Resim: Tintoretto-Tamar and Judah (Bakirelik Önemli mi? (2. Bölüm))

Bakirelik Önemli Mi?

(2. Bölüm)

İlk bölümde bakireliğin artık beklenen bir değer olmaması gerektiğini erkek ve kadın açısından açıkladık. Çünkü cinsel devrimle serbest kalan hipergaminin alfa döller tarafı “bakirelik” isteğini son 20 yılda anlamsız hale getirdi. Bu bölümde farklı bir açıdan yaklaşacağız.

 

Global ve Bölgesel Piyasada Cinsel Market

Sosyal yapımızda kadınların çoğu hala geleneksel. Global piyasada “beta öder” kısmı azalsa da Türkiye’de devam ediyor ve kadınların ekonomik özgürlüğü olmadığı için evliliklerini sürdürüyor. Belki o da başta böyle düşünmüyordu ama mavi-haplı beta kocası yüzünden global cinsel piyasayı internet üstünden gördüğü için özeniyor. Ben neden orgazm olamıyorum diyor mesela. Tutku duymuyorken neden idealliştirilmiş X ile sevişmiyorum diyor. Hipergamisini kontrol edecek bir dayanak bulamadığı an aldatıyor.

Evet bakire bir kadınla evlendiğinizde çok iyi bir cinsel yaşam sağlarsanız pair-bonding kurabilir ama bunu başaramazsanız işler bozulur. Türkiye’de erken boşalma %80 civarında, çoğunlukla da 3.5 dk altında bir ortalamaya sahip olduğu düşünülürse sorunun sadece kadında olmadığı açıktır. (Ref)

 

Kadının Skoru Önemi!

Bakirelik önemli değildir ama skor önemlidir. Araştırmalar kadının geçmişindeki birlikte olduğu erkek sayısının sonraki ilişkileri yürütmede önemli olduğunu gösteriyor.  

Özellikle aşırı cinsel yaşam o kadının psikolojik problemleri olması ihtimalini de sinyalliyor. Alttaki makalede yapılan çalışmalara göre borderline, aşırı depresif ve kişilik bozukluğu olan kadınlar normalden 2 kat daha fazla cinsel ilişki yaşıyorlar. [ref1] Yine aşırı, gösterişli kötü anlamlar taşıyabilen büyük dövmeler[ref2], abartılı giyim tarzı ve baştan çıkartma yapılan araştırmalara göre kişilik bozukluklarının göstergesidir ve bu kadınlar uzun süreli ilişkiye uygun değildir. Bunlara kırmızı alarm diyoruz, oranları toplumda düşük olabilir fakat gece yaşamında, Tinder’da karşılaşma oranınız 10x, 20x artıyor. 

İstatistiklerle göre kadının rastgele ilişkiler yaşayıp yaşamaması, pair-bonding’i etkiliyor. Cinsel yaşamı keşfetme yaşı düştükçe boşanma oranları da artıyor. Doyumsuz kadınlar ortaya çıkartıyor. O kadının ne hissettiğinden öte sizin o kadını mutlu edemeyeceğinizi garanti edebilirim. İlgili maddelere bakalım:

59) Ergenlikte bekaretini kaybeden kadınlar, 18+ sonrası bekaretini kaybeden kadınlara göre 2 kat daha fazla boşanma oranına sahiptir.

60) IOWA üniversitesinde yapılan araştırmaya göre 18 yaşından önce bekaretini kaybeden kadınlarda evliliğin ilk 10 yılındaki boşanma oranları oldukça yüksektir.

61) 20sinden cinsel yaşamı başlayanlarla 13-14 civarında cinsellik yaşayan kadınlar kıyaslandığında, 13-14 yaşında başlayanların evliliklerinin stabil sürme ihtimal yarı yarıya azdır.

Yine alttaki kaynakta kadın ve erkeğin partner sayısının gelecek ilişkilerini nasıl negatif etkilediği görülebilir. Daha küçük yaşlarda(18-20) yaşanan ilişki hem erkeği hem kadını negatif etkilerken, özellikle 21-25 arasında parti yıllarını yaşayan kadının geleceğini mahvediyor, erkekler ise daha stabil bir çizgide ilerliyor. Daha fazla bilgiye şu referanstan ulaşabilirsiniz.

An external file that holds a picture, illustration, etc. Object name is nihms499028f1.jpg Şekil: Kadın ve erkeğin yaşa bağlı olarak ilişkilerinin kötüye gitme ihtimali (Ref)  

Yine yapılan araştırmalar, kadının erkekten aldığı spermler sebebiyle beyninde değişiklikler yaptığı ortaya çıkmış. Yani artan partner sayısı mikrokremizm(spermlerin kadının dnasını kısmen etkilemesi) ile kadını daha maskülen olmasına sebebiyet veriyor. Yani sizden bir parça kadının beyninin farklı bölgelerinde yer alıyor. (Ref)

Eğer kadın birçok erkekle birlikte olursa iyice saçmalamaya başlıyor, daha dışa dönük ve tesadüfi partner seçmesine neden oluyor. Bir yerde “sl.t face” veya “thousand c.ck stare” dediğimiz durum doğru denebilir. Erkekler için geçerli değil, çünkü onlar kadından bir sıvıyı vücutlarına kabul etmiyorlar. (Ref)

 

Sorun sizin seçiminizde, kadının değil

Bakire olmaması demek, 10+ adamla cinsellik yaşayıp, geceleri oradan oraya sürüklenmiş kırmızı alarmlarla dolu kadın seçmek değildir. O kadının seçimi budur belki? Prn.o sektörüne veya onlyfans’a bakın, hepsinin “psikolojik problemleri” veya “uyuşturucu bağımlısı” olduğunu söylemek ne kadar anlamlı? Amaçları sadece para kazanmak. Esas problem sizin böyle bir kadınla uzun süreli ilişki yaşama arzunuzdur ve sadece “ağır mavi haplı bir beta” olduğunuzu ispatlar. Hepsi bu. Kadın değil, siz suçlusunuz. Siz seçtiniz ya da kadını değiştirmeye çalıştınız.

 

Sadece Bakir Erkek Bakire Kadın İsteyebilir Miti

Bazı kadınların en önemli savunma mekanizması “erkek yapıyorsa kadın da yapar” olabilir. Maalesef feminenleşen toplumda bize satılan en büyük yalan budur. ERKEK VE KADININ CİNSELLİĞİ EŞİT DEĞİLDİR! Kadın seçimiyle, erkekse daha fazla seçilmesiyle değer kazanır. Bütün doğada böyledir. Erkek zamanla kendine değer katan bir varlık ki erkeğin seçilmesi onun değerli olduğunu gösterir. Alttaki tabloda da görüleceği gibi cinsel partnerin artması erkeğin mutluluğunu daha az düşürürken kadınınkini ciddi miktarda düşürmektedir. Özellikle 4 veya 6-10 partner arasında ciddi dalgalanmaların ve sınır değerlerin olduğunu görüyoruz. Avrupa ortalamaları da 10 partner üzerinde olan kadınların erkekler tarafından güvensiz bulunduğunu gösteriyor. Hatta 40+ üstüne partneri olan erkekler kadınlara çekici gelirken, 40+ partnere sahip kadınlar erkekler tarafından itici bulunuyor. Detaylıca burada açıklamıştık. 

Kadın artan oksitosin oranı bir daha aynı seviyeye gelemez ve bu aşamadan sonra özellikle 30’dan sonra evlenen kadın “beta öder” fazıyla ortalama, eşitlikçi, “seviyeli” ilişkiyi seçecektir. Podcastte dediğimiz gibi “o kadının ilk tercihi değilsiniz!

Şekil: Partner sayısı ve mutluluk ilişkisi (Referans)

Bu kadınları en büyük saldırısı “Kadının geçmişini önemseyeeeen erkeek güvensizdiiiir! Oysaki meselenin güvenle alakası yok, mesele “kadının hissedememesi.” Bazıları ise bu kadınlar yerine düşünerek “onlar da ister ya da sen kimsin” diye cımbızlama safsatası yaratabilir ama böyle kadınlarla zamanında çok etkileşimim oldu ve emin olun çoğunluğu da bu tarz duygusal ilişkilere zaten yaklaşmıyor, öyle bir beklentileri yok.  

Bazılarıysa “uzun süreli ilişki” harici deneyimlerini yaşanmamış kabul eder. Örneğin tek gece takılır ama sarhoştur hatırlamaz. En iyi arkadaşıyla yatar ama o bir hatadır, yaşanmamış varsayar. ABD’de bir boşanma haberi vardı. Kocasıyla bakireyken evlenen bir kadının yıllar sonra 5 erkeğe oral seks yaptığı ortaya çıktı mesela. Sadece klasik yöntemleri kullanmamışlar. Bu yüzden bakireliğe inanmak yerine podcastini yaptığımız “sevgilinin geçmişini anlama” argümanını doğru uygulamanızı tavsiye ederim. O size dürüst olmayabilir ama siz anlarsınız.

 

Kadın ve Erkeğin Seçimleri Yanlış Anlaşılıyor

Erkeğin temel stratejisi “gerçek arzuyu” yaratmaya çalışmak ve kısa süreli ilişkidir. Erkeğin stratejisi R. Tomassi’nin deyimiyle “unlimited access to unlimited sexuality” olmalı. Yani limitsiz cinselliğe limitsiz ulaşım! Kadının stratejisi ise “en iyi genetik materyale sahip erkekle uzun süreli ilişki olmalı.” Günümüzdeki feminenleşme stratejisyile alfa döller ve beta öder iyice ayrıştı.

Hipergamiyi “sadece en vahşi yatak macerasını alacağı erkek olarak tanımlamak” veya “kaynak sağlayan üst seviye erkekle evlilik” olarak görmek hatalıdır. Hipergami bir karar filtresidir, 2 uçta salınan bir kavramdır. Bir uç tamamen saf arzudur(alfa zonu), diğer uç ise saf minnet ya da korumacı düzlemdir(beta zonu). Her 2 ucunda %100 olması imkansızdır. Sadece erdem sinyallemeniz kadının size şefkat duymasına neden olabilir ama ıslanmayacaktır. Oysaki seksi, madde gibi davranan erdemsiz bir erkek için –tahmin bile edemeyeceğiniz-  azgın tarafını ortaya çıkartacaktır ama bu da uzun sürmeyecektir. 

 

Kısa vade-Alfa Zon:

  • %100a=YOK
  • %90a+%10b=Tek gecelik
  • %80a+%20b=Kısa Süreli (Fakbadi)

Ara Zon-Hipergaminin istediği:

  • %70-60a+%30-40b=Uzun Sür. (İdeal fakat nadir. Hem arzu sağlanıyor, hem kaynak.)

Uzun vade-Beta Zon: %80 erkeğin bulunduğu kısım:

  • %40a+%60b=Uzun süreli fakat erkeğin yatırım yaptığı (Bazen başkasının çocuğuna babalık yapılır.)
  • %30a+%70b=Kısa Süreli (Onlarca buluşma sonunda minnet cinselliği alınır.)
  • %20a+%80b=Friendzone (Cinsellik yok.)
  • %10a+%90b=Sugarddady (Paralı cinsellik.)
  • %100b=YOK

İdealde kadın hipergami dürtüsüne yenilirse beta zonda sıklıkla aldatmalar gerçekleşir. Kadınların temel stratejisi alfa karakterden çocuk yapıp, -gerekirse- beta ile büyütmektir. Çünkü “ara zondaki “ erkekler nadirdir. Aldatan kadın serisinde bunu anlatmıştık.

Siz en iyi kadını seçtiğinizi düşünseniz de o kadın 23 yaşına kadar bulabildiği “en seksi alfayla “ yatmak istiyor. Bu yüzden bakire kadın mitiniz hatalı. 50lerdeki stratejiyle aynı. Üst seviye kadınlara mı ulaşmak istiyorsunuz? Amacınız kaliteli bir erkek olmaya çalışmak olmalıdır. 

 

Erkeğin Stratejisi Ne Olmalıdır?

Sizin stratejiniz sizinle arzuyla sevişen bir kadın bulmadığınız ve sizden uzun süreli ilişki talep etmediği sürece bunu istememek olmamalıdır. Oysaki erkeğin modern stratejisi sonunu düşünmeden “bakireyse kapayım, güzel o zaman uzun süreli ilişkiye zorlamalıyım” şeklinde gelişiyor. İşte bakire kadın, mükemmel kadın, ruh eşi miti de buradan çıkıyor.

Gerçek arzuyu yaşayan erkekler bilir, kadınla buluştuğunuzda ıslaktır. Sırf sevişmek için evinize gelir, gecenin bir yarısı azdım diye size arar. İşte bunu hissetmek istiyorlar. Güvence, erdem, gelecek ya da para umurlarında değil(bunlar beta yönleri). Sadece arzuyu damarlarında, içlerinde ruhlarında hissetmek umurlarında! Burada temel amaç en iyi genetik materyali kısa sürede elde etmek! Tabiiki vahşi seks istiyorlar. Bunu başardıklarında istediği seks olmadıysa sıradakine geçiyor, olduysa duruma göre “uzun süreli” ilişki talep ediyor.

 

Son Söz

Bekaret günümüzde sosyal yapılanmalarla önemsizleşti fakat geçmişi her zaman önemli olacak ve bunun özürü yoktur. O kadın sizinle uzun süreli ilişki/evlilik istiyorsa, bunun tek yolu “sınırsız sekse sınırsız ulaşım” stratejinize karşı elinde iyi bir kart olmasıdır. Bu da “güzellik”, “sadakat” ve “az ilişki yaşadığı temiz bir geçmişle” mümkün olabilir. Çünkü karşılığında o kadına kaynaklarınızı vermiş olacaksınız. Kadınlara ulaşımı olan bir alfa iseniz bundan ödün vererek %30-40 betalaşmalı ve “performans yükünü” kabul etmelisiniz.

2 bölümde bekareti erkek ve kadın bakış açısından olabildiği kadar objektif incelemeye çalıştım. Umarım yardımcı olmuştur.

Fon: Beyond Twilight – The Path Of Darkness

(Makaleyi oylamayı ihtmal etmeyin.)

4.6 29 votes
Makaleyi puanlamayı unutmayın.
Subscribe
Bildir
guest
33 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments
RevengeRain
Ziyaretçi
RevengeRain
2021-02-13 7:00 AM

Sitedeki en özetleyici, kapsamlı ve çarpıcı yazı buydu galiba.
Her satırla fişten çekildim, harekete geçme içgüdüsüyle doldum, hayatın ve kadın-erkek ilişkilerinin sırrını çözüyor gibi hissettim.
Bu ve diğer yazıların için eline sağlık hocam, gerçekten kaliteli işler çıkartıyorsun.

acemineilstrauss
Ziyaretçi
acemineilstrauss
2020-12-18 10:42 PM

gene çok güzel bir yazı olmuş hocam, elinize sağlık.

Last edited 10 ay önce by acemineilstrauss
Krikovyak
Ziyaretçi
Krikovyak
2020-12-19 12:23 AM

Erkeklerin sızlanmasının sebebi cinsel devrim, önceden arzu uyandıran adamlar kolay kolay sekse ulaşamazdı toplum baskısı fazlaydı ama cinsel devrim ile arzu uyandıran adamın opsiyonları arttı bu adamlar ciddi ilişkinin sorumluluğunu almak istemedi ama elindeki tek kart beta öder olan adam sekse ulaşamaz hale geldi, tek yolu gençliğini ve güzelliğini kaybetmiş… Read more »

Polat
Ziyaretçi
Polat
2020-12-19 8:57 PM

“Gerçek arzuyu yaşayan erkekler bilir, kadınla buluştuğunuzda ıslaktır. Sırf sevişmek için evinize gelir, gecenin bir yarısı azdım diye size arar. ” demişsiniz. Bu şekilde davranan bir kadın oyun yapıyor olamaz mı? Belki de alfa dul ama sizinle evlenebilmek için bu tarz çok tutkuluymuş gibi görünemez mi? Nasıl ayırt edeceğiz.

Polat
Ziyaretçi
Polat
2020-12-19 9:25 PM
Reply to  Karanlikruya

Yanlış hatırlamıyorsam alfa dul bir kadın 30 una kadar kucaktan kucağa atlamış 30 yaşından sonra biyolojik etkiyle bir beta erkeğe kapaklanıp çocuk yaptıktan sonra boşanmaya gider tarzı bir yazı okumuştum.

acemineilstrauss
Ziyaretçi
acemineilstrauss
2020-12-20 1:37 AM

Hocam tüm gün aklıma bu soru takıldı: Karşınızda iki kız olsa diğer tüm özellikleri aynı olan. Biri bakire biri de birkaç tane uzun süreli ilişkisi yaşamış diyelim. Hangisini seçersiniz? (Benim bekaretten önce bakmam gereken bir sürü kriter olduğunu anladım. Onların üstüne bir de bakire buldum mu onla evlenirim. Bulamazsam da… Read more »

Kaptan
Ziyaretçi
Kaptan
2020-12-20 2:33 AM

Senin düşünce yapın hatalı yazdıklarını okuyorum ve şunu çıkardım senin içinde hâlâ “özel kadın” (bakire, el değmemiş, mükemmel karakterli,kusursuz) kadın miti yaşıyor, mavi hapın etkilerini üzerinden atamamışsın ve muhtemelen iyi aile kızı rolü oynayan bir kadına kolayca inanıp hayatını karartabilirsin tecrübe kazanmak yerine evlilik odaklı düşünmek zaten başlı başına bir… Read more »

Kaliq
Ziyaretçi
Kaliq
2020-12-20 1:43 AM

Hocam peki aile kurumunu değerli bulup, dini gerekçeler sebebiyle ilişkiden uzak durmuş,evlenmek isteyen erkeklere söyleyeceğiniz sözler var mı? Öyle olan erkeğin zaten burada işinin olmaması mı gerekir 🙂

007
Ziyaretçi
007
2020-12-20 11:50 AM

Bir erkeğin en iyi evlenme yaşı kaç hocam size göre

anonim
Ziyaretçi
anonim
2020-12-23 6:33 PM

Birkaç bir şey de ben eklemek istiyorum. Açıkcası bazı yorumlarda insanların bahsettiği bakire kız imgesi “tokmak her yere değmiş fakat davul delinmemiş” tarzından daha çok gerçekten zihinsel de bakire olan kızları da kapsadığı belirteyim. Evet bu bir mavi hap düşüncesi ama imkansız mı ? Hayır ? Özellikle iyi bir ata… Read more »

anonim
Ziyaretçi
anonim
2020-12-23 6:37 PM

haplı arkadaşların rüyası gerçek. Gerçekten hem zihinsel anlamda, hem de fiziksel anlamda bu tarz kızlar var. Ama bunları elde etmek hiç ama hiç kolay değil. Şunları kendinize soracaksınız. O kadar insan varken neden sen ? Bunun cevabını bulduktan sonra atacağınız adamlar o hayalinizi gerçekleştirmeye yön verebilir. Bana kalırsa Red pill’in… Read more »

Adnan
Ziyaretçi
2020-12-23 9:50 PM

Bu “korumacı düzlem” nedir beyler? Bilgi verebilir misiniz

KeLTehtit
Ziyaretçi
KeLTehtit
2020-12-27 3:28 PM

Hocam peki kadının bize geçmişi hakkında yalan söylemeyeceğini nerden bileceğiz? Rol yapma konusunda bu kadar gelişmiş canlıların oyununa nasıl gelmeyecez?

Ottoman
Ziyaretçi
Ottoman
2020-12-27 7:05 PM

Sevgili admin “Gerçek arzuyu yaşayan erkekler bilir, kadınla buluştuğunuzda ıslaktır. Sırf sevişmek için evinize gelir, gecenin bir yarısı azdım diye size arar. “ kadınlar beta erkekleri arzulamıyolar buna katılıyorum gerçektende öyle peki kendi adıma konusuyorum beta kısmındayım her birlikte olduğum kadın tarafından çok azgın yönlerini gördüm hatta öpüşmeden ıslananlarıda hepside… Read more »

Haydaaa
Ziyaretçi
Haydaaa
2021-01-19 9:19 PM

Üstadım, ben bakirelik şu bu kafaya takan bir adam değilim. Ama kadının geçmişinde yaşam tarzı geleceğe dair ipucu veriyor sanki. Twitter’da yabancı rpcilerden biri “siz yönlendirmeden eline alıyorsa sluttır” gibi bi şey demiş mesela. Bazı kadınlar var, ahlak timsali ama yatakta harikalar yaratıyor. Sonra öğreniyorsun ki aldatma geçmişi var. Bazıları… Read more »

Haydaaa
Ziyaretçi
Haydaaa
2021-01-19 11:29 PM
Reply to  Karanlikruya

Yazıdakiler mantıklı, siz de böyle söyleyince kulağa da doğru geliyor. Değiştirilemeyecek problemleri olanları eleyip, geliştirilmesi gereken yönleri olanı geliştirmek. Teşekkürler

Freud
Ziyaretçi
Freud
2021-01-23 1:01 AM

Merhaba hocam. Benim merak ettiğim bir nokta var. Kadın ve erkek evlilik amacıyla görüşmeye başladığında (ailenin veya arkadaşların tavsiyesi ile) burda erkek beğendiği kadını etkilemek için nasıl bir yol sergilemeli? Konu evlilik olduğu için beta gibi görünmek mı daha avantajlı olur yoksa herşeye rağmen hipergami nedeniyle alfa görünmek mı daha… Read more »

Eminn
Ziyaretçi
Eminn
2021-02-07 1:15 PM

Peki bişey sormak istiyorum Karanlikruya sence üni çağında olan kızların durumu nasıl? Yani 18 22 arası kızlar genel olarak bakire mi yoksa onlar için bir tabu mu günlük ilişkiler ya da farklı erkeklerle birlikte olan kızlar çok mu? Mesela turkish Girls on erasmus diye bir laf vardı. Oraya gidipte açılmayan… Read more »

Eminn
Ziyaretçi
Eminn
2021-02-07 10:12 PM
Reply to  Karanlikruya

Teşekkür ederim acaba yeni dünya düzeni ne kadar uygulanıyor hep merak ettim. Önüne gelen de birbirine vermiyordur sanıyorum ki çünkü bizim zamanımızda nadirdi herkeste olmazdı ya da evlenecek kişiler birlikte olurdu. Bi de fırsat bulunca açılıyor sanırım kızlar bu yuetdışı efsanesi gerçek. Yani bir yazıda görmüştüm 21 yaşımda olup 40… Read more »

Mtmt
Ziyaretçi
Mtmt
2021-05-24 7:46 AM

Bakire olduğunu söyleyip,hatta ilk öpüşmesinin bile benimle olduğunu söylediği halde, bir kaç ay sonra birlikte olunduğunda bakire olmaması sizce nasıl bir durumdur.Bir seneye yakındır birlikteyiz, ilişkimizde sorun yok ama uzun süredir canımı sıkan bir durum.Bundan hiç bahsetmedim.Üzüldüğüm konu bakirelik değil,ilki konusunda bana yaptığı açıklama ardından böyle birşeyin olması yani ilişkimizde… Read more »

Mtmt
Ziyaretçi
Mtmt
2021-05-25 9:02 AM
Reply to  Karanlikruya

Vereceği tepki sadece duygusal reaksiyon olacak,sus pus olup sürekli ağlayacak.Daha önce basit birşey olduğunda karşılaştığım tepkiydi bunlar.Konuşmak yok açıklama yok.Buna dayanamıyorum.