30+ Yaşından Sonra Her Kadının Eti Yenmez (Bölüm 1)

30+ Yaşından Sonra Her Kadının Eti Yenmez (Bölüm-1)

30+ yaşından sonra her kadının eti neden yenmez veya neden hepsi ilişki yaşamaya uygun değildir? Bekaret veya yaşlandığı için diyeceğimi sanıyorsanız yanılıyorsunuz, çünkü bu yaşta da hiç de fena olmayan kadınlar mevcut.

 

Küçük mü, Büyük mü?

Dikkat “hepsi” demiyorum, bazılarıyla ilişki yaşanabilir olsa da sizin böyle birini bulamayacağınızı garanti edebilirim. Ben buldum mesela onlarada arzu duymadım. Şöyle de anlaşılmasın: 30 altındaki kadınların hepsi müthiş! Hayır değil ki yazının konusu da tam olarak bu.

30+ yaş üstü kadının niyetini anlamanız zordur, standartlarını düşüreceği için size daha rahat yalan söyleyebilecekken, 23lük kadın bunu yapma gereği duymaz, çünkü opsiyonu çoktur ve toydur. Instagramı açın bakın, hepsi dünyayı toz pembe görüp, kendini prenses sanıyor. Çoğunluğu asla reddedilmeyeceklerini ve her erkeği elde edebilecekleri yanılgısını taşıyor ama kazın ayağı öyle değil. Çünkü çoğu erkeğin tek isteği genellikle sekstir ama bu yanılsamaları erkeğin o kadının niyetini anlamada işine yarar, yani kör gururu sayesinde niyetini öğrenmiş oluyorsunuz.

Size bağlı olacak küçük yaştaki kadın yalan söylemez ve hipergamiye uygun davrandığınız ölçüde sizinle olur. Amacınız “doğal paternlerini izleyen bu kadınları erken yaşta seçmek olmalıdır.”

Gerçek dünyaya hoşgeldiniz! Harikalar kumpanyası az sonra başlayacak! İlişkiler 101: Öncelikle belirtmeliyim ki alttaki anlatacaklarım bekaret, tabu, din, ahlak vs. en ufak alakası yok. Böyle düşünenler yanlış siteyi okuyor.

 

Erkek gibi ben de istediğimle yatarım!

Yatarsın bebeğim, kimsenin itirazı yok. Kadın için seks sorun değil ki? Tersini düşünüyorsan ya özgüvenin sıfır ya da ilişki dinamikleri konusunda sıfırsın. Ortalama (5/10) kadın istediği herhangi bir bekar adamla aynı gün yatabilir ama yapabiliyor olmanız yapmanızı gerektirmez. Haz böyle kolay harcanırsa zevk merkezlerinizdeki reseptörler zamanla azalacaktır. Her haz için de geçerlidir. Bu kadar az reseptörle o kadının aşık ve sadık olacağını beklemenin komik olacağı aşikar.

 

“Erkek yatınca bir şey olmuyor mu yani”? Ne kadar cinsiyetçisin!

Çoğu erkeğin sekse ulaşımı daha az olduğu için böyle bir problemi yok. Yatsa bile çocuk maliyeti(taşıma+doğum+büyütme) olmadığı için David Buss’a göre daha hasarsız atlatabiliyorlar ki erkeğin zevk mekanizmaları kadına göre çok daha sığ. Kadın seks için güvenmek zorunda, her dakikasında çocuk riskini psikolojik olarak hissediyor, doğru erkek mi diye soruyor? Çünkü seçen taraf kadın ama erkek input-output gibi iş görüyor. Tabii ıssız adam diyoruz ya işte bu erkeklerde de benzer sorunlar olabiliyor ve parti kızları gibi tüketmiş olabiliyor ama parti kızlarına göre oranları devede kulak.

 

Ne diyorduk? Talep edilen seks

Seks erkek tarafından talep edilen bir şeydir. Buradan şu sonuç çıkar: Kadının ilişki değer bir karaktere sahip olmasının belirteci seks sayısı değil, “olumlu ilişki sayısıdır.” Çünkü yatırım maliyetini bu belirler. Aynı anda bir çok erkekle olmuş, tek gecelik seks deneyimleri yaşamış, grup yapmış, onlarca partner değiştirmiş bir kadın sizi mutlu edebilir mi? Seks özgürlüğü bizi ilgilendirmez ama bunları yapıp da sizinle evinin kadını olmak istiyorsa o zaman ilgilendirir. Yoksa vajina aşınmıyor.

İşte kadının kaybı daha 20li yaşlarda başlıyor, böyle bir döngüye girdiğinde 30’a varmadan alfa-dul oluyor. Yani en iyisini bir kere gördüğü için hipergamik dürtülerle daha kötüsüne evet demiyor. Belki sizinle olacak ama onu daha çok heyecanlandıran ilk adamla “aldatan kadın” yazı dizisinde anlattığım gibi sizi aldatacaktır! Daha güzeli ne biliyor musunuz? O erkek de kendini özel sanırsa o da bir süre sonra aldatılacak. Çünkü bu kadının çarpık ilişkiler sebebiyle artık düzgün eş seçme şansı çoktan tükenmiş durumdadır. Bu sebeple 30 yaşında bir kadın gördüğünüz zaman dikkatli yaklaşmalısınız.

 

Size düşen görev ne peki?

  • Baştan riske etmeyerek 30+ bir kadınla olmayın. Çünkü niyetini bilemezsiniz, geçmişi kirli olabilir. Evrimsel olarak çocuk arzusuyla sizi kullanıyor olabilir. Yani onun için ayakkabı veya çanta gibi bir şey olabilirsiniz. Kullanacak, çocuk yapacak ve modası geçince sizi bıracaktır. Buna benzer bir hikayeyi bir yakınım yaşadı. 3 ay gibi kısa süre sözde aşık olan kadınla evlendiler 1. Senede çocuk oldu ve kadın ondan sonra annesinde kalmaya başladı, çocuğunu tek büyütmeye başladı ve sonuç: hüsran. 3 sene sonra boşandılar. Daha dün gördüm kendisini, “kadını tanımadan evlenme” diyordu.
  • Küçük kadın seçebilirsiniz ki bu kadınlar niyetini üstte anlattığım gibi daha erken ifade eder. Bir kadının ne olacağı “aile yapısı”, “davranışları” ile hemen anlaşılabiliyor. Yani 1 ayda fark edersiniz ki bu konuyada 2. bölümde gireceğim.

Özetle seçimlerinize dikkat edin, önceliğiniz kadının niyetini anlamak olsun.

(Makaleyi oylamayı ihmal etmeyin.)


1. Bölümün Sonu

   2. Bölüm için tıklayınız.


4.7 40 votes
Makaleyi puanlayın.

Karanlikruya

Sitenin psikolojik delisi.

Subscribe
Bildir
guest
12 Yorum
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Yucedag
Ziyaretçi
Yucedag
3 Haziran 2020 18:19

Alfa dullar nasil anlasilir?

Alfa***
Ziyaretçi
Alfa***
9 Haziran 2020 11:49

hemen her gün ikinci bölüm ne zaman gelir diye bakıyorum hala yok 🙁

Midye oğlan
Ziyaretçi
Midye oğlan
10 Haziran 2020 00:32

Kardeş yazıların çok güzel ama ben de diğer arkadaşlar gibi bekliyorum yenisini bir türlü gelmiyor kaç gün oldu. Az seri olursan seviniriz.

Jim Morrison
Ziyaretçi
Jim Morrison
5 Temmuz 2020 08:56

Kadının ilişki değer bir karaktere sahip olmasının belirteci seks sayısı değil’ “olumlu iliski sayısıdır.” Çünkü yatırım maliyetini bu belirler. Aynı anda birçok erkekle olmuş, tek gecelik seks deneyimleri yaşamış, grup yapmış, onlarca partner değiştirmiş bir kadın sizi mutlu edebilir mi? Kadının geçmişiyle ilgili bu bilgiyi nasıl edinebiliriz? 30+ kadınlar haricinde… Read more »

Jim Morrison
Ziyaretçi
Jim Morrison
5 Temmuz 2020 17:41
Reply to  Karanlikruya

Ekşideki konuyla ilgili entrylerini okudum. Kadınla önceki ilişkileri, ayrılma nedenleri, ayrılıkla nasıl başa çıktığı, ailesiyle olan durumu gibi konular hakkında konuşmamızı ve sorulara verdiği yanıtların samimiyetine bakmamızı söylemişsin diye anladım. Tabi burada kadınla olan ilişkimizde az çok güven oluştuğunu ve dolayısıyla sorularımıza verdiği yanıtların da gerçeğe yakın olacağını varsayiyoruz sanırım.… Read more »

30 yaş geledi
Ziyaretçi
30 yaş geledi
4 Ağustos 2020 17:38

Bir çok erkekle görüşmüş, bunların çoğuyla seks yapmamış ama aynı ortamdan farklı kişilerle dahi flört etmiş, sürekli arayışta bir 30 yaşında kadın da aynı kategoride mi? Seks yapmıyor aka sürekli birileriyle flört halinde.

Derya
Ziyaretçi
Derya
24 Ağustos 2020 16:54

Baya saçma ve çokça genelleme barındıran bir yazı olmuş.

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x