. Ayni ortamdaydik , baska kizlarla arkadasca konusuyordum. Diger kizlarda arkadasca benimle ilgileniyordu. Kiz terk… Read more »

Hiwatari
Ziyaretçi
Hiwatari
2021-08-18 1:48 AM
Reply to  Karanlikruya

mavi haplı yatırımlara girmeden, baştan pazarlık yaptığını gösteriyor. Surada ne dediginizi anlamadim. Dogru bir sey mi yapmisim yanlis bir sey mi ? Evet gelgitler cok ama karsi tarafta ( hala sevgili gibi hissetmedigim icin sevgilim diyemiyorum) cok dusus ve yukselis var. Bunu kabul etmemem gerekiyor galiba. Kizla konusmali miyim ?… Read more »