İçeriğe geç
Ana Sayfa » Bakirelik Önemli Mi? (2. Bölüm)

Bakirelik Önemli Mi? (2. Bölüm)

  Resim: Tintoretto-Tamar and Judah (Bakirelik Önemli mi? (2. Bölüm))

  Bakirelik Önemli Mi?

  (2. Bölüm)

  İlk bölümde bakireliğin artık beklenen bir değer olmaması gerektiğini erkek ve kadın açısından açıkladık. Çünkü cinsel devrimle serbest kalan hipergaminin alfa döller tarafı “bakirelik” isteğini son 20 yılda anlamsız hale getirdi. Bu bölümde farklı bir açıdan yaklaşacağız.

   

  Global ve Bölgesel Piyasada Cinsel Market

  Sosyal yapımızda kadınların çoğu hala geleneksel. Global piyasada “beta öder” kısmı azalsa da Türkiye’de devam ediyor ve kadınların ekonomik özgürlüğü olmadığı için evliliklerini sürdürüyor. Belki o da başta böyle düşünmüyordu ama mavi-haplı beta kocası yüzünden global cinsel piyasayı internet üstünden gördüğü için özeniyor. Ben neden orgazm olamıyorum diyor mesela. Tutku duymuyorken neden idealliştirilmiş X ile sevişmiyorum diyor. Hipergamisini kontrol edecek bir dayanak bulamadığı an aldatıyor.

  Evet bakire bir kadınla evlendiğinizde çok iyi bir cinsel yaşam sağlarsanız pair-bonding kurabilir ama bunu başaramazsanız işler bozulur. Türkiye’de erken boşalma %80 civarında, çoğunlukla da 3.5 dk altında bir ortalamaya sahip olduğu düşünülürse sorunun sadece kadında olmadığı açıktır. (Ref)

   

  Kadının Skoru Önemi!

  Bakirelik önemli değildir ama skor önemlidir. Araştırmalar kadının geçmişindeki birlikte olduğu erkek sayısının sonraki ilişkileri yürütmede önemli olduğunu gösteriyor.  

  Özellikle aşırı cinsel yaşam o kadının psikolojik problemleri olması ihtimalini de sinyalliyor. Alttaki makalede yapılan çalışmalara göre borderline, aşırı depresif ve kişilik bozukluğu olan kadınlar normalden 2 kat daha fazla cinsel ilişki yaşıyorlar. [ref1] Yine aşırı, gösterişli kötü anlamlar taşıyabilen büyük dövmeler[ref2], abartılı giyim tarzı ve baştan çıkartma yapılan araştırmalara göre kişilik bozukluklarının göstergesidir ve bu kadınlar uzun süreli ilişkiye uygun değildir. Bunlara kırmızı alarm diyoruz, oranları toplumda düşük olabilir fakat gece yaşamında, Tinder’da karşılaşma oranınız 10x, 20x artıyor. 

  İstatistiklerle göre kadının rastgele ilişkiler yaşayıp yaşamaması, pair-bonding’i etkiliyor. Cinsel yaşamı keşfetme yaşı düştükçe boşanma oranları da artıyor. Doyumsuz kadınlar ortaya çıkartıyor. O kadının ne hissettiğinden öte sizin o kadını mutlu edemeyeceğinizi garanti edebilirim. İlgili maddelere bakalım:

  59) Ergenlikte bekaretini kaybeden kadınlar, 18+ sonrası bekaretini kaybeden kadınlara göre 2 kat daha fazla boşanma oranına sahiptir.

  60) IOWA üniversitesinde yapılan araştırmaya göre 18 yaşından önce bekaretini kaybeden kadınlarda evliliğin ilk 10 yılındaki boşanma oranları oldukça yüksektir.

  61) 20sinden cinsel yaşamı başlayanlarla 13-14 civarında cinsellik yaşayan kadınlar kıyaslandığında, 13-14 yaşında başlayanların evliliklerinin stabil sürme ihtimal yarı yarıya azdır.

  Yine alttaki kaynakta kadın ve erkeğin partner sayısının gelecek ilişkilerini nasıl negatif etkilediği görülebilir. Daha küçük yaşlarda(18-20) yaşanan ilişki hem erkeği hem kadını negatif etkilerken, özellikle 21-25 arasında parti yıllarını yaşayan kadının geleceğini mahvediyor, erkekler ise daha stabil bir çizgide ilerliyor. Daha fazla bilgiye şu referanstan ulaşabilirsiniz.

  An external file that holds a picture, illustration, etc. Object name is nihms499028f1.jpg Şekil: Kadın ve erkeğin yaşa bağlı olarak ilişkilerinin kötüye gitme ihtimali (Ref)  

  Yine yapılan araştırmalar, kadının erkekten aldığı spermler sebebiyle beyninde değişiklikler yaptığı ortaya çıkmış. Yani artan partner sayısı mikrokremizm(spermlerin kadının dnasını kısmen etkilemesi) ile kadını daha maskülen olmasına sebebiyet veriyor. Yani sizden bir parça kadının beyninin farklı bölgelerinde yer alıyor. (Ref)

  Eğer kadın birçok erkekle birlikte olursa iyice saçmalamaya başlıyor, daha dışa dönük ve tesadüfi partner seçmesine neden oluyor. Bir yerde “sl.t face” veya “thousand c.ck stare” dediğimiz durum doğru denebilir. Erkekler için geçerli değil, çünkü onlar kadından bir sıvıyı vücutlarına kabul etmiyorlar. (Ref)

   

  Sorun sizin seçiminizde, kadının değil

  Bakire olmaması demek, 10+ adamla cinsellik yaşayıp, geceleri oradan oraya sürüklenmiş kırmızı alarmlarla dolu kadın seçmek değildir. O kadının seçimi budur belki? Prn.o sektörüne veya onlyfans’a bakın, hepsinin “psikolojik problemleri” veya “uyuşturucu bağımlısı” olduğunu söylemek ne kadar anlamlı? Amaçları sadece para kazanmak. Esas problem sizin böyle bir kadınla uzun süreli ilişki yaşama arzunuzdur ve sadece “ağır mavi haplı bir beta” olduğunuzu ispatlar. Hepsi bu. Kadın değil, siz suçlusunuz. Siz seçtiniz ya da kadını değiştirmeye çalıştınız.

   

  Sadece Bakir Erkek Bakire Kadın İsteyebilir Miti

  Bazı kadınların en önemli savunma mekanizması “erkek yapıyorsa kadın da yapar” olabilir. Maalesef feminenleşen toplumda bize satılan en büyük yalan budur. ERKEK VE KADININ CİNSELLİĞİ EŞİT DEĞİLDİR! Kadın seçimiyle, erkekse daha fazla seçilmesiyle değer kazanır. Bütün doğada böyledir. Erkek zamanla kendine değer katan bir varlık ki erkeğin seçilmesi onun değerli olduğunu gösterir. Alttaki tabloda da görüleceği gibi cinsel partnerin artması erkeğin mutluluğunu daha az düşürürken kadınınkini ciddi miktarda düşürmektedir. Özellikle 4 veya 6-10 partner arasında ciddi dalgalanmaların ve sınır değerlerin olduğunu görüyoruz. Avrupa ortalamaları da 10 partner üzerinde olan kadınların erkekler tarafından güvensiz bulunduğunu gösteriyor. Hatta 40+ üstüne partneri olan erkekler kadınlara çekici gelirken, 40+ partnere sahip kadınlar erkekler tarafından itici bulunuyor. Detaylıca burada açıklamıştık. 

  Kadın artan oksitosin oranı bir daha aynı seviyeye gelemez ve bu aşamadan sonra özellikle 30’dan sonra evlenen kadın “beta öder” fazıyla ortalama, eşitlikçi, “seviyeli” ilişkiyi seçecektir. Podcastte dediğimiz gibi “o kadının ilk tercihi değilsiniz!

  Şekil: Partner sayısı ve mutluluk ilişkisi (Referans)

  Bu kadınları en büyük saldırısı “Kadının geçmişini önemseyeeeen erkeek güvensizdiiiir! Oysaki meselenin güvenle alakası yok, mesele “kadının hissedememesi.” Bazıları ise bu kadınlar yerine düşünerek “onlar da ister ya da sen kimsin” diye cımbızlama safsatası yaratabilir ama böyle kadınlarla zamanında çok etkileşimim oldu ve emin olun çoğunluğu da bu tarz duygusal ilişkilere zaten yaklaşmıyor, öyle bir beklentileri yok.  

  Bazılarıysa “uzun süreli ilişki” harici deneyimlerini yaşanmamış kabul eder. Örneğin tek gece takılır ama sarhoştur hatırlamaz. En iyi arkadaşıyla yatar ama o bir hatadır, yaşanmamış varsayar. ABD’de bir boşanma haberi vardı. Kocasıyla bakireyken evlenen bir kadının yıllar sonra 5 erkeğe oral seks yaptığı ortaya çıktı mesela. Sadece klasik yöntemleri kullanmamışlar. Bu yüzden bakireliğe inanmak yerine podcastini yaptığımız “sevgilinin geçmişini anlama” argümanını doğru uygulamanızı tavsiye ederim. O size dürüst olmayabilir ama siz anlarsınız.

   

  Kadın ve Erkeğin Seçimleri Yanlış Anlaşılıyor

  Erkeğin temel stratejisi “gerçek arzuyu” yaratmaya çalışmak ve kısa süreli ilişkidir. Erkeğin stratejisi R. Tomassi’nin deyimiyle “unlimited access to unlimited sexuality” olmalı. Yani limitsiz cinselliğe limitsiz ulaşım! Kadının stratejisi ise “en iyi genetik materyale sahip erkekle uzun süreli ilişki olmalı.” Günümüzdeki feminenleşme stratejisyile alfa döller ve beta öder iyice ayrıştı.

  Hipergamiyi “sadece en vahşi yatak macerasını alacağı erkek olarak tanımlamak” veya “kaynak sağlayan üst seviye erkekle evlilik” olarak görmek hatalıdır. Hipergami bir karar filtresidir, 2 uçta salınan bir kavramdır. Bir uç tamamen saf arzudur(alfa zonu), diğer uç ise saf minnet ya da korumacı düzlemdir(beta zonu). Her 2 ucunda %100 olması imkansızdır. Sadece erdem sinyallemeniz kadının size şefkat duymasına neden olabilir ama ıslanmayacaktır. Oysaki seksi, madde gibi davranan erdemsiz bir erkek için –tahmin bile edemeyeceğiniz-  azgın tarafını ortaya çıkartacaktır ama bu da uzun sürmeyecektir. 

   

  Kısa vade-Alfa Zon:

  • %100a=YOK
  • %90a+%10b=Tek gecelik
  • %80a+%20b=Kısa Süreli (Fakbadi)

  Ara Zon-Hipergaminin istediği:

  • %70-60a+%30-40b=Uzun Sür. (İdeal fakat nadir. Hem arzu sağlanıyor, hem kaynak.)

  Uzun vade-Beta Zon: %80 erkeğin bulunduğu kısım:

  • %40a+%60b=Uzun süreli fakat erkeğin yatırım yaptığı (Bazen başkasının çocuğuna babalık yapılır.)
  • %30a+%70b=Kısa Süreli (Onlarca buluşma sonunda minnet cinselliği alınır.)
  • %20a+%80b=Friendzone (Cinsellik yok.)
  • %10a+%90b=Sugarddady (Paralı cinsellik.)
  • %100b=YOK

  İdealde kadın hipergami dürtüsüne yenilirse beta zonda sıklıkla aldatmalar gerçekleşir. Kadınların temel stratejisi alfa karakterden çocuk yapıp, -gerekirse- beta ile büyütmektir. Çünkü “ara zondaki “ erkekler nadirdir. Aldatan kadın serisinde bunu anlatmıştık.

  Siz en iyi kadını seçtiğinizi düşünseniz de o kadın 23 yaşına kadar bulabildiği “en seksi alfayla “ yatmak istiyor. Bu yüzden bakire kadın mitiniz hatalı. 50lerdeki stratejiyle aynı. Üst seviye kadınlara mı ulaşmak istiyorsunuz? Amacınız kaliteli bir erkek olmaya çalışmak olmalıdır. 

   

  Erkeğin Stratejisi Ne Olmalıdır?

  Sizin stratejiniz sizinle arzuyla sevişen bir kadın bulmadığınız ve sizden uzun süreli ilişki talep etmediği sürece bunu istememek olmamalıdır. Oysaki erkeğin modern stratejisi sonunu düşünmeden “bakireyse kapayım, güzel o zaman uzun süreli ilişkiye zorlamalıyım” şeklinde gelişiyor. İşte bakire kadın, mükemmel kadın, ruh eşi miti de buradan çıkıyor.

  Gerçek arzuyu yaşayan erkekler bilir, kadınla buluştuğunuzda ıslaktır. Sırf sevişmek için evinize gelir, gecenin bir yarısı azdım diye size arar. İşte bunu hissetmek istiyorlar. Güvence, erdem, gelecek ya da para umurlarında değil(bunlar beta yönleri). Sadece arzuyu damarlarında, içlerinde ruhlarında hissetmek umurlarında! Burada temel amaç en iyi genetik materyali kısa sürede elde etmek! Tabiiki vahşi seks istiyorlar. Bunu başardıklarında istediği seks olmadıysa sıradakine geçiyor, olduysa duruma göre “uzun süreli” ilişki talep ediyor.

   

  Son Söz

  Bekaret günümüzde sosyal yapılanmalarla önemsizleşti fakat geçmişi her zaman önemli olacak ve bunun özürü yoktur. O kadın sizinle uzun süreli ilişki/evlilik istiyorsa, bunun tek yolu “sınırsız sekse sınırsız ulaşım” stratejinize karşı elinde iyi bir kart olmasıdır. Bu da “güzellik”, “sadakat” ve “az ilişki yaşadığı temiz bir geçmişle” mümkün olabilir. Çünkü karşılığında o kadına kaynaklarınızı vermiş olacaksınız. Kadınlara ulaşımı olan bir alfa iseniz bundan ödün vererek %30-40 betalaşmalı ve “performans yükünü” kabul etmelisiniz.

  2 bölümde bekareti erkek ve kadın bakış açısından olabildiği kadar objektif incelemeye çalıştım. Umarım yardımcı olmuştur.

  (Makaleyi oylamayı ihtmal etmeyin.)

  4.7 61 votes
  Makaleyi puanlamayı unutmayın.
  Subscribe
  Bildir
  guest

  49 Yorumlar
  Inline Feedbacks
  View all comments
  RevengeRain
  Ziyaretçi
  RevengeRain
  2021-02-13 7:00 AM

  Sitedeki en özetleyici, kapsamlı ve çarpıcı yazı buydu galiba.
  Her satırla fişten çekildim, harekete geçme içgüdüsüyle doldum, hayatın ve kadın-erkek ilişkilerinin sırrını çözüyor gibi hissettim.
  Bu ve diğer yazıların için eline sağlık hocam, gerçekten kaliteli işler çıkartıyorsun.

  john wick
  Ziyaretçi
  john wick
  2022-06-01 12:46 AM

  yazılarınızı severek takip ediyorum ama bazı genellemeler ve hatalar mevcut 1.bakire olan kadınların sanki hepsinin aslında saksocu olduğu yanlışı çevremden biliyorum 10 kadından 8 tanesi bekareti önemsiyor 2. ülkede bekaret kadınlar için bir tabu çevremden ve internette araştırmamdan biliyorum bakire olmadığım için şöyle oldu terketti vs bekaret hakkında korku var… Read more »

  John Wick
  Ziyaretçi
  John Wick
  2022-06-01 3:49 AM
  Reply to  Karanlikruya

  1.https://evrimagaci.org/telegoni-nedir-disilerin-yavrularinin-babasi-olmayan-erkekler-o-yavrulara-genetik-bir-miras-birakiyor-olabilir-mi-10123/amp 2.cinsel devrimle doğru bu azaldı ama Türkiye gibi dinin ve tabunun baskın olduğu toplumlarda bekaret önemini yitirmedi hala erkeklerin büyük kuşamı bekareti önemser o kızların babalarıda bekaret hala tabu öyle olmasaydı diktirme vs olmazdı 3.Türkiyede bakire kız oranı bölgeden bölgeye değişir Doğuda yüksektir İzmir’de düşük 4.sakın yanlış anlama araştırmaların… Read more »

  John Wick
  Ziyaretçi
  John Wick
  2022-06-01 5:33 AM
  Reply to  Karanlikruya

  Asıl korkuluk argümanını sen yapıyorsun heyecan yapma sakin ol 1.makaleyi tam okumamışsın mikrokimerizm bölümü var 2. Erkeklerin bekareti önemsemediğini söylediğini söylemedim bekaret artık bir tabu değil yazmışsın birine 3.tümevarımın Allah’ını yapıyorsun yurtdışı kaynaklı verilerle sanki Türk toplumu hakkında tahlilde bulunuyorsun yanlış terminoloji içinde boğulmuşsun toplum hakkındaki sentezin yanlış sadığının aksine… Read more »

  Poseidon | SSC
  Ziyaretçi
  Poseidon | SSC
  2023-01-21 8:22 PM
  Reply to  Karanlikruya

  Üstad her harfinde sana daha da saygı duyuyoru.

  Thomas Angelo
  Ziyaretçi
  Thomas Angelo
  2023-02-06 2:26 AM

  Hocam peki dindar kesim bu konuda ne yapmalı biliyorsunuz İslam’da evlilik öncesi ilişki haram gözü ile bakılıyor.bu tarz dini inanışları olan insanlar için evlilik yaşı kaçtır?

  Birde görücü usulü evlilik hakkında ki düşüncelerinizi merak ediyorum 2 taraf 3-4 kere görüştükten sonra kafa yapıları uyarsa evlenmeye karar veriyor sizce bu doğrumudur

  BLHM
  Ziyaretçi
  BLHM
  2023-04-24 10:00 PM

  Merhaba, KaranlıkRüya. Benim bu durumla ilgili anlamakta zorluk çektiğim (ya da atladığım) bir nokta var: Bir kadın geçmişte %90 alfa karaktere sahip biriyle tek gecelik ilişki yaşadı ve Oksitosin seviyesi tavan yaptı diyelim. Doğal olarak bu erkek, kadının sahip olmak istediği çocuğu için iyi bir baba olamayacağından kadın partner değiştirdi.… Read more »

  BLHM
  Ziyaretçi
  BLHM
  2023-04-24 11:54 PM
  Reply to  Karanlikruya

  Dönüş için teşekkürler öncelikle. Oksitosin seviyesi yani bağlanma ilk partnerde tavan yapmak zorunda olmasa da arzu durumu benim bahsettiğim gibi mi işler, sorumun temeli bu. Cevabınızın arzuyla ilgili kısmını biraz daha detaylandırır mısınız?

  thesunandmoon
  Ziyaretçi
  thesunandmoon
  2023-05-02 6:11 PM

  Ay bu yazıları okudukça cinsellikten soğuyorum kadın yaşadıkça değeri düşer diyor ya 30 yaşından sonra ölelim mi ya bakire Bi şekilde 20 yaşında öleyim en iyisi bu neymiş be hah. Seçtiği erkek diyonuz da illa çok ilişki yaşamış erkeği mi seççez az veya bakir birini seçince yanlış seçim mi oluyor… Read more »

  Ubermenschnietzsche
  Ziyaretçi
  Ubermenschnietzsche
  2023-05-19 3:42 PM

  Abi çok açıklayıcı çok aydınlatıcı olmuş eline emeğine sağlık.

  49
  0
  Would love your thoughts, please commentx