İçeriğe geç
Ana Sayfa » Ekşi’den Saha Raporu ve Gece Oyunu

Ekşi’den Saha Raporu ve Gece Oyunu

  Şekil: Ekşi'den Saha Raporu ve Gece Oyunu (Guercino - Jesus and Samaritan Woman at Well)

  Ekşi’den Saha Raporu ve Gece Oyunu

  Ekşi-Sözlükten bana ulaşan ve sosyal medya+gece oyunu üstüne saha raporu anlatan bir arkadaşı yorumladık.

  karanlıkruya saha raporuna konu olabilecek tarzdan bir olay yaşadım bugun.hatalarımı söylerseniz sevinirim..ekşi sözlükte bir süredir yazarım çaylaklıktan yazarlığa geçince hipergami etkisiyle kızların yogun ilgisine mazhar oldum.entrylerime kızlar yorum yapıyor hatta bazıları bulusma teklif ediyor ya da kısa bir süre sohbetten sonra buluşma teklifime olumlu yanıtlar veriyorlar.2 gün ekşi sözlükte konustugum kızla buluşma kararı aldım.

  Saha raporu için esas Ekşi’de kızlara nasıl yaklaştığını anlatman daha yararlı olurdu. Yazdıklarınız yüzünden size ulaşanların olması tecrübemle daha çabuk sonuç verir fakat şunu da unutmamak lazım, ne kadar uçta yazarsanız o kadar uçta kadınlar size ulaşır.

  kız hemşire ve tek yasıyor.eski esi uzman cavus oldugu ıcın ben de astsubayım dedim.(kızların unıforma merakından ötürü) kızla hafif canlı muzıgın oldugu bir yerde buluştuk.snack tarzı yemek yedıkten sonra biralarımızı yudumladık.kıza neg attım , 3/2 kuralına uygum ve sohbeti ben yönettim.beraber güldük , kızı fazlasıyla konuşturup ilgi alanlarını ögrendım ve az da olsa kendimden bahsettim.

  Baştan bu şekilde yalanla başlarsanız kısa süreli olarak devam edeceğinizi ve mümkünse tek gecelik olacağını kabul etmeniz gerekir. Yalnız yalan söyleyerek başlayıp snack de olsa yemek yemeniz çok doğru değil. Umarım dediğin kadar doğru yürütmüşsündür.

  kız sohbetin basında eski eşinden, onun kendisini dövdügünden ve de hayatı çekilmez kıldıgından bahsetti ama bunları anlatırken gözleri parlıyordu. hemen bunun rebound ilişki olduğunu anladım ve konuyu hemen değiştirdim. amacım kısa süreli f.ck buddy ilişki olduğu için umursamadım ve kırmızı alarm sinyalini yakalayıp mevzi aldım ve esprili konulara yelken açtım ve sinema, müzik, yemek gibi güzel konular etrafında konuştuk.

  Evet bu kırmızı alarm, yatırım yapmamalısın. Konuyu değiştirmen de iyi olmuş.

  Ertesı gun ıse gıtmek zorunda oldugumuz ıcın 1.5 saat oturup kalktık. saat aksam 10.30a dogru gelıyordu. buluşmanın sonlarına dogru alkollu bır hıkayemı anlatırken kızın omzuna dokundum ve hafiften sarılıp sarılıp cektım güldü.

  Onca konuşma ve alkol üstüne bence fazlası olmalıydı. Girişin güzel fakat gelişme eksik kalmış. Sadece omuzundan dokunman yetersiz.

  Kız tek yaşadıgı ve evı epeyce uzak bır yerde olduğu için canlı muzık cıkısı eve gitmeyi teklif etmedim.asıl sorum burda baslıyor. eve gitmeyi teklif etsem orospu kalkanlarını çıkartır ve daha yenı tanısıyoruz boşandım diye sen beni ne zannettin dermiydi?

  Canlı müzikte sadece omuzuna dokunarak yanaştığın kadını evine çağıramazsın. Ortada bir arzu yok, yükselme yok. Zaten kadın kalkmayı istediyse uzatmak istemediğinin göstergesidir, sen erken kestiysen o zaman da 22:30 erken bir saattir. Yani en az 1 saat daha kadını ısıtıp ardından doğal şekilde onun ya da senin evine gidebilirdiniz. Sana arzu duyan kadın ertesi gün işi düşünmez.

  arabam sanayıde oldugu ıcın kızı taksiye bındırdım ancak buluşmadan evvel kız araban var mı dıye sormustu?

  Bu kadının sağlayıcılık niteliklerini de ölçtüğünü gösterir. Diğer sorduklarıyla parallel değerlendirmek lazım. Bir de maaş sorsaydı beta öder adayı olurdun.

  kızla taksıye bınıp evıne gıtmem gerekıyormuydu yoksa orda taksıye bındırıp ayrılmam en dogrusumuydu?

  Hayır götürmen gerekmiyordu, bu da beta öder davranışıdır. Bir önceki paragrafta anlattığım gibi kısa kesmiş ya da kesilmiş. Yapacağın en iyi hamle taksiye bindirip eve göndermen sonra da kadından eve ulaşınca “ulaştım” gibi bir mesaj beklemen olurdu. Eğer o mesaj geldiyse ilgi sürüyor demektir.

  Yalnız bu tarz rebound kadınlara 2. Gün ulaşılamayabilir. İlk seferde aksiyon almak en iyisidir. Ek bir bilgi olarak seninle birlikte olacak sana yatırım yapan kadın Cuma ya da hafta sonu buluşmayı teklif eder. Buradaki tek olumlu nokta alkollü ortamda seninle buluşmuş olması.

  bazı kızlar buluşma bitiminde evine kadar giden erkeklerden hoşlanmıyor .ilk buluşmada evine gideyim mi gitmeyim mi diye tereddüte düştüm açıkcası.

  Böyle bir şey yok. Bu sizin beta zihin setinizle ilgili. Yeterli arzu oluşan her kadın sizinle aynı gece sevişir ama senin yaptığın gibi olursa gerçekleşmez. Sadece omuzuna dokunduğun kadını evine çağıramazsın. Neler olacağı daha bardayken belli olmalıdır. Kadınlar örtük mesajlardan hoşlanır. Yakınlaşma yokken “eve gidelim” demen açık bir mesajdır, ortada arzuyu ilgilendiren heyecanlı bir durum yoktur. Cinsellik süpriz ve ateşli olmalıdır. İşte size kalkan açılmasının nedeni de bu. Eve gidelim mi dediğinizde, zihin setinizde pazarlık yapmış olursunuz.

  sohbet 10 numara geçti ama daha evvel ilk buluşmada kızın evine gidip alkol alırken eve geçtikten sonra eve geçtik diye sen sevişeceğimizi mi sandın diyen bir kızla tecrübem oldugu ıcın kızı taksiye kadar yolcu ettim ve eve gittim.sizce nerelerde hata yaptım. kız eve geldi ve su anda mesajlasıyoruz .ne yapayım?

  Sohbetin 10 numara geçmesi yatacağınızı göstermez. Ertesi gün “gece güzeldi ama ben bir daha görüşmek istemiyorum” da diyebilir kadın. Sevişeceğimizi mi sandın diyen kadında da bir önceki paragrafta anlattığım durum mevcut. Şu an yapacağın en mantıklı hamle 2. buluşmayı hafta sonu olacak şekilde organize etmen olur.

  Umarım yardımcı olmuştur.

  Makaleyi oylamayı ve sponsorumuz olarak destek olmayı ihmal etmeyin.

  4.8 16 votes
  Makaleyi puanlamayı unutmayın.
  Subscribe
  Bildir
  guest

  49 Yorumlar
  Inline Feedbacks
  View all comments
  bpcileryordubeni
  Ziyaretçi
  bpcileryordubeni
  2022-02-04 5:34 PM

  Hocam, buluşmayı evinin iki sokak ötesinde ayarlamaya çalışan (merkezi bir yerde oturuyor) kıza nasıl davranılmalı? Başta farklı bir yerde buluşma teklif ettim fakat kız bana evinin yakınında buluşmayı teklif etti, aşırı ısrarcı da olmadı. Şimdilik “zorlu sivas deplasmanına gönüllü olarak çıkmamı mı bekliyorsun, hem de şubat ayında?” gibisinden takıldım ancak… Read more »

  bpcileryordubeni
  Ziyaretçi
  bpcileryordubeni
  2022-02-04 9:26 PM
  Reply to  Karanlikruya

  Çok merkezi bir yerde oturmuyorum. Benim davet edeceğim yer ile hatunun önerdiği yer arasında benim için çok bir fark yok yani.

  Redkitt
  Ziyaretçi
  Redkitt
  2022-02-05 12:34 PM

  Hocam selamlar. Uçlarda yaşarsak uçlarda kadınlarla birlikte oluruz gibi bir cümle doğru olur mu? 22 yaşında üniversite öğrencisiyim kısa süreli ilişkilerim ve cinsel hayatım gayet aktif geçiyor. Ama bu bana haz veriyor mutluluk değil. Yüksek değerli uzun ilişki paternine uygun olan ve benim de aralarından nadir olarak beğendiğim kadınları ise… Read more »

  Emir
  Ziyaretçi
  Emir
  2022-02-06 2:37 PM

  Selam Karanlikruya ben 22 yaşında üni öğrencisiyim hoşuma giden bi kaç öğretim görevlisi var okulda ama gençler yani benden maksimum 9 yaş büyüktür. Fırsatım olursa dolaylı yoldan belli etmek nasıl olur? 4.sınıfım zaten bu sene gidiyorum. Bir tanesinin beni kestiğini yakaladım bi kaç defa ama boşvermiştim direk sen ne dersin?

  bpcileryordubeni
  Ziyaretçi
  bpcileryordubeni
  2022-02-07 2:09 AM

  Karanlikruya, gece oyununun püf noktaları hakkında bir yazı olursa mükemmel olur. Blogun formatına biraz aykırı kaçabilir ancak gece oyunu hakkında taktik verebilecek bilgiye sahip olduğunu biliyoruz.

  İsteğimi(zi) geri çevirmezsen çok memnun olurum.

  bpcileryordubeni
  Ziyaretçi
  bpcileryordubeni
  2022-02-09 1:55 AM
  Reply to  Karanlikruya

  Siteyi keşfettiğim yazı bu; üstünden o kadar zaman geçince varlığını unutmuşum 😀

  İhtiyaç duyduğum yazı da az çok buydu. Eline sağlık, teşekkür ederim.

  acemineilstrauss
  Ziyaretçi
  acemineilstrauss
  2022-02-07 8:29 PM

  Karanlıkrüya, burda da belirtmiş arkadaş, bazı kadınlarda aşırı bir şekilde polis-asker hayranlığı var gibi. Bunun psikolojide bir karşılığı var mıdır? Bu güvenlik ihtiyacından mı kaynaklanıyor acaba yoksa statü olarak mı yüksek görüyorlar?

  acemineilstrauss
  Ziyaretçi
  acemineilstrauss
  2022-02-08 1:33 PM
  Reply to  Karanlikruya

  Hepsinde yok hocam zaten. Nadirler ama cidden takık olanlar var bunun gibi:
  https://eksisozluk.com/polisle-evlenmek-icin-deliren-kiz–7165036
  ya da tinderda instagramda denk geliyor arada sırada asker polis sağa atsın eklesin gibi.

  hectoroguz
  Ziyaretçi
  hectoroguz
  2022-02-27 12:44 PM

  Doğuda ise şark görevinden dolayı eş durumundan yararlanıp batıya göçebilmek için polis-asker istiyorlar. Batıda ise kadınlar çok da takmıyor açıkcası.

  49
  0
  Would love your thoughts, please commentx